Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

u sta uloziti???

[es] :: E-Marketing :: u sta uloziti???

[ Pregleda: 3338 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sasaimaja
aleksandar garai

Član broj: 186534
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon u sta uloziti???14.09.2009. u 21:39 - pre 177 meseci
ujka Sam mi ostavio 5k eura,pa sam malo dumao gde uloziti,a da ne ispari...izmedju ostalog ideja mi je poceti nesto na netu. pa ako imate predloga u sta na netu uloziti ove novce...?
 
Odgovor na temu

Aleksandar Klickovic
Owner
Daedalus Outsourcing
Beograd

Član broj: 204183
Poruke: 344
79.101.93.*

Sajt: petsq.me


+67 Profil

icon Re: u sta uloziti???16.09.2009. u 07:27 - pre 177 meseci
I)

U kola.. Solidna.. sa plinom..

Onda se prijavis za komercijalistu ili mercandajzera, traze ljude po raznim firmama, pogotovo ako imas svoje vozilo (placaju ti amortizaciju i gorivo uglavnom).

II)

Na netu ti je isplativ neki affiliate program, ali za inostranstvo. Obavezan neki sistem procesuiranja kartica (gcheckout, ili nesto u inostranstvu, itd...)
Pokrij sto veci rang, od programa, igrica (na kojima mozes dosta da zaradis), lekova, dodataka ishrani, svega svega... welness industrija cveta (novanutria, herbalife, avon, itd...). Najbitnije je da gledas globalno. Pare potrosi na kvalitetan sajt (zovi mene :), i na par ljudi koji ce da ti konstantno rade na promociji i stvaranju novog unikatnog sadrzaja (tipa reviewi za igre, opisi i upotreba proizvoda, snimis filmice o sminkanju sa nekim cicama i u pozadini prodajes tu sminku iz avona, najbanalniji primer), i radi samo sa velikim i proverenim firmama. Ili odradi fransizu za neke poznate prodajne sajtove.

III)

U Srbiji ti treba samo dobra ideja, nikako stare sazvakane sto puta, jer je trziste malo i svi znaju uglavnom sta postoji. A dotle pare na kamatu ili na berzu :)
Daedalus Outsourcing | Web Development | SEO | Instagram Followers - http://daedalus.co.rs
 
Odgovor na temu

websurfer
websurfer
Srbija

Član broj: 199973
Poruke: 964
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+11 Profil

icon Re: u sta uloziti???23.09.2009. u 00:32 - pre 177 meseci
...domaining?
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: u sta uloziti???

[ Pregleda: 3338 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.