Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

CNC Waterjet sečenje (NS)

elitemadzone.org :: TechZone :: CNC Waterjet sečenje (NS)

[ Pregleda: 3093 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

5hAd0wX
E-gor Stepanowitz
Novi Sad

5hAd0wX
Član broj: 10764
Poruke: 34
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon CNC Waterjet sečenje (NS)06.07.2009. u 00:02 - pre 180 meseci
Video sam da slični threadovi već postoje ali su prilično bajati te sam rešio da postavim pitanje u novom (nadam se da mi admini neće zameriti).

Dakle, potrebno mi je da napravim novi housing za gitarsko pojačalo kako bih ga mogao staviti u rack. Nacrt sam napravio (CDR) i zamislio da kompletan housing bude od lima (i sadašnji je od lima) debljine nekih 1-2 mm) s tim da bih na front panel još išao i plexi. Tako da mi je potrebno sečenje i lima i plexija.
To je prvi deo posla. Drugi deo posla bi bilo savijanje ivica pod uglom od 90 stepeni (nikakva nauka i nikakve "bizarne" stvari kad se vidi slika, sve se samo kaže).
Interesuje me da li neko može da mi kaže gde bih to mogao da uradim. Živim u NSu pa bi mi tu bilo najbolje da postoji neko ko to radi mada mislim da ne bi bila frka ni da otputujem da odradim to gde već treba ako neko ponudi nešto plativo. U NSu sam našao na jednom mestu ali su mi izbacili neku abnormalnu cifru pa sam odustao.
Napominjem da ukoliko neko može da mi ponudi uslugu, uračuna i cenu materijala (dakle lim i plexi).
Crteže neću uploadovati pošto ih ima podosta (posebno za "kutiju" za sečenje pa posebno za savijanje pa posebno front panel za lim pa za plexi.... i tako dalje)
Prvo bih voleo da znam da li neko radi pa bismo se dalje dogovarali a onda bi i nacrti bili poslati kome već treba.

Unapred zahvaljujem.

CheerZ!
To start press any key... D`OH where is the "ANY" key???
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: CNC Waterjet sečenje (NS)

[ Pregleda: 3093 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.