Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi telefoni iz HTC-a

[es] :: PDA Uređaji :: Novi telefoni iz HTC-a

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11602 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nmilosev
Nemanja Milošević
Novi Sad

Član broj: 86992
Poruke: 1104
*.eunet.yu.



+1 Profil

icon Novi telefoni iz HTC-a17.02.2009. u 09:14 - pre 183 meseci
Na HTC-ovom sajtu su se pojavila 2 najnovija modela. Touch Pro2 je koliko ja vidim Blackstone (Touch HD) sa tastaturom, a Diamond 2 neobjašnjivo mnogo liči na Omniju :)



Toshiba Qosmio F50-125 - Powered
by Dell Axim X50v (WM2005/Official A02) :
Nokia Lumia 920.1 WP8.1 GDR1 Cyan
DevUnlock : Toshiba Encore WT8-A-102 -
Windows 8.1 Pro
 
Odgovor na temu

ninjaz
Vlada Ninic
Valjevo

Član broj: 32036
Poruke: 508
93.86.1.*



+26 Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a17.02.2009. u 09:37 - pre 183 meseci
Evo koga interesuje i citava linija za 2009-u godinu koja je iscurela iz HTC-a:
http://wmpoweruser.com/?p=2373
 
Odgovor na temu

Take 5

Član broj: 200551
Poruke: 1423
212.200.215.*



+12 Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a17.02.2009. u 10:39 - pre 183 meseci
Prikaz na GSM Arena, izveštaj sa sajma u Barseloni MWC 2009: HTC Touch Diamond and Touch Pro get upgraded to ver. 2
"Take Five" is the famous jazz piece written by Paul Desmond and performed by The Dave Brubeck Quartet. It is famous for its distinctive saxophone line and use of the unusual quintuple (5/4) time, from which its name is derived.

Take Five (1966)

Take Five by Al Jarreau 1976
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
195.252.72.*



+3 Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a17.02.2009. u 13:38 - pre 183 meseci
i sada ... "WM paljevine" treba da piške od sreće? Dodali tastaturu HD modelu? Zar to i nije GLAVNA ODLIKA svih windows mobile uredjaja, znak raspoznavanja?

Nema veze što je sve od hardvera i softvera gotovo isto kao i kod prethodnika, ali dodata je tastatura i o'ma novi broj u nazivu ... valjda bi na ovo trebali da se nalože balavi srednjoškolci i brucoši početnici koji roditelje treba jednom godišnje ako ne i dva puta(kako bi bili uvek u trendu) da 'olade' za tri prosečne mesečne plate Srbije ... patetično.
Nije bitno što se u okviru interfejsa OS-a na ovim WM uredjajima ništa značajno nije menjalo još od PocketPC ere tj., 2002-2003. godine? Jedino što je dodato je taj "FLO" interfejs kako bi parirao iPhone-u
Nego, kada će da prorade na kvalitetu multimedije? Kada će kamera i video biti upotrebljivi na uredjaju od blizu 1000€(!)? Kada će procesor da dobije koji MHz viška ... kada će da uvedu novu mogućnost umrežavanja kao wimax kod "ruskog" modela(verovatno će da dodaju tastaturu i reklamiraju ga kao "5G"), kada će generički softver u okvit+ru OS-a biti bogatiji, ... bitno je da su ubacili tastaturu ...

Kako me ovo podseća na politiku Symbian modela kod kojih se primenjuje isti recept - ukida na po kojoj funkciji kako bi 'ostalo' nešto i za naredni model kome će biti pridodat veći broj u nazivi, cena biti povećana za 70% i biće reklamiran kao 'laptop killer' a ono ni 5% od funkcionalnosti laptop uredjaja nemaju ni jedni ni drugi.

Naslednici raznih digitalnih rokovnika -> Windows Mobile uredjaji, nekadašnje "igračke" poslovnih ljudi koje su trebale da ih ubede da imaju računar u džepu(PPC) kada kreću u kancelariju ili eventualno koristan 'lični digitalni pomoćnik'(PDA), su danas ništa drugo do najobičniji mobilni telefoni u trci za što većim profitom kompanija koje ih izdaju.
Samo naivni mogu verovati da imaju nešto posebno ili bolje od većine smartphone uredjaja današnjice koji koštaju i do 200% manje ... imam i imao sam sve ovo i znam o čemu govorim.

