Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li postoji nacin da proverim listing za avgust na netu? MTS postpaid biz 300

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Da li postoji nacin da proverim listing za avgust na netu? MTS postpaid biz 300

[ Pregleda: 5124 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ana Prokic
Student
Beograd

Član broj: 225874
Poruke: 4
194.106.175.*



Profil

icon Da li postoji nacin da proverim listing za avgust na netu? MTS postpaid biz 30004.09.2009. u 22:55 - pre 178 meseci
Interesuje me da li je moguce da preko neta pogledam svoj listing za mesec avgust jer mi je potrebno da pronadjem broj koji sam pozivala i slucajno ga izbrisala, a ne postoji drugi nacin da dodjem do njega??? Sta mislite o tome?
Da li postovnice MTS-a mogu bez problema da mi izdaju listing za avgust ?
Hvala
 
Odgovor na temu

zderavko

Član broj: 11554
Poruke: 247
*.telekom.yu.



+11 Profil

icon Re: Da li postoji nacin da proverim listing za avgust na netu? MTS postpaid biz 30005.09.2009. u 07:45 - pre 177 meseci
Postoji način,

Ovlašćeno lice u Vašoj firmi za rad sa BizNet agentima Telekoma Srbije može da traži dostavu listinga za bilo koji broj iz grupe odnosno celu grupu brojeva. Poslovnice ne mogu da Vam izdaju listing jer ta usluga nije u njihovoj nadležnosti nego u nadležnosti BizNet službe, plus bi vam trebalo ovlašćenje od firme i pečat. Obzirom da trenutno ne funkcioniše usluga Pregled postpaid računa putem Interneta, ne može se drugačije dobiti listing osim direktnog slanja (faks, email, uz račun...)


Ako je u pitanju broj u okviru paketa za studente koji glasi na Vaše lično ime i tako Vam stiže račun (Vaše ime, prezime, jmbg) možete dobiti listing u bilo kojoj poslovnici Telekoma Srbije, uz važeću ličnu kartu, bez obzira što takav broj pripada BizNet 300 grupi i u formalnom je vlasništvu Studentske organizacije.



Pozdrav.
"All paid jobs absorb and degrade the mind."

"Man will never be free until the last king is strangled with the entrails of the last priest."

 
Odgovor na temu

Ana Prokic
Student
Beograd

Član broj: 225874
Poruke: 4
194.106.175.*



Profil

icon Re: Da li postoji nacin da proverim listing za avgust na netu? MTS postpaid biz 30005.09.2009. u 13:35 - pre 177 meseci
Hvala na informaciji, a ako sam dobro razumela "ljubaznu" operaterku mts-a to cu moci da izvadim tek posle 10. u mesecu.
E bas da vidim i to...
Pozzz
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Da li postoji nacin da proverim listing za avgust na netu? MTS postpaid biz 300

[ Pregleda: 5124 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.