Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Izbrisao sam module u Joomli help?

[es] :: Web aplikacije :: Izbrisao sam module u Joomli help?

[ Pregleda: 1467 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ITS_ME
Preduzetnik

Član broj: 198231
Poruke: 10
93.87.0.*

Sajt: markobojovic.rs


Profil

icon Izbrisao sam module u Joomli help?27.09.2009. u 13:18 - pre 177 meseci
Uzeo sam hosting preko myhost.rs oni imaju panel za korisnike gde imas opciju jednim klikom da instaliras joomlu ili neki dr cms. Na taj nacin sam instalirao joomlu i podigao sajt. I kao svaki pocetnik poceo da jurim free templates ,gledajuci po netu samo neke meni ne funkcionalne template ili oni koji mi odgovaraju kostaju 50e (sto mi ne odgovara) resim da sam prepravim onu osnovnu . Tako lepo se ulogujem u admin panel i cackao cacko i nista mi nije odgovaralo i resim da obrisem (budala) sve module i napravim sebi nove koji ce kao biti po meni dobri. Kliknem na uredjivanje modula i pobrisem sve sto je postojalo na sajt i admin strani. Od jednom bum sve puce nema sajta nema nicega .kad se ulogujem na admin panel prazna strana.Posle toga odem u bazu mysql tamo je bilo sl:
* db267 (0)
* information_schema (17)
* test (41)

db267 je baza koju sam dobio od provajdera. Ona je bila prazna pre nego sto sam instalirao joomla. Posto sam resio da sklonim sve stare podatke o prethodnoj instalaciji stikliram sve stavke baze i izbrisem.Sada mi je baza prazna kao na pocetku kada sam kupio hosting.
Odem da instaliram novu joomlu i kad zavrsim ispise mi samo izbrisite instalion folder bez svih koraka instalacije koje sam imao 1 put kad sam instalirao jooml-u. Podignem FileZilla i izbrisem instalation folder i sada nista bas nista ne radi.

Sigurno gore od ovoga nisam mogao da za.....em ....
Moje pitanje glasi:
Kako da sve vratim na pocetak i da krenem ponovo sa instalacijom joomle korak po korak zavrsim to izbrisem instalation folder i da ponovo imam admin panel gde se sve uredjuje.
Samo vise necu brisati module
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Izbrisao sam module u Joomli help?28.09.2009. u 00:00 - pre 177 meseci
Posto se ne radi o full instalaciji sistema, moraces da vidis sa tvojim hostom da to resite.

Tebi je problem sto ne mozes vise da instaliras joomlu od pocetka preko tog auto installera? Da li imas FTP pristup hostingu? Instaliraj joomlu od nule, rucno.
 
Odgovor na temu

sanibo

Član broj: 4717
Poruke: 751
79.101.167.*



+17 Profil

icon Re: Izbrisao sam module u Joomli help?28.09.2009. u 19:45 - pre 177 meseci
obriši sve u root direktorijumu, ako imaš cpanel trebalo bi da možeš napraviti preko phpmyadmin praznu bazu, raspakuj joomlu u root preko ftp-a, podesi konfiguracioni fajl i startuj fajl install.php
nadam se da nisam nesto zaboravio...
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Izbrisao sam module u Joomli help?

[ Pregleda: 1467 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.