Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta uraditi sa motorom koji nema papire?

elitemadzone.org :: AutoZone :: Sta uraditi sa motorom koji nema papire?
(Zaključana tema (lock), by lancia88)

[ Pregleda: 3217 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rajo88
Bojan Atanaskovic
Vrnjacka Banja

Član broj: 87219
Poruke: 264
*.arhisoft.net.

Jabber: rajo88@hotmail.com
Sajt: www.vrnjackabanjacaffe.co..


+1 Profil

icon Sta uraditi sa motorom koji nema papire?09.03.2009. u 15:40 - pre 184 meseci
Naime, ispala je malo glupa kupovina, ali sta je, tu je. U novembru sam kupio motor za Fiat Una,stranac, medjutim, bez papira. U to vreme sam cuo da prestaje da vazi broj motora, tj, da se motor podrazumeva kao potrosni deo. E, sad, posto vidim da sve vise novoregistrovanih automobila nema broj motora, interesuje me sledece:
- Sta ja rob sad da uradim, tj, da li ista moze da se uradi sa ovim motorom da ga ocarinim??? Ja cu pokusati da od coveka sto mi je prodao motor da izvucem papire, ako ih jos uvek ima, medjutim, ne verujem da ce to moci. Znaci, da zanemarimo papire, da li ista legalno mogu da uradim kako bi ovaj motor ubacio???
#include <music.h>
#include <beer.h>
#include <girls.h>
main(){ run(partytime);}

www.vrnjackabanjacaffe.com
 
0

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: Sta uraditi sa motorom koji nema papire?09.03.2009. u 17:10 - pre 184 meseci
Pozdrav,

pa poreklo delova, cak i rezervnih, moras zakonski prikazati kada ih kupujes. To se regulise kupovinom uz racun u prodavnici, ali i na otpadu jer oni su uglavnom ovlasceni zakonski da rasparcavaju vozilo, te na osnovu jedne saobracajne vozile mogu izdati stotine racuna od kojih svaki dokazuje poreklo nekog od delova.

Kako ovako formulisano pitanje nudi samo jedan odgovor, a on glasi: pronadji dokaze o poreklu motora, kupoprodajni ugovor, racun, izjave svedola..., ali i nudi mogucnosti za kojekakve drugacije odgovore, ipak cemo je zakljucati preventivno.
 
0

elitemadzone.org :: AutoZone :: Sta uraditi sa motorom koji nema papire?
(Zaključana tema (lock), by lancia88)

[ Pregleda: 3217 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.