Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde je opcija OnLine listing u novom dizajnu mt:s sajta?

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Gde je opcija OnLine listing u novom dizajnu mt:s sajta?

[ Pregleda: 5169 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Gde je opcija OnLine listing u novom dizajnu mt:s sajta?18.09.2009. u 10:10 - pre 177 meseci

Stari dizajn je imao online listing na:

http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=2250&Type=1


Sada vidim da u opste ne pominju online listing, nego:

Da li mogu da dobijem listing za određeni period ?

Potrebno je da podnesete zahtev u jednoj od naših poslovnica. Možete da dobijete listing za period od prethodna tri meseca, a ukoliko želite možete podneti zahtev da vam listing stiže na kućnu adresu uz mesečni račun

http://www.mts.telekom.rs/inde...tanjaOdgovoriPoststandard.html
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.telenor.co.yu.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: Gde je opcija OnLine listing u novom dizajnu mt:s sajta?18.09.2009. u 14:18 - pre 177 meseci
Da, ni ja se ne snadjoh ...

Pokusah da pristupim preko ranijeg urla ali me redirektova na pocetnu stranu ...
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Gde je opcija OnLine listing u novom dizajnu mt:s sajta?18.09.2009. u 19:24 - pre 177 meseci
Danas sam isao u poslovnicu da uzmem listing, ziv sam se smorio. Deset ceka napolje a deset unutra... neko dosao da uzme adsl, neko ima reklamacuju na adsl modem... neko se interesuje za openTV... uglavnom svi cekomo u istom redu.

Posle sat vremena sam uspeo da dodjem na red... pre kada si odlazio u mts predstavnistvo znalo se da svi cekaju nesto u vezi sa mobilnom telefonijom... sa se vise ne zna ni za sta je koji salter... gde treba da se ceka... totalna ne ogranizacija...
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

zderavko

Član broj: 11554
Poruke: 247
212.200.65.*



+11 Profil

icon Re: Gde je opcija OnLine listing u novom dizajnu mt:s sajta?18.09.2009. u 23:22 - pre 177 meseci
Trenutno (od maja meseca) ne funkcionise preuzimanje listinga... valjda ce u skorije vreme da vrate tu opciju, a rekli su da hoce.
"All paid jobs absorb and degrade the mind."

"Man will never be free until the last king is strangled with the entrails of the last priest."

 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Gde je opcija OnLine listing u novom dizajnu mt:s sajta?19.09.2009. u 21:31 - pre 177 meseci
Sto ona na strani sa najcescim pitanjima to i ne napisu

http://www.mts.telekom.rs/inde...tanjaOdgovoriPoststandard.html

Ovako covek lupa glavu gde im je online listing jer zna da je bio tu. Verovatno imaju neku gresku u sitemu kada su tu opciju ukinuli ili sakrili.
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: Gde je opcija OnLine listing u novom dizajnu mt:s sajta?19.09.2009. u 22:42 - pre 177 meseci
@zderavko:
KO je to rekao da hoce?

I nije bas od maja, vec je poslednji na starom sajtu bio mart ako se dobro secam, a pre jedno mesec ili dva dana je nestalo sa sajta opcija za listing. Otprilike i kad je izvrsena migracija sa starog na "novi poboljsani ultra mega" biling sistem (svi vidimo kako to funkcionise mesecima, kao i to da je neko razmisljao i o online listingu, reklamacije da i ne pominjemo).

@jagnjeca brigada
vrlo je jednostavno. Niko nije razmisljao kad se preslo sa jednog biling sistema na drugi ("krpljeni" koliko vidim po forumima...) da treba neke (sve) opcije da se omoguce, ISTESTIRAJU i tek onda puste u rad. Tako provera stanja sada mozda radi kao ona stara ili cak i malo bolje, nakon samo oko 4 meseca... Da ne pricamo o ljudima koji su mesec i vise cekali na AKTIVACIJU postpaid kartica (pise se po forumima, a jedan (mondo) su cak i ukinuli)! A na novom sajtu isto - niko se nije setio da recimo mts express napravi na novom sajtu, vec jadan i dalje stoji na starom serveru (druga ip adresa)... tako da listinzi ce verovatno biti na sajtu kad se neko seti da bi to ipak trebalo da postoji, posto je vec postojalo i ranije.

