Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 132942 | Odgovora: 683 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lazy_boy
BG

Član broj: 118719
Poruke: 82
*.adsl-a-2.sezampro.yu.

Sajt: www.ski-instruktori.rs


+5 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg17.12.2008. u 18:02 - pre 186 meseci
MTS imate prijatelja... ali to nismo mi
www.ski-instruktori.rs

Been here done that, that's it
 
Odgovor na temu

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.adsl.verat.net.



+62 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg17.12.2008. u 18:08 - pre 186 meseci
Citat:
superfly: @EmilijaV

potpuno se slažem sa tobom,
ali oni su monopolisti i zaštićeni su (još uvek) od države u kojoj nažalost živimo.

ne vidim svrsishodniji način da im se suprotstavimo osim ovoga ovde.
još nam je preostalo da na fejsbuku osnujemo grupu telekom srbija hate club, ili nekog sličnog naslova.

ako neko ima sugestiju neka kaže odma.


Da ne predjemo u politiku, ali oni su monopolisti, jer mi dozvoljavamo vlasti (koju sami biramo!) da se tako ponasa u svim oblastima, a MTS kao drzavna firma je kontrolisana od te iste Vlade. I ko je tu onda kriv sto cuti i trpi??? Ali, ovo je vec off... Pardon!

Evo, ja sam demonstrant sa zavidnim iskustvom od '91. (he, he... ni jedne nisam propustala), pa mi mozda i sine neka ideja... Npr. neko duvanje u pistaljke ispred svih poslovnica u Srbiji. Ono, negde popodne, kad je najveca guzva u gradu. Pa tako svaki dan, dok im ne dosadi buka... Naravno, bez ikakvih rusenja, razbijanja, pljacki i sl. gluposti! Ali treba biti disciplinovan, a ne dodjete dva puta, pa vas posle mrzi...

I ovo je npr. jedna konstruktivna ideja, pa je treba uzeti u razmatranje:

Citat:
demi035: Kako sam srecan sto su odlucili da ovo urade, docice njima glave pohlepa, tako je isto I Kristo radio. Ako slucajno ovo urade, vec sam se dogovorio sa osnivacem ove grupe http://www.facebook.com/group.php?gid=51299263768 da podignemo jednu kolektivnu tuzbu I protiv mts-a, a I protiv hostaplera iz Ratela koji nista ne rade da nas zastite. Nadam se da nije protiv pravila foruma sto sam ovo napisao I ostavio link? Ipak je ovo veliki problem I trebalo bi svi da saradjujemo I sa foruma I sa facebook-a.


I? Je l' ono bese taj Kristo odgovarao? Ne, niti ce, jer sve je radio po zakonu, a drugo je pitanje kakav je zakon... A na isti zakon se poziva i ona gospodja iz nekog Registra za hartije od vrednosti, koja ima 14 000 Eura platu! A ko donosi zakon? Pa Skupstina koju sami biramo... I tako... u krug...
 
Odgovor na temu

superfly
Unknown

Član broj: 23535
Poruke: 118
87.250.63.*



+3 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg17.12.2008. u 18:27 - pre 186 meseci
Citat:
demi035: Kako sam srecan sto su odlucili da ovo urade, docice njima glave pohlepa, tako je isto I Kristo radio. Ako slucajno ovo urade, vec sam se dogovorio sa osnivacem ove grupe http://www.facebook.com/group.php?gid=51299263768 da podignemo jednu kolektivnu tuzbu I protiv mts-a, a I protiv hostaplera iz Ratela koji nista ne rade da nas zastite. Nadam se da nije protiv pravila foruma sto sam ovo napisao I ostavio link? Ipak je ovo veliki problem I trebalo bi svi da saradjujemo I sa foruma I sa facebook-a.

ps
ninasu, aj molim te nemoj da me nerviras pa ti, dovoljni su mi ovi iz mts-a i ratela


demi035, nemoj da si naivan i veruješ da će im pohlepa doći glave. znaš da država stoji iza njih.
elem učlanio sam se u grupu.
 
Odgovor na temu

macanji
student
Balkan

Član broj: 205302
Poruke: 5
94.189.247.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg17.12.2008. u 19:04 - pre 186 meseci
o kakvoj krađi pričate? oni su vam za siću poklonili te poruke, i imaju pravo i da vam ih uzmu. sad što ste se polakomili da uplaćivali kao nenormalni... što se tiče ovih novih 1000 poruka, za njih sam dala 200 dinara, i ako potrošim makari i 150 do 14 januara (a sigurno hoću i više), ispada više para nego što sam dala za njih. bar je to moje lično mišljenje.
 