Da ne spominjem i to da su na tom vašaru u Španiji svi modeli pljunute kopije iPhone. Ako sam nekada i pljuvao ovaj Apple prvenac, sada mu skidam kapu - ceo svet je uspeo da natera da ga kopira i da krene njegovim stopama. Iz korena je promenio industriju "smartphone" pa čak i običnih mobilnih telefona.
Da se ne foliramo, pojavom iPhone se i omasovio WM kod šireg kruga korisnika - tražila se alternativa iPhone modelu, jer pre pojave iPhone niko od 'današnjih' WM korisnika nije šlifao 3% WM OS ili eventualno UIQ OS i takve telefone nazivali ciglama, da se ne lažemo i foliramo.

Ponekad mi je muka od svega ovoga!
 
Odgovor na temu

ninjaz
Vlada Ninic
Valjevo

Član broj: 32036
Poruke: 508
93.86.1.*



+26 Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a17.02.2009. u 14:06 - pre 183 meseci
Opet ti. Kako te samo ne mrzi
Nadam se da da te politika ne interesuje previse, to bi bilo mnogo lose po tebe.

Slazem se sa tobom da je HTC totalno promenio poslovnu politiku pojavom iPhone-a. Poceli su da prave uredjaje dopadljivijeg dizajna, sa software-om prilagodjenim za upotrebu prstom. Poceli su i da izbacuju telefon za telefonom, sto je koncept vecine proizvodjaca telefona, pogotovu Nokie.

Ali tu nema nista lose. Jeste se kod nas malo omasovila upotreba WM telefona, iz ovog ili onog razloga, ali ne znam sto se ti toliko nerviras. Mozda je ljudima zabavno da koriste telefon sa touchscreen-om. Evo ti reci ti zasto si koristio kako si rekao "sve ovo".

Kazem ti po drugi put, nemoj ljude koji se interesuju za mobilne uredjaje na ovom forumu nazivati "paljevinama".

Izvinjavam se sto sam otisao u off, brisite me slobodno
 
Odgovor na temu

mt2807

Član broj: 86041
Poruke: 134
91.148.86.*



+1 Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a17.02.2009. u 16:59 - pre 183 meseci
Aj ovde da postavim pitanje pre nekog vremena neko mi je savetovao na ovom forumu da uzmem HTC TyTN II treba mi zbog gps i wlan prvenstveno pa vi koji malo vise pratite pda scenu oce li sad kad su izasli ovi novi modeli cene padati ovim starim ili od toga nema nista?
Vlada
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a17.02.2009. u 17:10 - pre 183 meseci
Citat:
Pici man: i sada ... "WM paljevine" treba da piške od sreće? Dodali tastaturu HD modelu? Zar to i nije GLAVNA ODLIKA svih windows mobile uredjaja, znak raspoznavanja?

Nema veze što je sve od hardvera i softvera gotovo isto kao i kod prethodnika, ali dodata je tastatura i o'ma novi broj u nazivu ... valjda bi na ovo trebali da se nalože balavi srednjoškolci i brucoši početnici koji roditelje treba jednom godišnje ako ne i dva puta(kako bi bili uvek u trendu) da 'olade' za tri prosečne mesečne plate Srbije ... patetično.
Nije bitno što se u okviru interfejsa OS-a na ovim WM uredjajima ništa značajno nije menjalo još od PocketPC ere tj., 2002-2003. godine? Jedino što je dodato je taj "FLO" interfejs kako bi parirao iPhone-u
Nego, kada će da prorade na kvalitetu multimedije? Kada će kamera i video biti upotrebljivi na uredjaju od blizu 1000€(!)? Kada će procesor da dobije koji MHz viška ... kada će da uvedu novu mogućnost umrežavanja kao wimax kod "ruskog" modela(verovatno će da dodaju tastaturu i reklamiraju ga kao "5G"), kada će generički softver u okvit+ru OS-a biti bogatiji, ... bitno je da su ubacili tastaturu ...

Kako me ovo podseća na politiku Symbian modela kod kojih se primenjuje isti recept - ukida na po kojoj funkciji kako bi 'ostalo' nešto i za naredni model kome će biti pridodat veći broj u nazivi, cena biti povećana za 70% i biće reklamiran kao 'laptop killer' a ono ni 5% od funkcionalnosti laptop uredjaja nemaju ni jedni ni drugi.

