Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bandwidth simulacija iz FlashBuilder-a

[es] :: Flash :: Bandwidth simulacija iz FlashBuilder-a

[ Pregleda: 1920 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

shedvel
Jobless Couch Bum
Kragujevac

Član broj: 70014
Poruke: 114
77.46.255.*



Profil

icon Bandwidth simulacija iz FlashBuilder-a24.07.2009. u 14:12 - pre 179 meseci
Pozdrav,

I ako koristim FlashIDE za sav dizajn, bezmalo mi je nezamislivo da radim as3 projekte u istom, te koristim FlashBuilder/Flex i prezadovoljan sam.

Problem mi je nepostojanje (ili moja neobavestenost o postojanju) opcije simulacija brzine download-a, koja je dostupna putem debagovanja iz FlashIDE-a.

Zna li neko da li opcija za simuliranje brzine download-a postoji u flashBuilder/Flex-u ili moze da preporuci neko resenje koje se moze integrisati sa flex debugger-om?




"Treba li da se smejem jer smesni su, . . .
. . . ili da placem jer je to sve sto jesu? "
 
Odgovor na temu

stolex
Ilic S Stojan
Niš

Moderator
Član broj: 28386
Poruke: 245
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 61028708
Sajt: www.stojce.com


+2 Profil

icon Re: Bandwidth simulacija iz FlashBuilder-a29.07.2009. u 09:55 - pre 179 meseci
Da li postoji trenutno ne znam, pre par godina (kad je meni trebalo) nije postojalo. Ja sam se tada snalazio na prilicno zbudžen način:

1.instaliraš apache server
2.Instaliraš NetLimiter, ograničiš ga kad vučeš nešto u lokalu (127.0.0.1) na limit koji ti odgovara
3.Podesiš da ti Flex exportuje fajl tu na web server i odatle ga startuje i debuguje

To bi trebalo da radi, s tim da treba da isključiš keširanje fajlova, jer ako se iskeširaju džabe ti ograničenje kad ih vuče iz keša.

Pošto je prošlo dosta vremena ja verujem da postoji i neko pametnije rešenje, ako ne ....
To beer or not to beer?
- Shacksbeer -

http://www.nislija.be/
 
Odgovor na temu

[es] :: Flash :: Bandwidth simulacija iz FlashBuilder-a

[ Pregleda: 1920 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.