Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Evo kako treba da izgleda CV :)

elitemadzone.org :: MadZone :: Evo kako treba da izgleda CV :)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 22972 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

peromalosutra
Ivan Rajkovic
Software engineer
Luxoft
Berlin

Član broj: 54774
Poruke: 876
*.teol.net.



+148 Profil

icon Evo kako treba da izgleda CV :)09.07.2009. u 22:56 - pre 180 meseci
Ne znam da li je ranije ovo bilo na forumu, ali definitivno zasluzuje svoje mjesto u madzone. :)

http://www.malioglasi.iz.rs/bb...isk-10574/bbCat/informatika-33



 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)09.07.2009. u 23:06 - pre 180 meseci
Zanimljivo u svakom slučaju. Ali mi je takođe ovo http://www.malioglasi.iz.rs/bb...aft-nalog-12276/bbCat/razno-69 privuklo pažnju. Jel stvarno neko plaća tolike pare za nalog na igrici???
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
77.46.202.*



+558 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)09.07.2009. u 23:22 - pre 180 meseci
Ima ih bre stvarno. To su oni sto zive sa roditeljima do 40, 50 godina i do kraja, njihovog ili roditeljskog, mozda i rade negde pa imaju platu, ali ih u sustini drugi izdrzava i placa im sve racune, a oni igraju igrice, ili Warcraft, ili onaj Second Life, za to sam cuo. Sve ludaci.

 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)09.07.2009. u 23:35 - pre 180 meseci
Naravno da prodaju WoW naloge, mada ne znam baš koliko su kod nas na ceni s obzirom na opštu bedu, ali negde u inostranstvu (USA i sl.) bi mogao da dobro proda WoW nalog. Nisam igrao WoW pa ne znam šta mu znači sve ono tamo navedeno, tj koliko to zaista vredi u smislu uloženog vremena i veštine, ali oni koji se time bave sigurno znaju :)
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
93.86.6.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)10.07.2009. u 01:08 - pre 180 meseci
Citat:
JEDNA ZANIMLjIVOST: RAZLIKA IZMEĐU ANALOGNOG I DIGITALNOG SAT SISTEMA JE SAMO U PRIJEMNIKU - SVE OSTALO (ANTENA I KONVERTORI) JE I D E N T I Č N O ! ! !



Fascinantno!!!!!
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
*.adsl.eunet.rs.



+679 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)10.07.2009. u 02:00 - pre 180 meseci
Recite mi samo da je ovo neka za**ancija pa da mogu mirno da spavam noćas...
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
93.87.4.*

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)10.07.2009. u 06:26 - pre 180 meseci
"BRAČNO STANjE: NESREĆNO NEOŽENjEN"

Ja mislim da on traži ženu, a ne pokvarene računare.
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
195.252.123.*



+110 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)10.07.2009. u 06:45 - pre 180 meseci
Citat:
Dokaz: jednom mi je došao đak iz srednje škole "NIKOLA TESLA" sa velikim očima punim straha jer profesor OET-a (OSNOVA ELEKTROTEHNIKE) NIJE UMEO ZA TRI ŠKOLSKA ČASA DA IM OBJASNI SKICIRANjE FUNKCIJE sin(x+Pi/2). Odmah sam mu rekao da ću mu za 15 SEKUNDI SKICIRATI TU FUNKCIJU.
NARAVNO U POČETKU MI NIJE VEROVAO - PA I JA NE BIH - DA JEDAN STUDENT ETF-A (ELEKTROTEHNIČKOG FAKULTETA - U TO VREME SAM STUDIRAO ELEKTROTEHNIKU!) MOŽE ZNATI OET I MATEMATIKU (JER TO JE U STVARI MATEMATIČKI PROBLEM - SKICIRANjE FUNKCIJE KOJA JE U ODNOSU NA OSNOVNU POMERENA ZA KONSTANTU - U OVOM SLUČAJU OSNOVNA FUKCIJA JE BILA sin(x), A KONSTANTA ZA ČIJU VREDNOST JE POTREBNO POMERITI TU FUNKCIJU ULEVO - TAKO KAŽE TEORIJA - JE Pi/2=90 stepeni)BOLjE OD JEDNOG DIPLOMIRANOG INŽENjERA, ALI KADA SAM ZA 10 SEKUNDI (MANjE NEGO KOLIKO SAM PREDVIDEO, A TAJ ĐAK JE ŠTOPOVAO VREME!) BAŠ TO I URADIO - A ON JE ZNAO KAKO NA KRAJU TO IZGLEDA - BIO JE, BLAGO REČENO, ODUŠEVLjEN, PA JE HTEO I ON TO DA URADI. NARAVNO SHVATIO JE I USPEŠNO JE SKICIRAO FUNKCIJU sin(x-Pi/2), A NAKON TOGA MI JE REKAO:"MOLIM VAS DA ŠTO PRE DOĐETE U ŠKOLU "NIKOLA TESLA" DA NAM VI PREDAJETE OET i MATEMATIKU - NIKO U TESLI NEMA POJMA!"


