Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

M:Tel-ov adsl iskustva..?? Flat rate ????

[es] :: ISP :: ADSL :: M:Tel-ov adsl iskustva..?? Flat rate ????

[ Pregleda: 4676 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tahiya
Haris Tahic
Tesanj, BiH

Član broj: 186452
Poruke: 40
89.146.175.*

Sajt: www.download-igre.co.cc


Profil

icon M:Tel-ov adsl iskustva..?? Flat rate ????29.06.2009. u 12:45 - pre 180 meseci
Interesuju me iskustva drugih po pitanju m telovog adsla.. oni nude flat rate, i cijene tarifa variraju samo po brzini protoka saobracaja.. kako izgleda, to je idealno... samo me interesuju iskustva drugih.. ???
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Član broj: 57200
Poruke: 2706
*.teol.net.



+122 Profil

icon Re: M:Tel-ov adsl iskustva..?? Flat rate ????07.07.2009. u 00:11 - pre 180 meseci
iskuststva su vise nego dobra (za sad) u odnosu na wireless koji sam dugo vremena koristio.
na paketu 768/64 imam realno oko 660/55 sto je normalno za adsl,da ide oko 15% manje nego sto je deklarisano.
ping do google je konstantan oko 70-75 ms,mogu da se igraju online igre normalno...
sve u svemu stvarno je ok usluga,bar ovde u mom kraju a pretpostavljam da svugde radi normalno.

pozdrav
 
Odgovor na temu

tahiya
Haris Tahic
Tesanj, BiH

Član broj: 186452
Poruke: 40
92.36.215.*

Sajt: www.download-igre.co.cc


Profil

icon Re: M:Tel-ov adsl iskustva..?? Flat rate ????08.07.2009. u 14:00 - pre 180 meseci
Imam prijatelja iz Doboja koji zeli preci na neki drugi ISP (trenutno je na BihNetu). Pa sam ja malo razgledao na netu. I bas mi za oko zapade mTelov adsl.. Pogotovo Flat rate..
Tako da bi volio da mTel dodje u Tesanj, jer ga tu nema. U Tesnju nemamo kvalitetne flat rate tarife. Mada je tu vise ISPova koji nude razne tarife.. ako je velika brzina, limit je uzasan, a ako je flat, onda su brzine da zaplaces..
 
Odgovor na temu

Mistake

Član broj: 221055
Poruke: 37
213.196.80.*



Profil

icon Re: M:Tel-ov adsl iskustva..?? Flat rate ????13.07.2009. u 17:16 - pre 179 meseci
I ja isto hocu da predjem na m:tel adsl, trenutno sam na ZONI i uzas je...

Samo me zanima kako otvara stranice? Znaci, da li ide brzo, ili kao kod zone...nakon nekih 5 min otvori google.
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Član broj: 57200
Poruke: 2706
*.teol.net.



+122 Profil

icon Re: M:Tel-ov adsl iskustva..?? Flat rate ????13.07.2009. u 19:47 - pre 179 meseci
Sto se tice otvaranja stranica odmah da ti kazem da na zoni i kada je najbolje radila nije tako otvaralo.
Ping je konstantan oko 70-80ms do google i ja igram live for speed online (simulacija voznje) i vrlo retko da se na delic sekunde desi lag sto se i ne primeti.
Koristio sam dosta wireless provajdera i kod nekih je radilo dosta dobro ali ipak ni kod jednog provajdera nisam imao uvek 100% konstantan protok za razliku od adsl gde je protok i ping uvek konstantan.
Ovo su moja iskustva za 3-4 meseca koristenja i nadam se da ce ostati ovako a cuo sam da bi trebalo za par meseci da bude jos povecanja protoka mada je meni i ovako ok ,osim malog uploada koji mi ustvari i nije toliko potreban.
Jos da kazem da koristim paket 768/64 koji zadovoljava sve potrebe prosecnog korisnika a ima najbolji odnos kvalitet/cena.
Sve u svemu ,moja preporuka za sve kojima je dosadilo nerviranje sa wirelessom.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Mistake

Član broj: 221055
Poruke: 37
213.196.68.*



Profil

icon Re: M:Tel-ov adsl iskustva..?? Flat rate ????14.07.2009. u 12:46 - pre 179 meseci
Puno hvala na odgovoru. Definitivno prelazim na ADSL...samo trebam jos neke sitnice da sredim.

A da li moze ADSL bez telefona da radi?
Znaci da ide kabal direktno u uticnicu?

[Ovu poruku je menjao optix dana 14.07.2009. u 21:43 GMT+1]
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Član broj: 57200
Poruke: 2706
*.teol.net.



+122 Profil

icon Re: M:Tel-ov adsl iskustva..?? Flat rate ????14.07.2009. u 14:37 - pre 179 meseci
Neznam kako mislis bez telefona?
Ako mislis da li moze da radi bez telefonskog aparata odgovor je naravno potvrdan.
Ja posto sam podstanar uzeo sam adsl bez telefonskog prikljucka iako u stanu uopste nije bilo nikakve instalacije.
Dosli ljudi i za 10 minuta provukli kabal sa tavana zgrade do racunara,spojili modem i sve fercera.
Znaci,placam samo adsl uslugu a telefona nemam nikako niti mogu da ga prikljucim bez zasnivanja pretplatnickog odnosa a to mi netreba posto imam mobilni koji mi je sasvim dovoljan.

Pozdrav

Ps:mozes da navratis da vidis u praksi kako radi,ako vec nisi imao prilike nigde da probas posto smo izgleda komsije.

