Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

Strane: << < .. 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 132934 | Odgovora: 683 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg15.01.2009. u 15:23 - pre 185 meseci
Ajde sada svi sami sebi da cestitamo Mnogo smo jaki!

MTS kukavice, kvo-kvo-kvo. Rekoh vam ja da ne smiju ukinuti poruke. Alo MTS, ukini poruke ako imas m...a!! kvo-kvo-kvo.

P.S. Banovace me, pa kamenovati, ako nam ukinu poruke.
 
Odgovor na temu

wiz011
Beograd

Član broj: 54709
Poruke: 270
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg15.01.2009. u 15:23 - pre 185 meseci
Citat:
Obrnuto [...] Karića su obeštetili tako što je dobio deo akcija Telekoma Srbija.

Jeste, u pravu si, ja sam se prebacio.

No, to ne menja tvrdnju da ponašanje svih operatera ukazuje na postojanje neke vrste kartelskog sporazuma.
 
Odgovor na temu

easyyu
Pol isidor
MSc. Elektrotehnika-Telekomunikacije
Kanjiza

Član broj: 18220
Poruke: 1729
79.101.64.*

ICQ: 314201297


+170 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnje15.01.2009. u 15:48 - pre 185 meseci
Hmm..mozda je Mt:s samo testirao granice izdrzljivosti svoje mreze sa ovim potezom da ce nam skinuti 15.1 sve free poruke..
Ja sam za 3 nedelje posao 800 poruka..rekao bih koristio sam ih kao MSN po tri reci u svakoj poruci.
Ali ipak..zahvaljujem svim aktivnim borcima za pravo korisnika..ovako mi je preostalo jos 1250 poruka kojih sada na miru mogu trositi!

 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.sbb.rs.



+2283 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg15.01.2009. u 15:50 - pre 185 meseci
Citat:
Jeste, ovo je pobeda. Hteli smo da sačuvamo ono što je naše i odbranili smo se, barem za sada, od krađe.

Ima jedna stara izreka - ako pustis petla na prag, on hoce i u kucu. To u oovom slucaju znaci da smo pustili MTS da prekrsi zakon o zastiti potrosaca, on bi sledeci put nastojao da ga jos ostrije prekrsi. Ovako, imam utisak da ce triput razmisliti pre nego sto sledeci put resi da prekrsi zakon.
Citat:
To znaci da se vidimo za 11 meseci na istom mestu...:D

Pa, poenta je da ce nas za 11 meseci biti 99% manje nego sada. Da li ce se ekipa ponovo okupiti radi zastite zakonitosti, ili ce oni cija to vise briga nije okrenuti glavu?
 
Odgovor na temu

JackIsBack
unempoyed

Član broj: 206726
Poruke: 17
93.86.29.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg15.01.2009. u 16:03 - pre 185 meseci
Trebalo bi da se zahvalimo i NOPSu koji je stao uz nas, ipak je drugačije kada uz sebe imate i neku organizaciju.

Hvala Nacionalnoj organizaciji potrošača Srbije što ste bili na strani pravde! Vaša podrška je meni mnogo značila, jer tek kada ste se i vi uključili sam povratio veru u uspešno rešenje ove situacije!
 
Odgovor na temu

eXecuti0ner
Apsolvent FTN-a

Član broj: 178007
Poruke: 9
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg15.01.2009. u 16:08 - pre 185 meseci
ja iako imam jos 400 poruka i sigurno cu ih potrositi do kraja godine...bicu tu da podrzim onih 1% sto jos uvek imaju poruke...jer ako ih pustimo...sutra cu mozda ja biti u tih 1% i meni ce trebati pomoc drugih.
dok nas ima mnogo i dok se drzimo zajedno, mozemo da isteramo pravdu, u suprotnom smo svi naje***i, kad tad.
 
Odgovor na temu

stakogde
ETF
BG

Član broj: 205524
Poruke: 20
94.189.234.*



+9 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg15.01.2009. u 16:13 - pre 185 meseci
Citat:
stakogde: I, pored svega toga da je upitanju samo nesposobnost samog operatera zašto nisu napravili novogodišnji poklon i postavili rok trajanja svim porukma barem do kraja 2009?
Cenim da se niko onda ne bi bunio.
Ali, ne, sve mora biti na štetu korisnika u jadnom pokušaju da se isčupa iz krize na našoj grbači!