Odgovor na temu

macanji
student
Balkan

Član broj: 205302
Poruke: 5
94.189.247.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg17.12.2008. u 19:09 - pre 186 meseci
zar ste stvarno mislili da ćete imati beskonačno vremena da potrošite poruke? njihova jedina krivica je ta što nisu na vreme upozorili... uostalom i vip je imao istu promociju i poruke su takođe bile ograničene na mesec dana. uspela sam da potrošim 500 poruka, a dala sam za njih samo 200 dinara. 500*1,9 pa sad vi vidite računicu...
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg17.12.2008. u 19:13 - pre 186 meseci
Citat:
macanji:o kakvoj krađi pričate? oni su vam za siću poklonili te poruke, i imaju pravo i da vam ih uzmu.

Pa nisu poklonili, nego prodali...a da li je sica ili ne...?

vidis da ima ljudi sa mnogo poruka (ja imam oko 1000).
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

macanji
student
Balkan

Član broj: 205302
Poruke: 5
94.189.247.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg17.12.2008. u 20:02 - pre 186 meseci
da, ali 1000 poruka vredi mnogo više od 200 dinara...
 
Odgovor na temu

redforce
Bg

Član broj: 102910
Poruke: 23
79.101.128.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg17.12.2008. u 20:21 - pre 186 meseci
Kako ih bre nije sramota imam oko 600 besplatnih poruka nigde i nikad nisam cuo dosad ovako nesto pa sta oni misle kako da privuku nove korisnike 064/789 sad ce da pircamo sa operaterom
 
Odgovor na temu

Aleksandar Ilić
Software Developer
Beograd

Član broj: 15867
Poruke: 417

Sajt: www.ailic.rs


+3 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg17.12.2008. u 20:35 - pre 186 meseci
Citat:
macanji: oni su vam za siću poklonili te poruke, i imaju pravo i da vam ih uzmu.
O Bože, gluplji komentar u životu nisam pročitao. A pročitao sam ih dosta.

Definicija poklona
„Naposletku, suština saznavanja nije u tome gubimo li igru, već kako je gubimo,
šta time spoznajemo, čemu nas je poraz naučio i kako nas to menja. Gubiti na određen
način znači - dobijati.”

Richard Bach
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg17.12.2008. u 20:37 - pre 186 meseci
Citat:
macanji: da, ali 1000 poruka vredi mnogo više od 200 dinara...

Oni su to "prodali" za 1000 dinara, i kupio je kome je trebalo, niko nista tu nije dobio.

E sad, mislim da niko nece imati nista protiv da "zameni" 1000 poruka za samo 200 dinara, stvar je u tome sto nemamo mogucnost takvog izbora.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
212.62.55.*



+370 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg17.12.2008. u 20:40 - pre 186 meseci
Macanji: nešta se poklanja bez siće. čim se plati to nije poklon. a ko je platio prelazak na tu idiotsku tarifu. pa sada povratak.
 
Odgovor na temu

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
212.62.55.*



+370 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg17.12.2008. u 21:15 - pre 186 meseci
link

http://forum.mtsmondo.com/index.php?showtopic=2751

je neispravan. da se nisu uplasili?
 
Odgovor na temu

zemun88
Beograd - Zemun, Srbija

Član broj: 152727
Poruke: 442
*.artcommunication.co.yu.



+112 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg17.12.2008. u 23:24 - pre 186 meseci
Super vam je ideja za grupu na fejsbuku. Ja cekam vec godinu dana na odgovor ratela, za ukidanje tarifiranja 1+1. Prvo sam poslao zalbu ministarstvu za telekomunikacije, pa su mi rekli da nisu nadlezni i da je nadlezno ministarstvo trgovine i usluga. Pitao sam njih a oni su mi rekli da je nadlezno ministarstvo za telekomunikacije. Tu jebe lud zbunjenog, niti znaju ko je nadlezan i jos stite operatere

Uclanio sam se u grupu
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg17.12.2008. u 23:43 - pre 186 meseci
Uplasili se da cemo potrositi sve besplatne poruke, pa nece imati sta da uzmu.

Ja i dalje mislim da od toga nema nista. Ne postoji opravdan razlog za tako nesto. Mislim da i sa zakonske strane nije bas cisto. Kupovinom kartice pristajete na uslove ugovora, a sumnjam da postoji stavka, da operater moze u bilo kom trenutku, iz bilo kog razloga oduzeti kredit ili poruke sa racuna.
"Neko ce da napipa corku"!!!
 
Odgovor na temu

m257

Član broj: 132139
Poruke: 398
*.static.ikomline.net.