 
Odgovor na temu

Mistake

Član broj: 221055
Poruke: 37
213.196.68.*



Profil

icon Re: M:Tel-ov adsl iskustva..?? Flat rate ????14.07.2009. u 17:45 - pre 179 meseci
Da,da mislio sam bez telefonskog aparata.

Imao bih ja ADSL davno samo imam jedan problem.
Posto imam 2 kuce u jednom dvoristu, na jednoj kuci ima telefonski prikljucak i broj i sve, a na ovoj drugoj gdje inace ja budem (i kompjuter isto) nema prikljucka na krovu. Bandera sa paricama se nalazi mozda 10 m od kuce na koju zelim da prenesem telefonski kabal. Poslao sam email mtel-u i obrazlozio problem i sve...heh medjutim nisam bas dobio konkretan odgovor. Interesovalo me da li je mogu da se prenese samo kabal sa bandere sa postojeceg prikljucka (da koristim isti telefonski broj i sve) na ovu kucu. Isto sam pitao koliko bi to sve ukupno kostalo..;)


nepotreban citat

[Ovu poruku je menjao optix dana 14.07.2009. u 21:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Član broj: 57200
Poruke: 2706
*.teol.net.



+122 Profil

icon Re: M:Tel-ov adsl iskustva..?? Flat rate ????14.07.2009. u 19:04 - pre 179 meseci
Ma pusti mailove,otidji licno u mtel u brckom odradi to to jest predaj zahtjev za preseljenje prikljucka i to ce ti resiti za par dana.
Neznam tacno ali to preseljenje sa kuce na kucu ne bi trebalo da je vise od 20-30 km onako odokativno.
A mozes da se ne zezas sa njima pa da sam sebi kupis kabal i prevuces iz jedne kuce u drugu i onda predas zahtev za adsl.
Pretpostavljam da su te obe kuce tvoje posto da bi dobio adsl preko postojece linije mora vlasnik telefonskog prikljucka licno da ode da preda zahtev za adsl.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

tahiya
Haris Tahic
Tesanj, BiH

Član broj: 186452
Poruke: 40
*.PPPoE-3739.sa.bih.net.ba.

Sajt: www.download-igre.co.cc


Profil

icon Re: M:Tel-ov adsl iskustva..?? Flat rate ????17.07.2009. u 21:43 - pre 179 meseci
da.. ali ... ima li ko informcije da li ce m-tel ikada pokrivati podrucije fbih. barem tesanj.. ??!
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Član broj: 57200
Poruke: 2706
*.teol.net.



+122 Profil

icon Re: M:Tel-ov adsl iskustva..?? Flat rate ????17.07.2009. u 22:19 - pre 179 meseci
Cisto sumnjam da ce Mtel ikad (ili bar u skorije vreme) pruzati usluge na teritoriji federacije ne iz razloga sto oni to ne bi hteli nego iz razloga sto im to telekom fbih ne bi dozvolio iz prostog razloga sto bi im pravili konkurenciju a to niko nevoli (osim samih korisnika).
Cuo sam da je dosta ljudi iz federacije uzelo onaj "bezicni" telefonski prikljucak od mtel-a iz razloga sto je dosta povoljniji ali i to je mislim samo u nekim pogranicnim krajevima gde se signal prostire i na teritoriju drugog entiteta ali nazalost adsl ne moze da funkcionise preko toga sto je mnoge zanimalo.

Ovo sto sam rekao je kako sam ja cuo da stoje stvari sto naravno nemora da bude tacno a najbolje ti je da nazoves mtel podrsku i pitas sta te zanima.
Oni ti ipak mogu dati najpozudanije informacije.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

tahiya
Haris Tahic
Tesanj, BiH

Član broj: 186452
Poruke: 40
92.36.222.*

Sajt: www.download-igre.co.cc


Profil

icon Re: M:Tel-ov adsl iskustva..?? Flat rate ????21.07.2009. u 14:22 - pre 179 meseci
hvala n odgovoru.. veoma je losa situacija.. ova zemlja... veoma lose. pogotovo sto su sebi veliko kompanije uzele za pravo da mogu "sve".. cisti monopolizam...


a sto se tice adsl-a.. mozda se preselim u RS zbog.. :P
 
Odgovor na temu

Mistake

Član broj: 221055
Poruke: 37
213.196.68.*



Profil

icon Re: M:Tel-ov adsl iskustva..?? Flat rate ????27.07.2009. u 17:52 - pre 179 meseci
Da li je istina da ce m:tel opet da smanji cijene paketa?

Neko mi je rekao prije nekoliko dana, kao da ce sada opet smanjiti cijene ili samo povecati brzine, sta vec...Da li je istina?

pozdrav. ;)
 
Odgovor na temu

tahiya
Haris Tahic
Tesanj, BiH

Član broj: 186452
Poruke: 40
92.36.170.*

Sajt: www.download-igre.co.cc


Profil

icon Re: M:Tel-ov adsl iskustva..?? Flat rate ????29.07.2009. u 18:29 - pre 179 meseci
Citat:
Mistake: Da li je istina da ce m:tel opet da smanji cijene paketa?

Neko mi je rekao prije nekoliko dana, kao da ce sada opet smanjiti cijene ili samo povecati brzine, sta vec...Da li je istina?

pozdrav. ;)


ma.. cuo sam i ja nesto slicno... prica se svasta...
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: M:Tel-ov adsl iskustva..?? Flat rate ????

[ Pregleda: 4676 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.