Naslednici raznih digitalnih rokovnika -> Windows Mobile uredjaji, nekadašnje "igračke" poslovnih ljudi koje su trebale da ih ubede da imaju računar u džepu(PPC) kada kreću u kancelariju ili eventualno koristan 'lični digitalni pomoćnik'(PDA), su danas ništa drugo do najobičniji mobilni telefoni u trci za što većim profitom kompanija koje ih izdaju.
Samo naivni mogu verovati da imaju nešto posebno ili bolje od većine smartphone uredjaja današnjice koji koštaju i do 200% manje ... imam i imao sam sve ovo i znam o čemu govorim.

Da ne spominjem i to da su na tom vašaru u Španiji svi modeli pljunute kopije iPhone. Ako sam nekada i pljuvao ovaj Apple prvenac, sada mu skidam kapu - ceo svet je uspeo da natera da ga kopira i da krene njegovim stopama. Iz korena je promenio industriju "smartphone" pa čak i običnih mobilnih telefona.
Da se ne foliramo, pojavom iPhone se i omasovio WM kod šireg kruga korisnika - tražila se alternativa iPhone modelu, jer pre pojave iPhone niko od 'današnjih' WM korisnika nije šlifao 3% WM OS ili eventualno UIQ OS i takve telefone nazivali ciglama, da se ne lažemo i foliramo.

Ponekad mi je muka od svega ovoga!


Znas kako, ogromna mana je to sto pri formiranju cene nisu mislili na to kolika je prosecna plata u Srbiji, i imali makar malo razumevanja za nesretne Srpske roditelje.Tako nesto doduse mnogo teze jer nema zvanicu prodaju u Srbiji bi se moglo zameriti i Apple-u.

Bilo kako bilo spram HTC-a Nokia-e izgledaju stone age fosili, pa pljuj ti koliko zelis po njima.
 
Odgovor na temu

-V-O-Y-A-G-E-R-
EU

SuperModerator
Član broj: 6086
Poruke: 8289

Sajt: MacOglasi.com


+349 Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a17.02.2009. u 17:32 - pre 183 meseci
Apple nema zvaničnu prodaju u Srbiji? Jesi ti šta ti je?
Misliš samo na iPhone? Biće i to uskoro. Saznao iz pouzdanih izvora da iPhone dolazi u Srbiju.
d520 C35 A40 S45i SL45i ME45i 3650 6600 SX1 P800
S65 P910i Wizard W810i P990i BlueAngel
6280 E61 iPhone Treo750 MioA701 KG275 iPhone3G
5000 E51 iPhone3GS Desire DesireHD E71
7110 iPhone4 Note Nexus Bold9780
100 Nexus4 Nexus5 Q10 Z3C
iPhone5C OnePlus2 S4 S7E HT70 Power5 Mate20Pro S22U Fold4 S23U
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a17.02.2009. u 17:37 - pre 183 meseci
Naravno da mislim samo na iPhone.Nisam primetio da pricamo o racunarima ili multimedijalnim playerima :) To da li ce biti ili nece, i ako ce biti kada ce, nije predmet diskusije.Trenutno Apple ne prodaje iPhone u Srbiji tj. barem koliko je meni poznato.
 
Odgovor na temu

-V-O-Y-A-G-E-R-
EU

SuperModerator
Član broj: 6086
Poruke: 8289

Sajt: MacOglasi.com


+349 Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a17.02.2009. u 17:46 - pre 183 meseci
Pa eto, u fazi je prikupljanje potrebnih dozvola..još dve su potrebne. A stvar je prošla kod RATEL-a.
d520 C35 A40 S45i SL45i ME45i 3650 6600 SX1 P800
S65 P910i Wizard W810i P990i BlueAngel
6280 E61 iPhone Treo750 MioA701 KG275 iPhone3G
5000 E51 iPhone3GS Desire DesireHD E71
7110 iPhone4 Note Nexus Bold9780
100 Nexus4 Nexus5 Q10 Z3C
iPhone5C OnePlus2 S4 S7E HT70 Power5 Mate20Pro S22U Fold4 S23U
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a17.02.2009. u 17:50 - pre 183 meseci
Sto se mene tice nemam zamerke, ali to i dalje ne menja fakat da se trenutno ne prodaje i da nisam rekao nista pogresno :) Nekako sam podrazumevao iPhone jer se povela diskusija o HTC WM uredjajima i komparaciji sa "neciglastim tj. pravim" mobilnim telefonima.
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
195.252.72.*



+3 Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a17.02.2009. u 22:42 - pre 183 meseci
Citat:
pri3rak:Bilo kako bilo spram HTC-a Nokia-e izgledaju stone age fosili, pa pljuj ti koliko zelis po njima.

