Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako se rezu igre za PS2??

elitemadzone.org :: Video igre :: Kako se rezu igre za PS2??

[ Pregleda: 4938 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

markoso
Marko Trbojevic

Član broj: 191800
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Kako se rezu igre za PS2??12.01.2009. u 20:08 - pre 185 meseci
Evo kupio sam PS2 i sve super,do jednog trenutka.Imam igru u kompu za ps2 i narezem je ko i sve ostalo.I nece.Probam opet i stavim brzinu rezanja na minimalnu.Opet nece.Gledam malo po netu kazu da skinem Imgburn pa da napravim img i onda u alkoholu da narezem.To probam i nece.Probao sam onda taj img da narezem i preko Nero burnning i nece.I sada pre nekoliko dana,kupim ja igru.Pokrenem je i nece.Isto radi ko i one sto sam ja rezao.Znaci ne rade.. I posaljem ja njima mail kako ne radi igra,a oni meni odgovore da nisu stavili disk na samostartajuci???I kasnije mi stigne igra i radi.Jel mi neko moze pomoci u vezi przenja igrica za PS2??
 
Odgovor na temu

l1nk
Zrenjanin

Član broj: 11815
Poruke: 181
77.46.214.*

ICQ: 126971776


+2 Profil

icon Re: Kako se rezu igre za PS2??12.01.2009. u 21:29 - pre 185 meseci
Pozz, a jel je tebi ps2 sa chipom da cita kopije ? Jel ako jeste, ne znam gde gresis, jel recimo ja sve rezem sa CloneCD 5.2.9.1 (bitna je i verzija) i rade bez problema. Probao sam cak i Nero i takodje sve radi. Brzinu stavim na 4x, koristim VERBATIM DVD–R (to je isto dosta bitno) i probaj....
"Kada nađeš čoveka s kojim vredi govoriti i ne govoriš, izgubio si čoveka. Kada nađeš čoveka s kojim ne vredi govoriti i govoriš, izgubio si reči. Mudar čovek ne gubi ni čoveka ni reči"
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Video igre :: Kako se rezu igre za PS2??

[ Pregleda: 4938 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.