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.telenor.rs.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: Gde je opcija OnLine listing u novom dizajnu mt:s sajta?19.09.2009. u 23:01 - pre 177 meseci
Citat:
Jbyn4e:

@jagnjeca brigada
vrlo je jednostavno. Niko nije razmisljao kad se preslo sa jednog biling sistema na drugi ("krpljeni" koliko vidim po forumima...) da treba neke (sve) opcije da se omoguce, ISTESTIRAJU i tek onda puste u rad. Tako provera stanja sada mozda radi kao ona stara ili cak i malo bolje, nakon samo oko 4 meseca... Da ne pricamo o ljudima koji su mesec i vise cekali na AKTIVACIJU postpaid kartica (pise se po forumima, a jedan (mondo) su cak i ukinuli)! A na novom sajtu isto - niko se nije setio da recimo mts express napravi na novom sajtu, vec jadan i dalje stoji na starom serveru (druga ip adresa)... tako da listinzi ce verovatno biti na sajtu kad se neko seti da bi to ipak trebalo da postoji, posto je vec postojalo i ranije.


Kazem ja - raspad totalni.


 
Odgovor na temu

zderavko

Član broj: 11554
Poruke: 247
212.200.65.*



+11 Profil

icon Re: Gde je opcija OnLine listing u novom dizajnu mt:s sajta?19.09.2009. u 23:49 - pre 177 meseci
Citat:
Jbyn4e:
I nije bas od maja, vec je poslednji na starom sajtu bio mart ako se dobro secam, a pre jedno mesec ili dva dana je nestalo sa sajta opcija za listing. Otprilike i kad je izvrsena migracija sa starog na "novi poboljsani ultra mega" biling sistem (svi vidimo kako to funkcionise mesecima, kao i to da je neko razmisljao i o online listingu, reklamacije da i ne pominjemo).


U aprilu se mogao videti listing za mart, sto je ok. U maju se nije mogao videti listing za april, tako da mislim da sam u pravu ako kazem da nije radilo od maja...

Link su ukinuli jer je isti bio povezan sa bazom starog BS-a, a koliko sam upucen, samo za poslednja 3 meseca se moze uzeti listing pa je zato taj link sada nedostupan. Kada nabudze sve za ko zna koliko (7 dana ili 7 meseci) ponovo ce raditi online listing. Novi BS je odlican (implementiran u aprilu), ali nije bas kompatibilan sa starim pa se tu javlja problem.... Zasto nisu unapredili stari? Valjda zato sto su objedinili fiksnu i mobilnu pa ima novi vise odgovara. Definitvno im nedostaje strucnosti, organizovanosti, planiranja unapred, brainstorminga, feedback-a, dobrog marketinga, kvalitetnog menadzmenta i ostalih napucanih fraza za normalan rad tolikog sistema. Zivi bili pa videli da li ce da profunkcionise.


"All paid jobs absorb and degrade the mind."

"Man will never be free until the last king is strangled with the entrails of the last priest."

 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: Gde je opcija OnLine listing u novom dizajnu mt:s sajta?20.09.2009. u 08:30 - pre 177 meseci
Citat:
Novi BS je odlican (implementiran u aprilu), ali nije bas kompatibilan sa starim pa se tu javlja problem...

A ovo tvrdis na osnovu ...?

Svi smo videli kako u praksi funkcionise novi BS... sve bolje i bolje, jos malo pa ce mozda raditi i sve sa starog (i tarifni dodaci, i obracuni (racuni) koje ljudi dobijaju nece biti "malo" prenaduvani, jos malo pa nece ljudi sa postpaid-a odlaziti kod telenora i cuditi se kako tamo sve funkcionise...).
Nemoj pogresno da me shvatis, NEMAM telenorovu karticu niti sam ikako povezan sa njima, samo prenosim utiske ljudi sa foruma, kao i ono sto sam citao na ukinutom mondo forumu.

Citat:
Zasto nisu unapredili stari?

Ovaj, kostalo bi vise nego ovaj koji ne radi kako treba? Kako telenor predje sa BSCS 7 na 9 (iX), pa sad sve lepo radi?