"Izgledaju"?!? Meni je bitno šta mogu da odrade u praksi i šta imaju od funkcija i opcija, a ne kako izgledaju. Ako meni treba večnost da pokrenem na HTC modelu PDF i da skrolujem gore-dole, levo-desno kao idiot da bih pročitao najobičnije uputstvo, to za mene nije upotrebna vrednost već muka sa igračkom koja glumi PPC ... ništa dalje nego što pružaju i Symbian modeli sa 332MHz dual cpu.
Laptop je i dalje potreban kao prenosni uredjaj kako bi glumio PC svuda sa nama u pokretu.. Čemu onda ovi skupi modeli? Za "paljevine"?!?
Ako smo kod izgleda, pogledaj malo "izgled" ujedinjenih UIQ i S60v3 modela(S60v5) kao što su Nokia 5800 ili nadolazećeg N97 pa javi, kako ti 'izgledaju'!;)
Rekoh da se ne ponavljam: svi danas izgledaju kao pljunute kopije iPhone. Vašar u Barseloni je dokaz moje tvrdnje!
Citat:
pri3rak:Znas kako, ogromna mana je to sto pri formiranju cene nisu mislili na to kolika je prosecna plata u Srbiji, i imali makar malo razumevanja za nesretne Srpske roditelje.

Aha, ali zato misle na nas jadne srbe kada projektuju vrhunske laptop uredjaje u raznim veličinama, jer isti koštaju i do 100% manje nego ove HTC igračkice?!? To je tebi logično?
Citat:
mt2807: Aj ovde da postavim pitanje pre nekog vremena neko mi je savetovao na ovom forumu da uzmem HTC TyTN II treba mi zbog gps i wlan prvenstveno pa vi koji malo vise pratite pda scenu oce li sad kad su izasli ovi novi modeli cene padati ovim starim ili od toga nema nista?

Ako je kod smartphone modela sa Symbian S60 OS-om neprikosnoven i dalje Nokia N95 8GB koji može i više od svih modela koji trenutno postoje na tržištu sa novijom verzijom OS-a, onda se sa pravom može reći da je HTC TytnII neprikosnoven model sa WM OS-om koji se pojavio u zadnje vreme.
Sve dok se ne pojavi WM model sa jakim procesorom od najmanje 800MHz, wimax mrežom, kamerom od bar 7mpx, video snimcima u min. 640x480 min., TytnII model će i dalje biti neprikosnoven - znači narednih 2 godine miran!;)
Čekja da padne cena što više i kupuj bez razmišljanja. Ja bih rekao da već može da se nabavi za nekih 200 i kusur evra u odličnom stanju ...
Citat:
ninjaz: Opet ti. Kako te samo ne mrzi :D

I ja se ponakad pitam ...

[Ovu poruku je menjao Pici man dana 18.02.2009. u 00:34 GMT+1]
 
Odgovor na temu

BioSQUAD
BioSQUAD

Član broj: 70379
Poruke: 566
212.200.23.*



Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a18.02.2009. u 00:49 - pre 183 meseci
Nije istina da nisu promenili nista, pa vidis ekran sada je malo sa vise piksela :P
Ma zbog ekonomske krize koja sada vlada u auto industriji, biznis je presao u mobilnu industriju. Pre nekoliko godina su promenili samo farove i stopove, urraaa novi model.
Isto sada je to kod ppc ili symbiana. Samo menjaju masku i to je to.
Pici man, to je biznis, shvati jednom.
Samsung Note II # iPhone 5 user
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a18.02.2009. u 09:35 - pre 183 meseci
Citat:
Pici man:
"Izgledaju"?!? Meni je bitno šta mogu da odrade u praksi i šta imaju od funkcija i opcija, a ne kako izgledaju

Svakako i ne primecujem da bilo kako zaostaju za ancient s60 platformom

Citat:
Pici man:
Ako meni treba večnost da pokrenem na HTC

idi begaj, evo slucajno sam pre neki dan morao da pokrenem jednu e65 nokia-u i cekao celu vecnost, cak nisam bio siguran da li je telefon mrtav ili nesto radi nakon pritiska na on/off dugme na vrhu

