Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 132956 | Odgovora: 683 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 11:24 - pre 186 meseci
http://forum.mtsmondo.com/index.php?showtopic=2751
Citat:
Mobilna telefonija Srbije donela je odluku o ukidanju preostalih besplatnih poruka iz svih promotivnih akcija na prepaid sistemu tarifiranja. Preostale besplatne poruke se mogu iskoristiti najkasnije do 14.1.2009. 23:59:59. Korisnici koji ne iskoriste besplatne poruke do pomenutog datuma, stiču pravo na korišćenje, bez naknade, 1 MB za prenos podataka koji mogu da realizuju do 28.02.2009. 23:59:59


edit:

Google cache i screenshot originalne teme na mondo forumu mozete naci ovde: http://www.elitesecurity.org/p2148743

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 27.12.2008. u 00:32 GMT+1]
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

AnaIvanovicFan
Student
Belgrado

Član broj: 203911
Poruke: 167
93.86.43.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 11:33 - pre 186 meseci
Heh. . . para vrti gde burgija nece... znalo se to odavno, nego gospoda su se ''premisljala''. . . Vip konza!
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 11:53 - pre 186 meseci
Molim?

Šta?

Aha?

1 mb za prenos podataka, ili slovima samo jedan jedini megabajt za prenos
podataka?

jedan jedini megabajt koji vredi pedeset devet dinara?

Jeli to rešenje?

A šta sa mojih osamsto poruka?

ili sa nečijih hiljadu ili dve?

Čekaj, ja ću pristati na onoliko megabajta koliko vrede sve moje poruke u
tarifi u kojoj sam trenutno, samo ću pod takvim uslovima pristati!

Dakle, idemo svi u advokatsku komoru, sud, Ratel, tržišnu inspekciju, ako
treba Vladu, Telekom, novine, Radio, tv, svuda!

Ovo će biti u istoriji srpskoga naroda i mobilne telefonije najveća krađa
koju je državna kompanija koja se i onako bogati na račun svih nas mogla i
smela da sprovede u stvarnost!

Zaista nisam verovao u ovako nešto!

Apelujem na sve vas, da svim ljudima koje poznajete ovo saopštenje
prosledite a na moderatore da ovu temu postave kao top top top temu svih
tema nad temama!!!

Pozdrav svima i svako dobro, uz iskrenu nadu da ćemo se bar jednom, jedini
put u istoriji izboriti protiv najvećih lopova današnjice!
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 12:01 - pre 186 meseci
Tema ce izaci na naslovnoj strani [es]-a, to je ono sto ja mogu da ucinim. Nazalost nisam mt:s prepaid korisnik, ali ovo me neodoljivo podseca na trenutak kad su rekli da preneti minuti u MIX paketima vaze jos samo 7 dana (slovima sedam dana), a bilo je da vaze 3 meseca.

Uh taj mt:sh! Najgori su! Ovo im je vec drugi put da na isti nacin pljackaju narod. Ljudi su platili poruke, oni ce im ih uzeti, ljudi su platili minute oni su im ih uzeli!

Jos me zanima da li ce ljude obavestiti SMS porukama? Ili ce 15. januara da bude pa gde su mi poruke?!
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

IT_DooX
19º 51' | 45º 20'

Član broj: 66890
Poruke: 434
Via: [es] mailing liste

Jabber: IT_DooX@elitesecurity.org
ICQ: 274101221


+32 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 12:44 - pre 186 meseci
>
Ne znam,ovo je stvarno uzas...Ja sam prosli mesec presao sa mt:s na VIP
postpaid,sad videcemo kakvi su ovi... Isto su uradili i sa klub
poenima,cekam samo da vidim preneti klub poeni u minute da li ce imati nekad
neka ogranicenja,sudeci po dosadasnjim akcijama sigurno ce imati...
Backup not found: (A)bort, (R)etry, (P)anic.
Computers also eliminate spare time.
There were computers in Biblical times. Eve had an Apple.
Koristite Jabber
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 13:10 - pre 186 meseci
Po kom osnovu? Kada sam uplacivao te poruke (u raznim akcijama), niko nije rekao da ce vaziti do tog i tog datuma. Mislim da ovo ne moze da prodje.
P.S. Oko 500 poruka koje imam i nije tako malo, ako se uzme cjena od preko 3 din. za poruku.
Meni nisu poslali obavjestenje na mobilni.
 
Odgovor na temu

srdjan_m
Programer
St.Pazova

Član broj: 29217
Poruke: 262
*.static.sbb.rs.