Ovo je vec patologija...
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)10.07.2009. u 12:46 - pre 180 meseci
Citat:

Sada sam sertifikovani stručnjak za visoke tehnologije pri politehničkoj školi – to znači da znam da rasklopim i sklopim ceo PC tako da radi, da oformim lokalnu mrežu sa serverom i bez servera na najjednostavniji način uz minimalno trošenje resurasa (verovali ili ne ovo je GRAMATICKI ISPRAVNO, jer, da sam napisao "resursa" - to bi bila JEDNINA (GENITIV JEDNINE), a ja naglašavam da ih ima više - dakle to je MNOŽINA!!!), a da naravno radi.


Ma ovo je neka zafrkancija. Nemoguće da je neko ovolika budala!
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
93.86.6.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)10.07.2009. u 12:56 - pre 180 meseci
Ne znam zasto, ali sumnjam da je zajebancija.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)10.07.2009. u 14:03 - pre 180 meseci
Pa ko nije upoznao par ovakvih pacijenata u životu. To su oni koji sve najbolje znaju, a nikada ništa nisu u životu uradili. Samo što je ovaj sledeći stepen, pa je dovoljno glasan.
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
92.244.132.*

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)10.07.2009. u 15:10 - pre 180 meseci
Citat:
mare_bj: Ma ovo je neka zafrkancija. Nemoguće da je neko ovolika budala!

Nisi video dovoljno CV-jeva, veruj mi :)))
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)10.07.2009. u 15:24 - pre 180 meseci
Šta fali CV-ju, čovek se bavi servisiranjem računara, CV je samo još dodatni garant da vam neće biti dosadno dok čekate da majstor završi popravku.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
93.86.6.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)10.07.2009. u 16:30 - pre 180 meseci
Da, bavi se servisiranjem racunara, samo ako nije laptop i ako nije pokvaren hard disk.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.95.*



+4 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)10.07.2009. u 16:34 - pre 180 meseci
Citat:

Naravno da prodaju WoW naloge, mada ne znam baš koliko su kod nas na ceni s obzirom na opštu bedu, ali negde u inostranstvu (USA i sl.) bi mogao da dobro proda WoW nalog. Nisam igrao WoW pa ne znam šta mu znači sve ono tamo navedeno, tj koliko to zaista vredi u smislu uloženog vremena i veštine, ali oni koji se time bave sigurno znaju :)


Da, da....daju ti da igras za dzabe dok ne dostignes recimo 70-80 nivo i onda taj nalog prodaju...
Kinezi, recimo, imaju citave "firme" igraca koji igraju po ceo dan...
 
Odgovor na temu

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
93.87.207.*



+172 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)10.07.2009. u 17:18 - pre 180 meseci
CV je keva :)
WOW: ne sumnjam da se nalozi prodaju, ja licno nisam cuo da je neko odavde prodao nekom svoj nalog,
ali znam za slucajeve gde su ljudi prodavali vredne predmete tipa zlatnika, oruzja ili cega vec (ne znam, ne igram WOW) za neke manje-vise razumne cene.
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
*.hsi.kabelbw.de.