Citat:
Pici man:
PDF i da skrolujem gore-dole, levo-desno kao idiot da bih pročitao najobičnije uputstvo, to za mene nije upotrebna vrednost već muka sa igračkom koja glumi PPC

tja to mu dodje mu uz dijagonalu i rezoluciju ekrana

Citat:
Pici man:
Laptop je i dalje potreban kao prenosni uredjaj kako bi glumio PC svuda sa nama u pokretu..

ufff glumio, da nisi prespavao nekoliko poslednjih godina

Citat:
Pici man:
Ako smo kod izgleda, pogledaj malo "izgled" ujedinjenih UIQ i S60v3 modela(S60v5) kao što su Nokia 5800 ili nadolazećeg N97 pa javi, kako ti 'izgledaju'!;)

kao najobicnije tehnoloske bljuvotine bez i najmanje originalnosti, prva je pateticna kopija iPhone-a, a druga odredjenih HTC-a, evidentno je da fincima ponestaju ideje

Citat:
Pici man:
Rekoh da se ne ponavljam: svi danas izgledaju kao pljunute kopije iPhone.

kako to npr kaiser, ili x1 izgledaju kao kopija iphone-a

Citat:
Pici man:
Aha, ali zato misle na nas jadne srbe kada projektuju vrhunske laptop uredjaje u raznim veličinama, jer isti koštaju i do 100% manje nego ove HTC igračkice?!? To je tebi logično?


ma ubedjen sam da na nas misle kada projektuju low cost laptopove, e sad hajde stavi i taj low cost laptop u dzep i nosi sa sobom, niko normalan ti nije rekao da su mobile/pda uredjaji zamena za laptop niti da to ikako mogu biti

Citat:
Pici man:
Sve dok se ne pojavi WM model sa jakim procesorom od najmanje 800MHz

pih cuj 800MHz http://news.cnet.com/8301-13924_3-10155730-64.html

ali gledano po zahtevima koje si dao, tebi je u sustini samo do ogranja sa telefonom,bar 7Mpix , cemu to, mozes imati i bolju rezolciju ali sve jedno ce slike sa mobilnih uredjaja ostati mnogo klasa ispod onih sa fotoaparata, wimax? cemu to sad evo u srbiji nemas wimax mrezu, video snimci u vga, wow da neces da snimas svadbe sa njim, kad se sve podvuce nekako ostavljas utisak nekog kome je do igranja ali nema zelju da plati igracku koliko proizvodjac trazi
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
77.46.230.*



+21 Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a18.02.2009. u 10:29 - pre 183 meseci
Android-based HTC Magic is on, no QWERTY keyboard this time



Citat:
The second day of the World Mobile Congress 2009 saw the announcement of the second HTC phone to run on the Android OS. The new device is called HTC Magic and it's going to be exclusive to Vodafone. Its design bears distinct resemblance to its predecessor - the HTC Dream only this time the slide-out QWERTY keyboard is sacrificed in order to achieve lighter weight and a slimmer silhouette.

The fully Touch operated HTC Magic sports a 3.2-inch display touchscreen display, much like its QWERTY-enabled sibling HTC Dream. It also comes with quad-band GSM/GPRS/EDGE and dual-band UMTS support as well as GPS and Wi-Fi.

Other features that HTC Magic shares with its predecessor are a 3 megapixel auto focus camera, Bluetooth with and USB connectivity. It also runs on the same Qualcomm 7201A platform with a 528 Mhz CPU and has 192 MB of RAM. The ROM memory of the Magic measures 512 MB which is twice the size of the ROM of the Dream.

The HTC Magic is basically a a HTC Dream without the keyboard. It's obviously the HTC Sapphire, that leaked in the HTC 2009 Roadmap. As the roadmap seems quite credible, we are probably going to see a T-Mobile exclusive version as well.

There is yet no information about the availability and pricing of the HTC Magic.



;)
 
Odgovor na temu

ninjaz
Vlada Ninic
Valjevo

Član broj: 32036
Poruke: 508
93.86.1.*



+26 Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a18.02.2009. u 11:25 - pre 183 meseci
Citat:
pri3rak idi begaj, evo slucajno sam pre neki dan morao da pokrenem jednu e65 nokia-u i cekao celu vecnost, cak nisam bio siguran da li je telefon mrtav ili nesto radi nakon pritiska na on/off dugme na vrhu


Uh, bolno je iskustvo sa ovim "poslovnim" modelom.

