Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prevesti na engleski - hitno :(

elitemadzone.org :: MadZone :: Prevesti na engleski - hitno :(

[ Pregleda: 2782 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

grabber
Gorazde

Član broj: 213110
Poruke: 172
92.36.179.*



Profil

icon Prevesti na engleski - hitno :(02.07.2009. u 20:10 - pre 180 meseci
Pozdrav svima

moze li mi neko molim vas prevesti (nazalost do veceras) ovaj tekst na engleski:

Citat:
"JU Mješovita srednja škola Lukavac", Lukavac - izgradnja školskog objekta gimnazije

U cilju razvoja i unaprijedenja školstva, na podrucju opcine Lukavac planirana je izgradnja školskog objekta gimnazije. U okviru "Mješovite srednje škole" Lukavac, školske 2008/2009. godine, u gimnaziju je upisano osam odjeljenja sa ukupno 229 ucenika.
Prostorni kapaciteti JU Mješovite srednje škole Lukavac prema opcim normativima za srednje škole ne zadovoljavaju optimalne uslove, te ukupna površina po uceniku iznosi svega 1,72 metara kvadratnih. Izgradnjom školskog objekta gimnazije povecala bi se ukupna korisna površina zatvorenog prostora po uceniku u Mješovitoj srednjoj školi, ali i povecao interes za opcim gimnazijskim obrazovanjem. Tako u školskoj 2008/2009. godini procenat ucenika obuhvacenim opcim gimnazijskim obrazovanjem opcine Lukavac iznosi 12,48%. Prema relevantnim podacima procenat ucenika obuhvacenim opcim gimnazijskim obrazovanjem na Tuzlanskom kantonu iznosi 21,57%, u zemljama Evropske unije 35%, a u zemljama regiona oko 40%.
Prema idejnom projektu školski objekat gimnazije u Lukavcu zadovoljavao bi optimalne uslove za odvijanje obrazovnog rada, prostornog kapaciteta za 600 ucenika. Objekat bi sadržavao specijalizirane kabinete sa pratecim sadržajima i salom za tjelesni odgoj površine 392 kvadratna metra.
Ukupna investiciona vrijednost izgradnje školskog objekta opce gimnazije u Lukavacu iznosi 2 450.000,00 KM. Izgradnju školskog objekta gimnazije je podržala i Opcina Lukavac koja je obezbijedila odgovarajucu gradevinsku parcelu za izgradnju, te riješila potrebne imovinsko-pravne odnose, te finansirala idejni projekat izgradnje.


Molim vas ljudi, ovo mi je od vitalnog znacaja, a i ja sam tek danas dobio tekst :(
 
Odgovor na temu

grabber
Gorazde

Član broj: 213110
Poruke: 172
92.36.179.*



Profil

icon Re: Prevesti na engleski - hitno :(02.07.2009. u 22:02 - pre 180 meseci
ne mora naravno bukvalno od rijeci do rijeci prevesti, nego neke recenice prilagoditi engleskom, ne moze se sve bukvalno ni prevesti, pokusao sam sa googleom ali ne stima bas nesto kad prevede
 
Odgovor na temu

bytefx192
Freelancer, ByteFX,

bytefx192
Član broj: 130651
Poruke: 1117
*.neobee.net.



+8 Profil

icon Re: Prevesti na engleski - hitno :(03.07.2009. u 23:36 - pre 180 meseci
A da odes kod nekog profe engleskog.....
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Prevesti na engleski - hitno :(

[ Pregleda: 2782 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.