Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sprint Eagle --potrebna slika od mjesta gdje stoji svjećica

elitemadzone.org :: MotoZone :: Sprint Eagle --potrebna slika od mjesta gdje stoji svjećica

[ Pregleda: 3805 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

igaigi
Igor Ivanković
----

Član broj: 229525
Poruke: 35
*.tel.net.ba.



Profil

icon Sprint Eagle --potrebna slika od mjesta gdje stoji svjećica31.08.2009. u 11:32 - pre 178 meseci
Pozz,,ako itko može da uslika mjesto gdje stoji svjećica na skuteru Sprint Eagle i da mi pošalje sliku na adresu [email protected] jer sam pokušavao je nać ali nisam uspio,,hvala velika.
 
Odgovor na temu

igaigi
Igor Ivanković
----

Član broj: 229525
Poruke: 35
*.tel.net.ba.



Profil

icon Re: Sprint Eagle --potrebna slika od mjesta gdje stoji svjećica31.08.2009. u 11:34 - pre 178 meseci
pozz samo još jedno pitanje,,ako itko zna šta bi moglo bit,,neki dan sam se vozao i primjetio sam da mi skuter smanjuje brzinu sam a ja i dalje držim gas isti i onda je nešto puklo 2 puta iz auspuha isto kao i kod većih motora,,ja sam stao i skuter se ugasio i nisam ga mogao više upalit,,ako netko zna šta je neka javi,,da li može to bit svjećica
 
Odgovor na temu

igaigi
Igor Ivanković
----

Član broj: 229525
Poruke: 35
*.tel.net.ba.



Profil

icon Re: Sprint Eagle --potrebna slika od mjesta gdje stoji svjećica08.09.2009. u 22:42 - pre 178 meseci
našao sam svjećicu na skuteru Sprint Eagle a nalazi se na dnu motora može se vidjet iznad plastike dna skutera
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MotoZone :: Sprint Eagle --potrebna slika od mjesta gdje stoji svjećica

[ Pregleda: 3805 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.