+5 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg17.12.2008. u 23:51 - pre 186 meseci
Stvar je sledeca: kada su reklamirali te promocije jasno su govorili da nema roka u kom te poruke mogu da se potrose. Da su odmah stavili rok sve bi bilo OK, niko se ne bi bunio. E sad, posto su se odlucili da naprasno to promene, mozda im se moze ali je to krsenje Zakona o oglasavanju jer su korisnici usluga dovodjeni u zabludu!! Vec sam pricao na jednoj drugoj temi, dok jos nije bilo zvanicno, da bi svi koji su osteceni ovim trebali da se zale, obavezno u pismenoj formi (e-mail je dovoljan, citaju ih i uredno zavode) i da obavezno pominju krsenje zakona jer su dovedeni u zabludu reklamom u kojoj je jasno receno da ne postoji rok u kome poruke mogu da se potrose! Verovatno vam nece izaci u susret i necete nista dobiti tom zalbom ali cete im sa druge strane izraziti svoje nezadovoljstvo. Naravno, mozda vam se to cini besmisleno ali iskreno vam savetujem da odvojite 5 minuta svog vremena, napisete zalbu (obavezno navedite broj svog telefona) i posaljete je na njihov e-mail [email protected] . Da sam ja ostecen svakako da bih to uradio, uostalom to i radim uvek kada mislim da mi je nekad zakinuto i smatram to legitimnim ponasanjem svakog potrosaca koji drzi do sebe i svog novca!!

P.S.
Podrazumeva se da budete kulturni i uljudni, jer obicni sluzbenici MTSa (salteruse i sl) svakako da nisu krivi za poteze svog menadzmenta i nije red na njima iskaljivati svoj bes!!
 
Odgovor na temu

ki111er

Član broj: 158867
Poruke: 381



+53 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg18.12.2008. u 00:14 - pre 186 meseci
m257 jer obicni sluzbenici MTSa (salteruse i sl) svakako da nisu krivi za poteze svog menadzmenta i nije red na njima iskaljivati svoj bes!!


Covek jeste u pravu ali kada je mene zajebavao net i majku i oca sam sa psovao onima na 0800100100 a ona tamo devojka pa znate... xe-xe
Znam da nije kriva zbog mog pinga ali jednostavno mi je bilo lakse posle toga. Pobegao sam sa teme ali za ovo ste u pravu LOPOVI !!!
ti propadaš, ti propadaš jer se opijaš
ti propadaš, ti propadaš jer se drogiraš
 
Odgovor na temu

demi035

Član broj: 183303
Poruke: 268
*.dialup.neobee.net.



+4 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg18.12.2008. u 00:28 - pre 186 meseci
Kako me nerviraju ovi ljudi koji ne vide nista lose u ovom potezu mts-a, znaci vise me nerviraju od mts-a
 
Odgovor na temu

dulsrules
belgrade

Član broj: 75681
Poruke: 168
*.artcommunication.co.yu.

Sajt: www.youtube.com/dulsrules


+31 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg18.12.2008. u 01:15 - pre 186 meseci
Znaci samo opusteno. Svi lepo saljite neke pozdrave, cestitke, kojekakve gluposti sa opcijom - send to all. Idu praznici tako da se niko nece naljutiti sto mu saljete dnevno 20 istih ili slicnih poruka. Mozda pomisli da ste vec poceli da slavite, hik bvvvv HIK !

Za ovu situaciju je idealna ona poslovica: " Kad pop ima masla i po dupetu se maze". Ziveli i srecna nova! I naravno - IMATE PRIJATELJE :)))))
 
Odgovor na temu

NorthGate

Član broj: 83792
Poruke: 502
79.101.88.*



+6 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg18.12.2008. u 01:40 - pre 186 meseci
Koliko sam se iznervirao da ne mogu da opišem.
Zvao sam Call centar i, znam da snimaju razgovore,pa sam napljuvao idiota koji je smislio ovako nešto...
Neverovatno je da nešto što sam platio,sad kad se nekom "digao",može da mi to otme,prosto bih ga zadavio da ga vidim na ulici i da mi to tako kaže.
Ne znam da li Ratel može nešto da uradi,ali ovo je toliko ponižavajuće i gaženje po korisnicima od kojih žive,da nemam reči kojima bih opisao koliko sam besan.
Oni se izmedju sebe takmiče ko će na koji način da više i podmuklije zaje** svoje korisnike i,zasada im odlično ide.
Ovome se mora stati na put,a jedva čekam Number Portability da vidim da li će onda da se ovako ponašaju.
Uh...mnogo sam besan

P.S Ako bude neka akcija vezana za ovo neka ovde napiše pa da vidimo da li se nešto može uraditi.
Milorad Djurković prenosi plivanje: "Sada Popov vodi za gotovo celu dužinu bazena i
Amerikanac će uspeti da osvoji zlato samo ako Popov počne da se davi...":-))))
 
Odgovor na temu

djordje1979
Đorđe Trifunović
Beograd

Član broj: 31540
Poruke: 218
91.150.70.*

Jabber: djordje1979


+92 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg18.12.2008. u 02:25 - pre 186 meseci
Citat:
macanji: oni su vam za siću poklonili te poruke, i imaju pravo i da vam ih uzmu.

O Bože, gluplji komentar u životu nisam pročitao. A pročitao sam ih dosta.
Citat:
macanji: da, ali 1000 poruka vredi mnogo više od 200 dinara...

Mislim da je ovaj jos gluplji od onog prvog.
Kao sto Ajnstajn rece samo dve stvari su beskonacne...
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 132942 | Odgovora: 683 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.