Ko bi rekao da će me poslušati....
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg15.01.2009. u 16:13 - pre 185 meseci
Ja jedva stizem da dodjem na forum ovih dana, po gradu jurim wifi hotspotove da bi sa mobilnog pratio sta se desava ovde... Srecom nije bilo potrebe za intervencijom u smislu izmene i brisanja poruka.

Ja sam izuzetno srecan sto se ovo zavrsilo ovako, i moram ipak da se zahvalim kako svima vama tako i mod timu mt:s mondo foruma koji su ipak pustili neke najave o ovome jos pre mesec dana. Da njih nije bilo i ove teme ovde ovoliko dugo, tesko da bi se bas ovako efikasno organizovali za par dana. Nisu svi ljudi u mt:s-u losi, treba pohvaliti dobre, ali se generalno gledano mt:s raspada, jer nemaju nikakvu komunikaciju unutar firme, za njihov menadzment u vrhu nemam komentara, a i mreza im lose radi, i pojedine usluge su uradjene po principu "daj da skrpimo nesto da 'sljaka' " (sto je posledica neorganizovanosti).

Kad god neko sazna neku informaciju vaznu za korisnike neka postuje ovde, jer samo ako ljudi znaju sta se desava, samo tad mogu da se organizuju i urade nesto po ovom pitanju.

Sta mislite, da li vredi sada da se cimamo sa njima zato sto su nas lagali da ce poruke nestati i time doveli u zabludu svoje potrosace?
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

JackIsBack
unempoyed

Član broj: 206726
Poruke: 17
93.86.29.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg15.01.2009. u 16:21 - pre 185 meseci
Citat:
Slobodan Milivojevic
Sta mislite, da li vredi sada da se cimamo sa njima zato sto su nas lagali da ce poruke nestati i time doveli u zabludu svoje potrosace?


Mislim da se sa njima uopšte ne vredi cimati,
Citat:
generalno gledano mt:s raspada, jer nemaju nikakvu komunikaciju unutar firme
oni više ni sami sebi ne veruju niti znaju šta pišu na sajtu, šta objavljuju u medijima, kakve akcije sprovode a tek što im je korisnički servis obavešten...! Da smo negde na trulom zapadu, verovatno bi i mogli da očekujemo nešto od toga, ali kod nas se stvarno ne isplati cimati.
Neko ovde reče da bi na zapadu od ovoga advokati karijere izgradili, ali ovde- teško!
 
Odgovor na temu

wiz011
Beograd

Član broj: 54709
Poruke: 270
*.adsl-3.sezampro.yu.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg15.01.2009. u 16:46 - pre 185 meseci
Citat:
Trebalo bi da se zahvalimo i NOPSu koji je stao uz nas, ipak je drugačije kada uz sebe imate i neku organizaciju.

Apsolutno! NOPS se pokazao kao ozbiljna i odgovorna organizacija koja drži do zakonom garantovanih prava potrošača, koja ozbiljno staje u zaštitu tih prava i zaista radi ono što joj je posao. Da se NOPS nije onako odlučno uključio ne verujem da bi rezultat bio ovakav.

Nažalost, kao što ste i sami videli, uloga medija u celoj ovoj stvari bila je sramna.
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.inffo.net.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnje15.01.2009. u 18:07 - pre 185 meseci
Citat:
Slobodan Milivojevic: Ja jedva stizem da dodjem na forum ovih dana, po gradu jurim wifi hotspotove da bi sa mobilnog pratio sta se desava ovde... Srecom nije bilo potrebe za intervencijom u smislu izmene i brisanja poruka.

Ja sam izuzetno srecan sto se ovo zavrsilo ovako, i moram ipak da se zahvalim kako svima vama tako i mod timu mt:s mondo foruma koji su ipak pustili neke najave o ovome jos pre mesec dana. Da njih nije bilo i ove teme ovde ovoliko dugo, tesko da bi se bas ovako efikasno organizovali za par dana. Nisu svi ljudi u mt:s-u losi, treba pohvaliti dobre, ali se generalno gledano mt:s raspada, jer nemaju nikakvu komunikaciju unutar firme, za njihov menadzment u vrhu nemam komentara, a i mreza im lose radi, i pojedine usluge su uradjene po principu "daj da skrpimo nesto da 'sljaka' " (sto je posledica neorganizovanosti).

