Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc, hakovan sam!!!

[es] :: GSM - upotreba :: Pomoc, hakovan sam!!!

[ Pregleda: 2358 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DragonHeart
Ivan Kocic
Bor

Član broj: 78846
Poruke: 145
79.101.79.*



Profil

icon Pomoc, hakovan sam!!!29.08.2009. u 15:49 - pre 178 meseci
Pozdrav svima. Nadam se da nisam pogresio podforum. Imam jedan veliki problem. Naime, pre 2 dana sam kupio sony ericsson F305 i danas je kolega hteo da mi pokaze neki program. Trebao sam da ukucam 1, on je ukucao isto, zatim da kliknem na "yes", i onda mi je reko da sada moze da me hakuje. Pricao mi je o programu i kaze da je veliki 600kb, najnovija verzija, ima full u nazivu, ali ne znam o kom programu se radi jer nije hteo da mi kaze naziv. Kaze da moze da mi ukljuci bluetooth i da mi hakuje mob kad god hoce, a da ja tu ne mogu nista. Iako je reko da me nece hakovati i zezati, ipak mi se ne svidja da mi bilo ko ima uvid u moje privatne stvari, da mi gleda slike i cita poruke.

Postoji li bilo kakav nacin da ga ja blokiram i ukinem tu vezu koju sam odobrio.
Drugo pitanje je, kako me on to hakuje, koliko blizu mora da bude mom telefonu da bi mogo da mi cita poruke? Ako moze da ukljuci bluetooth, onda pretpostavljam da se hakovanje ne vrsi putem bluetootha ili gresim?

Molim vas da mi neko sto pre odgovori. Hvala.
Inspiration exists, but it has to find you working.
 
Odgovor na temu

icobh
Igor Pejašinović
Network Admin
Navigo SC d.o.o.
Banja Luka

Član broj: 18738
Poruke: 1319
62.68.119.*

Sajt: www.nsc.ba


+4 Profil

icon Re: Pomoc, hakovan sam!!!29.08.2009. u 16:55 - pre 178 meseci
1. Znači, uopšte nisi morao da ukucaš tu jedinicu i stisneš Yes.
2. Ako će da ti čita poruke i lične stvari, pa to nije prijatelj!
I ♥ ♀

Ovaj post je zlata vrijedan!
 
Odgovor na temu

DragonHeart
Ivan Kocic
Bor

Član broj: 78846
Poruke: 145
79.101.79.*



Profil

icon Re: Pomoc, hakovan sam!!!29.08.2009. u 17:14 - pre 178 meseci
Pa morali smo i ja i on da ukucamo istu cifru. Pa moguce da nece citati, ali se meni ipak ne mili da mi privatne stvari stoje na izvolte drugim ljudima. Inace, upravo sam saznao sa kojim programom me je hakovao, zove se "bluetooth file transfer full"
Inspiration exists, but it has to find you working.
 
Odgovor na temu

MasterRW

Član broj: 65162
Poruke: 400



+24 Profil

icon Re: Pomoc, hakovan sam!!!29.08.2009. u 17:26 - pre 178 meseci
Pozdrav,

program je MagicBlueHack, BT info, ili neki slicno..Imas toga na getjar sajtu koliko hoces..
Uglavnom obrisi tvog "prijatelja" sa liste My devices, Allowed devices ili kako ti se vec to zove. Pali bluetooth samo kad trebas da nekom nesto prebacis, ovako ga drzi iskljuceno i miran si ;)
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: Pomoc, hakovan sam!!!

[ Pregleda: 2358 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.