+12 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 13:34 - pre 186 meseci
Citat:
agasoft: Molim?

Čekaj, ja ću pristati na onoliko megabajta koliko vrede sve moje poruke u
tarifi u kojoj sam trenutno, samo ću pod takvim uslovima pristati!



Haha, baš me slatko nasmeja, pa ko pita tebe ili mene da li ćemo pristati? Možemo da biramo druga dva operatera sa istim ponudama-
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.rs.



+36 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 13:46 - pre 186 meseci
I meni bilo sumljivo da poruke važe do bilo kad. Mnogi nisu iskoristili i misle da će dve godine biti sa sms-om za Dž.
Ja iskoristio :-)
Ovo će koštati mts mnogo korisnika, svi se žale što menjaju pravila kako vetar duva...
Ali opet i kao takvi su za prepaid bolji od ostalih...
 
Odgovor na temu

Bockyman

Član broj: 165558
Poruke: 241
*.info-net.co.yu.



+2 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 14:23 - pre 186 meseci
Šta reći?
Strašno! Ja na jednoj kartici imam 550 i na mom broju još 3457 poruka. Ovo stvarno,ali stvarno nema smisla. Kada su davali 1200 SMS-a za 200din rekli su može samo jednom,pa su posle promenili-može još jednom,uslov je da prođe 30 dana,i naravno nema ograničenja do kada može da se troše... Da li će ih stvarno onaj Marko sa preko 5.000 SMS stvarno tužiti,kao što preti,pa da mu se i mi ostali pridružimo....
Sramota za MT:S!
Hedonizam jača organizam!!!

www.limundo.com/ref/Bockyman
 
Odgovor na temu

MilanMilan
Côte d'Azur

Član broj: 44664
Poruke: 362
82.117.192.*



+17 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 14:30 - pre 186 meseci
Ja sam juce zvao da smanjim svoj postpaid profil na belsms, posto sam zeleo da pare koje im dajem svedem na minimum, ali sam onda saznao da, iako mi ugovorna obaveza istice 10. januara, mogu da promenim paket tek od februara. To me iznerviralo, jos jedan nacin za pljacku.
Ali ovo.. ovo.. ja imam jos neke 2500 poruka. I sad ce oni da ih bace niz vetar.. a u januaru sam bio prinudjen da uzmem i dodatne poruke u postpaid paketu, kako mi ne bi oni mts poeni koje sam skupljao(a koje su isto tek tako resili da odjednom ukinu) propali. Pa cu tako da imam milion poruka, za koje su mi ogranicili vreme trajanja. Hteo sam da predjem na najjeftiniji postpaid, ali posle ovog cu da iskljucim postpaid kod mtsa, i da spalim sve njihove prepaid kartice koje imam(dobra terapija protiv nerviranja), i vise nece videti niti jedan moj dinar.

Sto se tice tuzbe, neka je sastavi neki pravnik, ja cu prvi da je potpisem. I da idem na sud. Oni su jasno rekli da trajanje nije ograniceno. Ko im je kriv sto ne znaju da smisle promociju, pa se stalno zajebu. Isto je tako bilo i za one besplatne razgovore. Meni je, u postpaid ugovoru, jasno pisalo da, ako hocu ranije da izadjem iz ugovora, moram da platim preostalo. Isto tako vazi i za njih - ako hocete ranije od obecanog da mi ukinete poruke, ima da mi platite sve.
 
Odgovor na temu

meda011
Earth

Član broj: 35962
Poruke: 180
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 14:43 - pre 186 meseci
Pa mozda je sad vreme i trenutak da se skupimo i da ih tuzimo.
MT:S imate pare
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
160.99.37.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 15:18 - pre 186 meseci
Idemo protiv vetrenjaca, ja cu svoju mt:s prepaid karticu 064 206 xxxx da pustim da istekne.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 15:34 - pre 186 meseci
Ma naravno,nema nista od toga.
Ja nisam prepaid i ne dotice me ovo trenutno sto se desava sa SMS prevarama od strane MTS-a,ali su me potkacili jos onda kada su obrisali one minute iz MIX paketa.
Uzeo sam pre neki dan Samsung D800 duos i u njemu imam MTS i Telenor karticu,sada cu 064 broj prebacim na "Profesinalnu" tarifu (kako ovaj naziv tarife bedno zvuci pod okriljem MTS-a) i koristicu MTS da bih samo primao pozive (jer mi je bitan broj koji imam)a sa Telenor kartice cu da zovem.Dok i Telenor ne pocne ovako da se ponasa pa cu onda da predjem na VIP......e a kad bude poceo i VIP da kopira MTS.....e onda cu da da batalim mobilni i da pocnem da saljem razglednice i koristim postansku kociju....i tako cu komunicirati.

