Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

WLAN neuspesne konekcije na Mikrotik

[es] :: Wireless :: Mikrotik :: WLAN neuspesne konekcije na Mikrotik

[ Pregleda: 2009 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bojan84GTI
PS4 Gaming
NS

Član broj: 203552
Poruke: 32



Profil

icon WLAN neuspesne konekcije na Mikrotik17.01.2009. u 15:15 - pre 185 meseci
Imam problem i totalno mi je nejasan kupio sam Mikrotik ima 3 mini pci kartice i 3 lana pa sam onda kupio R52 WLAN karticu za taj mikrotik ... Svesam po meni OK podesio i radi super stose tice WLANA ali nerdi kako treba 1 stvar recimo imam par gigabyte wlan kartica i planetovi i sa njima radi izvanredno konektuju se sve ful signal imaju i tp-link AP-ejovi rade u fulu ali planetovi i air live AP-ejovi nece da se konektuju (mislim na klijent mod) a imaju ful signal i d-link kartice 520+ isto nece da se konektuju ne znam sta da radim po tom pitanju ... (imam i racunar na kom sam istalirao mikrotik i na tom racunaru ima 2 wlan tp-link kartice koje podrzava mikrotick i sa njima isti slucaj )


The Outsider
 
Odgovor na temu

wlada_85
Vladimir Djokovic

Član broj: 135156
Poruke: 304
*.artcommunication.co.yu.



+2 Profil

icon Re: WLAN neuspesne konekcije na Mikrotik27.01.2009. u 21:25 - pre 185 meseci
Brate mili, meni nije jasno sta nasta treba da se konektuje....

Koliko shvatam imas neki MT RB sa R52 wlan karticom..., podesio si da ti taj ruter (MT RB sa R52 wlan), ima ulogu AP??? A sa ostalim karticama koje se nalaze u nekim drugim kompovima ne mozes da se konektujes na taj AP, a vidis signal koji salje taj AP ???

Recimo wlan arp=enabled, ako ti je postavljeno arp=replu only onda nece....
Ili recimo, ti vidis signal (jer taj sigmal koji salje AP ima neku usmerenu antenu i ta neka druga kartica vidi signal ali tvoj AP ne vidi signal te kartice)...... Ali najbolje je da detaljno opises situaciju :)
 
Odgovor na temu

stilko
Penzioner
Novi Sad

Član broj: 175925
Poruke: 23
93.186.64.*



Profil

icon Re: WLAN neuspesne konekcije na Mikrotik27.01.2009. u 22:57 - pre 185 meseci
Probaj da postavis AP u Preamble Mode: LONG
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Mikrotik :: WLAN neuspesne konekcije na Mikrotik

[ Pregleda: 2009 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.