+586 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)10.07.2009. u 22:03 - pre 180 meseci
Pa ovaj tip je totalno rastavljen :)))
 
Odgovor na temu

weeboo
Bojana Borkovic
Banjaluka

Član broj: 152356
Poruke: 48
*.broadband.blic.net.



+3 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)12.07.2009. u 16:50 - pre 180 meseci


Citat:
Dokaz: jednom mi je došao đak iz srednje škole "NIKOLA TESLA" sa velikim očima punim straha jer profesor OET-a (OSNOVA ELEKTROTEHNIKE) NIJE UMEO ZA TRI ŠKOLSKA ČASA DA IM OBJASNI SKICIRANjE FUNKCIJE sin(x+Pi/2). Odmah sam mu rekao da ću mu za 15 SEKUNDI SKICIRATI TU FUNKCIJU. NARAVNO U POČETKU MI NIJE VEROVAO - PA I JA NE BIH - DA JEDAN STUDENT ETF-A (ELEKTROTEHNIČKOG FAKULTETA - U TO VREME SAM STUDIRAO ELEKTROTEHNIKU!) MOŽE ZNATI OET I MATEMATIKU (JER TO JE U STVARI MATEMATIČKI PROBLEM - SKICIRANjE FUNKCIJE KOJA JE U ODNOSU NA OSNOVNU POMERENA ZA KONSTANTU - U OVOM SLUČAJU OSNOVNA FUKCIJA JE BILA sin(x), A KONSTANTA ZA ČIJU VREDNOST JE POTREBNO POMERITI TU FUNKCIJU ULEVO - TAKO KAŽE TEORIJA - JE Pi/2=90 stepeni)BOLjE OD JEDNOG DIPLOMIRANOG INŽENjERA, ALI KADA SAM ZA 10 SEKUNDI (MANjE NEGO KOLIKO SAM PREDVIDEO, A TAJ ĐAK JE ŠTOPOVAO VREME!) BAŠ TO I URADIO - A ON JE ZNAO KAKO NA KRAJU TO IZGLEDA - BIO JE, BLAGO REČENO, ODUŠEVLjEN, PA JE HTEO I ON TO DA URADI. NARAVNO SHVATIO JE I USPEŠNO JE SKICIRAO FUNKCIJU sin(x-Pi/2), A NAKON TOGA MI JE REKAO:"MOLIM VAS DA ŠTO PRE DOĐETE U ŠKOLU "NIKOLA TESLA" DA NAM VI PREDAJETE OET i MATEMATIKU - NIKO U TESLI NEMA POJMA!". AKO VAS INTERESUJE KAKO SAM TO USPEO - PREDLOŽITE MINISTARSTRU PROSVETE DA ME UBACI U ŠKOLSTVO, A ONDA NEKA TO BUDE I URAĐENO - OPET NESKROMNO TVRDIM DA MOGU BOLjE I JEDNOSTAVNIJE I ZANIMLjIVIJE DA PREDAJEM MATEMATIKU I INFORMATIKU I OET U OSNOVNOJ I SREDNjOJ ŠKOLI NEGO BILO-KOJI PROFESOR TIH PREDMETA.


Lik definitivno ima poremecaj. Pocne pricati o jednom, a zavrsi o necemu desetom. :))
And following our will and wind we may just go where no one's been.
We'll ride the spiral to the end and may just go where no one's been.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)12.07.2009. u 17:25 - pre 180 meseci
Lik je kralj :)
Da hoce, mogao bi 'ladno da zaseni Zarka Radosavljevica ...
 
Odgovor na temu

marko37
Nera Networks
Novi Beograd

Član broj: 6545
Poruke: 714
93.86.148.*



+104 Profil

icon Re: Evo kako treba da izgleda CV :)12.07.2009. u 19:59 - pre 180 meseci
Za razliku od Žarka Radosavljevića, i još ponekih naših IT medijskih zvezda, ovaj lik se nije eksponirao. Tako da ne vidim razlog što bi sad dobio temu na ESu. Kao što neko reče, očigledno ima problem, tako da nije baš kulturno podsmevati se tome.

Lično mislim da je tema zrela za brisanje...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Evo kako treba da izgleda CV :)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 22972 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.