Ej breeeee cime mi treba da se bavimo da nas ne bi krali i lagali.
Pa ja u mom poslu klijente samo sto u dupe ne ljubim da bi mi ne bi presli kod konkurencije...a vidi kako se oni ponasaju.
Hmmmm a da nije razlog svega ovog to sto oni nemaju konkurenciju,da nisu mozda monopolisti??? Moze da bude.......
 
Odgovor na temu

panterpink

Član broj: 175004
Poruke: 37
*.kalik.net.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 15:51 - pre 186 meseci
kao sto sam vec pisao, izbegavati promocije i uplacivati samo po potrebi po 50. pezosa

200.din, plus pare za prelazak na tarifu tipi, plus pare za povratak na kul tarifu. lopurde jedne.
 
Odgovor na temu

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.rs.



+15 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 17:55 - pre 186 meseci
Interesantna i neverovatna vest! Već je pomenuto da je ovo najsličnije onome kada su postpaid korisnicima MIX paketa rekli: "Nemate 3 meseca nego 7 dana da potrošite minute i nikada više nećete moći da prenosite minute jer smo vas slagali da je to karakteristika MIX paketa". Ovo je otimačina, čist lopovluk i bezobrazluk!!! Sada stvarno postavljam sebi pitanje da li mt:s menadžemnt ima i najmanju predstavu o tome šta znači poslovna etika, poslovna kultura i društvena odgovornost... i čini mi se da NEMA!
 
Odgovor na temu

Lazy_boy
BG

Član broj: 118719
Poruke: 82
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: www.ski-instruktori.rs


+5 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 18:48 - pre 186 meseci
Srbi su stoka od naroda ajde malo da se ugledamo na grke ili francuze bojkot ili spaljivanje upravne zgrade sada ti dodje na isto :D
www.ski-instruktori.rs

Been here done that, that's it
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 19:00 - pre 186 meseci
Koji je to jos veci onaj najgori bezobrazluk, o ovome info ne stoji ni na zvanicnom sajtu, niti su poslali SMS obavestenje korisnicima, samo na forumu napisali, srecom pa sam na jednom od najvecih domacih foruma temu izdvojio na naslovnu stranu da sto vise ljudi sazna, ali sada se korisnici ne mogu informisati ni na zvanicnom sajtu mt:s-a, jer ni tamo nema informacije o ovome!
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Joker
Subotica

Član broj: 646
Poruke: 1559
93.86.4.*

Sajt: jokerleather.net


+79 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 19:36 - pre 186 meseci
Kako vidim tema je sklonjena sa mondo foruma.
format c: /udari_disk_o_beton /jako
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 19:39 - pre 186 meseci
Ili je sredjuju....ili su promenili odluku....ili sklanjaju djubre pod tepih?
 
Odgovor na temu

DeathStar
Beograd

Član broj: 201824
Poruke: 172
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.12.2008. u 19:39 - pre 186 meseci
Ovo je sramota, teška sramota za ugled i (kao đon) obraz ne mt:s već celokupne države Srbije i njene administracije.
Pa majku im lopovsku nije im bilo dosta kradje skrajem devedesetih i pozivi iz srbije sto su isli preko inostranih operatera a tadašnji mobtel i 064 se kleli u sta god hocete da su pozivi isli preko srpskih repetitora... da vazi!

Ako ikada nisam podržavao lupanje i paljenje upravnih zgrada, obijanje izloga i pravljenje nereda po ulicama...... sa zadovoljtstvom ću biti prvi u koloni ljudi koja će hteti da se obračuna sa zgradom Telekom Srbija.

Dafina je bila mala klinka u odnosu na ove lopurde, žena je bar iskusno krala a ovi ti unapred kažu, e uzeću ti keš šta mi možeš!?

Mislim da pod hitnim postupkom ovo treba podići na viši nivo.... ej bre ljudi znate vi kolike su tu pare uzete, pa i one štekare što 100 godina nisu uplatile kredit, tada su za te akcije SVI uplatili da bi dobili minute i SMS poruke, a monopolisti su ZNALI da niko nece potrositi 3-4k sms-ova i sve smisljeno odradili, jadni smo.... nekada koliko narodu na proste stvari uzimaju novce...prosto me sramota što živim u ovoj zemlji.

SRAMOTA!!!
#sudo make me a sandwich --yes
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 132956 | Odgovora: 683 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.