Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

objasnjenje hitno!!!!!!!!

[es] :: Vodič za emigraciju :: objasnjenje hitno!!!!!!!!

[ Pregleda: 1707 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

elizabeta1
tajna
france

Član broj: 213160
Poruke: 65
*.25.82-79.rev.gaoland.net.



+4 Profil

icon objasnjenje hitno!!!!!!!!25.08.2009. u 00:36 - pre 178 meseci
zivim u francuskoj 15 meseci,usao sam sa vizom koja je istekla posle deset dana,ovde sam ozenjen,dobio decu blizance,francuska je cudna zemlja ne moze da se radi legalno bez papira ali zato posto imam racun ovde u banci mogu da uvedem tel,ili bilo sta na svoje ime,cak vozim i auto bez problema-i u osiguranje za kola su me stavili sa zenom iako nemam france dozvolu niti papire,drzava mi je dala osiguranje za lecenje 100%,placam porez,karticu visa,banka bred ,sve,ali papire i pored zene koja ih ima i vencanja i dece koja su rodjena ovde,nemogu da dobijem,SRBIMA PAPIRE NEDAJU,cak imam i gazdu francuza koji je trazio od prefecture-policije papire za mene da bi me zaposlio ne moze ni tako,e sad isao bih kuci na pasovan za ng,sa decom zenom, pa da napravim ovaj novi pasos i vratim se u januaru e sad me zanima da li mogu ja ovde da trazim produzenje boravka posle 90 dana na osnovu braka dece prijave adrese da zivim ovde(koju vec zna i policija opstina svi,jer placam porez ovde na novac na stanovanje kao drzavljanin fra)da bih se zaposlio tako i dobio neke papire,nemoguce da sam prijavljen u fra deca zena brak sve a da nemogu duze da ostanem ovde i zaposlim se dobijem papire?????
ivdzo
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
212.200.217.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: objasnjenje hitno!!!!!!!!06.09.2009. u 22:37 - pre 178 meseci
Bas tako, nemoguce je da imas i porodicu i sve ostalo u FRA a da ne mozes dobiti papire...pokusaj traziti produzenje boravka pa ces videti sta ce ti reci....ali si u ozbiljnijem problemu..tesko se mozes zaposliti !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.222.*



+471 Profil

icon Re: objasnjenje hitno!!!!!!!!07.09.2009. u 08:35 - pre 178 meseci
Druže, daj molim te izbriši svoje podatke. Nisi normalan majke mi. Živiš i radiš na crno, a stavljas svoje podatke. Žao mi da ti se nešto ružno ne desi. Ljudi su mnogo pokvarena fela. Bar izbriši ime firme u kojoj radiš.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: objasnjenje hitno!!!!!!!!

[ Pregleda: 1707 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.