Citat:
pri3rak ali gledano po zahtevima koje si dao, tebi je u sustini samo do ogranja sa telefonom,bar 7Mpix , cemu to, mozes imati i bolju rezolciju ali sve jedno ce slike sa mobilnih uredjaja ostati mnogo klasa ispod onih sa fotoaparata, wimax? cemu to sad evo u srbiji nemas wimax mrezu, video snimci u vga, wow da neces da snimas svadbe sa njim, kad se sve podvuce nekako ostavljas utisak nekog kome je do igranja ali nema zelju da plati igracku koliko proizvodjac trazi


Meni izgleda kao neko ko je dao 400+e za nokia n95 8gb, koji je izgubio na popularnosti jer su se paljevine preusmerile na WM telefone. Plus za te pare mogao je da uzme novog Tytn2 :(

Ja poznajem mnogo vise paljevina koji su iskesirali 400+e za n95, nego ovih drugih. Mozda je samo kod mene takva situacija.
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a18.02.2009. u 12:21 - pre 183 meseci
7mpx hohoho platio bi 50e vise telefon/pda samo da nema kameru.

Blah, enivej, ja sam bio totalno protiv iphona jer sam smatrao ta je pomodarstvo. I dalje smatram to isto, ali moram priznati da su ga sem par softverskih mana odradili odlicno!

A o htc-ovim novim modelima... Jos sam zadovoljan diamondom, sluzi dobro, sem baterije koja ce jos ovaj vikend biti zamenjena

I opet cu citirati sebe, koji god pda da imam i nokia mora biti tu
 
Odgovor na temu

-V-O-Y-A-G-E-R-
EU

SuperModerator
Član broj: 6086
Poruke: 8289

Sajt: MacOglasi.com


+349 Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a18.02.2009. u 12:36 - pre 183 meseci
Citat:
Flo33: Blah, enivej, ja sam bio totalno protiv iphona jer sam smatrao ta je pomodarstvo. I dalje smatram to isto, ali moram priznati da su ga sem par softverskih mana odradili odlicno!


Pošalji mi na PP šta misliš da su mu softverske mane. Vidim da moram da te uputim, a da ovde ne trolujemo temu :)
d520 C35 A40 S45i SL45i ME45i 3650 6600 SX1 P800
S65 P910i Wizard W810i P990i BlueAngel
6280 E61 iPhone Treo750 MioA701 KG275 iPhone3G
5000 E51 iPhone3GS Desire DesireHD E71
7110 iPhone4 Note Nexus Bold9780
100 Nexus4 Nexus5 Q10 Z3C
iPhone5C OnePlus2 S4 S7E HT70 Power5 Mate20Pro S22U Fold4 S23U
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a18.02.2009. u 12:54 - pre 183 meseci
Citat:
ninjaz: Meni izgleda kao neko ko je dao 400+e za nokia n95 8gb, koji je izgubio na popularnosti jer su se paljevine preusmerile na WM telefone. Plus za te pare mogao je da uzme novog Tytn2 :(

Ja poznajem mnogo vise paljevina koji su iskesirali 400+e za n95, nego ovih drugih. Mozda je samo kod mene takva situacija.


Pa sad nisam znao da ima n95, ali nije nemoguce ovo sto pricas.Tesko konstantno finansirati skupe igrackice :)
 
Odgovor na temu

nmilosev
Nemanja Milošević
Novi Sad

Član broj: 86992
Poruke: 1104
*.eunet.yu.



+1 Profil

icon Re: Novi telefoni iz HTC-a19.02.2009. u 09:28 - pre 183 meseci
Pojavio se Review Diamond2:


Uzgred : http://www.youtube.com/user/pocketnowvideo stvarno odlične recenzije novijih telefona i softvera.
Toshiba Qosmio F50-125 - Powered
by Dell Axim X50v (WM2005/Official A02) :
Nokia Lumia 920.1 WP8.1 GDR1 Cyan
DevUnlock : Toshiba Encore WT8-A-102 -
Windows 8.1 Pro
 
Odgovor na temu

[es] :: PDA Uređaji :: Novi telefoni iz HTC-a

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11602 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.