Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem pri spajanju na mts u roamingu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Problem pri spajanju na mts u roamingu

[ Pregleda: 2278 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cemix
Borislav Čakarević
London

Član broj: 30386
Poruke: 40
*.zone3.bethere.co.uk.

Sajt: www.repairasash.co.uk


Profil

icon Problem pri spajanju na mts u roamingu07.02.2009. u 17:41 - pre 184 meseci
Uvek kad sam u Srbiji koristim prepay karticu O2-UK mreze i do sada sam se bez problema spajao na mts.

Zadnji puta kad sam bio imam zabranu da izaberem tu mrezu. Nazvao sam ih i pitao zasto se to dogadja, zasto sada ne mogu da se spojim i rekli su mi da proverim sa svojim provajderom od koga je broj da oni nisu stavili zabranu.

Ja sam nazvao O2-UK i oni su mi rekli da na kartici ne postoje nikakve zabrane i pogotovo sto je to prepay kartica i za time nema potrebe i da eventualne zabrane moze da stavi samo lokalni provajder.

Sad se mogu spajati samo na Telenor i to me nervira jel im je losa mreza. Dosta se slabije cuje i imaju dosta mesta gde je recepcija jako losa i veza puca. Ovo je za BG.

Kartica u drugim evropskim drzavama radi bez problema na bilo kojoj mrezi, tako da nije sigurno do kartice.

Da li je moguce saznati zasto je mts stavio zabranu da se spajam na njihovu mrezu i da eventualno tu istu zabranu skinem?
 
Odgovor na temu

septimus

Član broj: 7915
Poruke: 117
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Problem pri spajanju na mts u roamingu07.02.2009. u 18:48 - pre 184 meseci
MTS lose radi u poslednje vreme, moguce da je kod njih greska u sistemu.

U svakom slucaju postavi pitanje direktno na MTS forumu, moguce da ti tamo rese problem.

http://forum.mtsmondo.com/index.php?showforum=4
 
Odgovor na temu

BioSQUAD
BioSQUAD

Član broj: 70379
Poruke: 566
212.200.23.*



Profil

icon Re: Problem pri spajanju na mts u roamingu07.02.2009. u 22:41 - pre 184 meseci
Citat:
Telenor i to me nervira jel im je losa mreza. Dosta se slabije cuje i imaju dosta mesta gde je recepcija jako losa i veza puca.


Sa ovom ne se slazem sa tobom. Telenoru nije mana, pogotovo pucanje veze ili da se slabo cuje.
Samsung Note II # iPhone 5 user
 
Odgovor na temu

cemix
Borislav Čakarević
London

Član broj: 30386
Poruke: 40
*.zone3.bethere.co.uk.

Sajt: www.repairasash.co.uk


Profil

icon Re: Problem pri spajanju na mts u roamingu09.02.2009. u 18:03 - pre 184 meseci
Hvala septimus na predlogu. To cu sad i da napravim. Nadam se da ce mi to uspeti resiti.

@BioSQUAD

Ja sam napisao svoja iskustva koje sad imam sa Telenorom. Mene licno ne interesuje kad sam u roamingu na koga se kacim sve dok je usluga kako treba, sto u ovom slucaju sa Telenorom nije.

Jel ti stvarno mislis da bi se ja cimao da se ta zabrana skine sa mts-a da na Telenoru radi kako treba? Svejedno mi je ista cena na obe mreze tako da mi uopste ne igra ulogu koja je mreza sve dok radi kako treba.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Problem pri spajanju na mts u roamingu

[ Pregleda: 2278 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.