Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

prenos tv signala putem wireless-a

[es] :: Wireless :: Wireless oprema :: prenos tv signala putem wireless-a

[ Pregleda: 6796 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

blazo.savic
stručni saradnik zop-a, Tehpro d.o.o.
Beograd

Član broj: 222316
Poruke: 2
93.86.157.*



Profil

icon prenos tv signala putem wireless-a12.05.2009. u 13:44 - pre 181 meseci
Postoji li mogućnost da razvod kablovskog tv signala po stanu uradim bežičnom vezom, preko nekog AV sender i sl?
Da pojasnim: Pokušao bi da izbegnem kablove po stanu, odnosno da na kabal koji mi sa tv signalom od provajdera kablovske ulazi u stan prikačim "neki" AV sender ili slično i da se sa tri prijemnika prikačim u tri tv-a.
 
Odgovor na temu

zbrile

Član broj: 114623
Poruke: 1
*.sksyu.net.



Profil

icon Re: prenos tv signala putem wireless-a22.06.2009. u 23:19 - pre 180 meseci
Da postoji, pre par godina sam počeo da se bavim kućnom automatikom i u par navrata smo rešavali i slične multimedijalne probleme.
Ukratko jedan transmitter na kabal provajdera kablovske ili na TV,video,satelit itd a prijemnik na drugi TV čak postoji mogućnost daljinskog upravljanja priključenih uređaja iz druge prostorije. I sve to je moguće nadograđivati, kvalitet zvuka i slike ostaje isti ali bolji od ulaznog signala sigurno neće biti. :-)
Jedino ograničenje je daljina, proizvodjač garantuje 20 m ja sam bio zadovoljan i na 27 m sa kvalitetom slike ali ni to ne uspeva u svakom okruženju recimo da u najgorem slučaju bude 15 m. I naravno radi 2.4 GHz a daljinski na RF.
 
Odgovor na temu

blazo.savic
stručni saradnik zop-a, Tehpro d.o.o.
Beograd

Član broj: 222316
Poruke: 2
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: prenos tv signala putem wireless-a06.07.2009. u 08:12 - pre 180 meseci
>

--0016e6d32a1b5fb6cf046e043aa9
Content-Type: text/html; charset=ISO-8859-2
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable

<div>Zahvaljujem se na informaciji, stigla je u pravi �as, kablovska je stigla u stan, a ja jo� nisam po�eo da bu�im zidove i vu�em kablove. Zamolio bih te jo� za informaciju �ta mi je sve potrebno od opreme za tri TV-a i gde da je nabavim.</div>

<div>Pozdrav!<br><br></div>
<div class="gmail_quote">2009/6/23 zbrile <span dir="ltr">&lt;<a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a>&gt;</span><br>
<blockquote class="gmail_quote" style="PADDING-LEFT: 1ex; MARGIN: 0px 0px 0px 0.8ex; BORDER-LEFT: #ccc 1px solid">Da postoji, pre par godina sam po�eo da se bavim ku�nom automatikom i u par navrata smo re�avali i sli�ne multimedijalne probleme.<br>
Ukratko jedan transmitter na �kabal provajdera kablovske ili na TV,video,satelit itd a prijemnik na drugi TV �ak postoji mogu�nost daljinskog upravljanja priklju�enih ure�aja iz druge prostorije. I sve to je mogu�e nadogra�ivati, kvalitet zvuka i slike ostaje isti ali bolji od ulaznog signala sigurno ne�e biti. :-)<br>
Jedino ograni�enje je daljina, proizvodja� garantuje 20 m ja sam bio zadovoljan i na 27 m sa kvalitetom slike ali ni to ne uspeva u svakom okru�enju recimo da u najgorem slu�aju bude 15 m. I naravno radi 2.4 GHz a daljinski na RF. Ima raznih proizvodja�a ja sam sa Marmitek-om zadovoljan.<br>
<font color="#888888"><br><br>--<br><a href="http://www.elitesecurity.org/p2313484" target="_blank">http://www.elitesecurity.org/p...;/a><br></font>
<div>
<div></div>
<div class="h5"><br>Prijave/odjave: <a href="http://www.elitesecurity.org/pracenje#363800" target="_blank">http://www.elitesecurity.org/p...t;/a><br><br>Ne menjajte sledece dve linije ukoliko odgovarate putem emaila!<br>
esauth:363800:016565033e451f3c5d7444db3ca22b4f<br>Odgovor pisite *iskljucivo* ispod ove linije:<br></div></div></blockquote></div><br>

--0016e6d32a1b5fb6cf046e043aa9--
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Wireless oprema :: prenos tv signala putem wireless-a

[ Pregleda: 6796 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.