Citat:

Definitvno im nedostaje strucnosti, organizovanosti, planiranja unapred, brainstorminga, feedback-a, dobrog marketinga, kvalitetnog menadzmenta i ostalih napucanih fraza za normalan rad tolikog sistema. Zivi bili pa videli da li ce da profunkcionise.

Ja samo mislim da niko nije konsultovao one koji to rade, nego je bilo - menadzment rekao pustaj, a onda snalazi se svi ostali. Svi smo svesni da korisnicki servis saznaje koje telefone ima u ponudi preko dnevnih novina (bilo primera na forumu).

Nego ja sam tebe pitao zato sto sam dobio utisak da radis u mts/telekom-u, a iz ovog poslednjeg posta ispada da ne? (definitivno IM nedostaje...)

Inace, nisi mi odgovorio na pitranje:
Citat:

valjda ce u skorije vreme da vrate tu opciju, a rekli su da hoce.

@zderavko:
KO je to rekao da hoce?

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Gde je opcija OnLine listing u novom dizajnu mt:s sajta?20.09.2009. u 11:10 - pre 177 meseci
Novi BS im funkcionise vise nego odlicno, sto potvrdjuje ova vest:


MTS povećao profit za 34,5 odsto u prvoj polovini 2009.

Profit Mobilne telefonije Srbije (MTS) u prvoj polovini ove godine bio je za 34,5 odsto veći nego u istom periodu 2008. i iznosio je 9,2 milijarde dinara (oko 98 miliona evra), saopšteno je danas.

Kako je navedeno u saopštenju Telekoma Srbije, u okviru kojeg posluje MTS, taj operater mobilne telefonije u prvih šest meseci 2009. godine imao je prihod od 21,7 miljardi dinara (oko 213 milion evra), što 2,5 odsto više nego i istom peridu prošle godine.

Na kraju juna MTS je imao ukupno 5.401.000 korisnika, od čega je 1.240.000 postpaid korisnika, što predstavlja rast od 14 odsto, navodi se u saopštenju. Kako se dodaje, MTS je prema broju korisnika lider na srpskom tržištu mobilne telefonije.

Prema ranije objavljenim podacima, drugu poziciju na srpskom tržistu mobilne telefonije zauzima Telenor sa 2,8 miliona korisnika, a Vip mobajl (Mobile) je treći sa 1,1 milon korisnika.

U saopštenju se navodi da je MTS povećao i broj korisnika mobilnog interneta (širokopojasnog 3G pristupa internetu), tako da je na kraju juna imao 20.500 korisnika.

Kompanija Telekom Srbije u okviru koje posluje MTS u prvoj polovini ove godine imala profit od 10,2 milijarde dinara (oko 109 miliona evra), što je za 26,2 odsto više nego u istom periodu 2008. godine.

Ukupni prihodi srpske telekomunikacione kompanije od januara do juna ove godine dostigli su 42,6 milijardi dinara (oko 454 miliona evra) i veći su za 5,1 odsto nego u prvoj polovini prošle godine.



http://www.economy.rs/elektron...to-u-prvoj-polovini-2009-.html
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

zderavko

Član broj: 11554
Poruke: 247
212.200.65.*



+11 Profil

icon Re: Gde je opcija OnLine listing u novom dizajnu mt:s sajta?20.09.2009. u 18:29 - pre 177 meseci
Pa kako ko? Vrli radnici korisnickog servisa :)

Informaciju sam dobio od "insajdera" da se radi na implementiranju online pregleda listinga, ali (i to jedno ogromno ali) se ne zna kad ce biti gotovo, nista novo, nista cudno, nazalost.

"All paid jobs absorb and degrade the mind."

"Man will never be free until the last king is strangled with the entrails of the last priest."

 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.telenor.co.yu.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: Gde je opcija OnLine listing u novom dizajnu mt:s sajta?20.09.2009. u 23:13 - pre 177 meseci
Pa bice, 2556. godine. Par godina pre te resice sve preostale reklamacije iz 2009.


 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Gde je opcija OnLine listing u novom dizajnu mt:s sajta?

[ Pregleda: 5169 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.