Kad god neko sazna neku informaciju vaznu za korisnike neka postuje ovde, jer samo ako ljudi znaju sta se desava, samo tad mogu da se organizuju i urade nesto po ovom pitanju.

Sta mislite, da li vredi sada da se cimamo sa njima zato sto su nas lagali da ce poruke nestati i time doveli u zabludu svoje potrosace?


Hm, pogledaj malo bolje poruke pisane u toku jucerasnjeg dana, verujem da ima potrebe za intervencijom sem ako psovanje nije postalo dozvoljeno iliti cak i pozeljno na es-u???

No, ipak svaka cast svima, pre svega tebi Slobodane Milivojevicu sto si pokrenuo ovu temu i ukazao sirem auditorijumu na prevaru koju je mts spremao a zatim i svim drugim ucesnicima u ovoj temi na esu kao i na drugim forumima/sajtovima ....

Veliki je uspeh sto smo mts naterali da promeni tj prolongira svoju odluku pa makar i na par dana mada sumnjam da smeju ponovo aktivirati odluku o ukidanju dok je ovo jos sveze ...



BRAVO!!!
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg15.01.2009. u 18:15 - pre 185 meseci
I ne samo MT:S kradja nece proci ni VIP ni telenor mrezi!!! Ko god pokusa
da nas korisnike pokrade procice kao mts!!!
zzviktor
 
Odgovor na temu

TestSubject
Novi Sad

Član broj: 208269
Poruke: 22
79.101.198.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg15.01.2009. u 19:21 - pre 185 meseci
Ja znam da ću ja sigurno da nastavim borbu, jer jedna od starijih osoba u čije ime se borim neće stići da potroši sve poruke do kraja ove godine, a druga mlađa osoba će celu godinu provesti na školovanju u inostranstvu, tako da ne može te poruke da troši iz rominga.

Tako da... ja neću čekati 11 meseci, vrlo brzo ću im podneti pismenu žalbu/zahtev, lepo argumentovanu i dokumentovanu, na koju moraju pismeno i da odgovore.

I vrlo sam razočaran medijima. Ovo su korisnici + NOPS potpuno sami isterali, a to što je mt:s pokleknuo je znak da smo bili u pravu.

Živeo Internet.

I živeli svi mi! Da, mt:s nam je zaista pokazao da imamo prijatelje i da su udruženi prijatelji zajedno jaki! ;-)

Za kraj, nijednu poruku članovi moje porodice nisu potrošili "na silu" i evo izveštaja koliko smo ih spasili:
Osoba A - 1.454
Osoba B - 624
Osoba C - 1.302
Osoba D - 1.309
Osoba E - 1.953
Osoba F - 1.229
Osoba G - oko 1.000.

Trošićemo ih laganice.
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg15.01.2009. u 19:32 - pre 185 meseci
Citat:
DR83: Hm, pogledaj malo bolje poruke pisane u toku jucerasnjeg dana, verujem da ima potrebe za intervencijom sem ako psovanje nije postalo dozvoljeno iliti cak i pozeljno na es-u???


Procesljacu jos jednom ovu temu na forumu, ali mislim da je ogroman deo "suma" izbacen iz teme. U svakom slucaju hvala na sugestiji.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.dynamic.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg15.01.2009. u 20:37 - pre 185 meseci
Citat:
*********
15.01.2009.
Najnovija vest u vezi sa bonus SMS porukama!

mt:s je odlučio da izađe u susret željama svih svojih prepaid i postpaid korisnika. Od sada, sve bonus SMS poruke dobijene u okviru različitih promotivnih kampanja koje smo imali u toku protekle godine, umesto do 15. januara, mogu da ih iskoriste i u toku 2009. godine.

*********

znaci MTS izasao u susret svojim manje od 2% korisnika kojima su ostale besplatne poruke..
 
Odgovor na temu

JackIsBack
unempoyed

Član broj: 206726
Poruke: 17
93.86.29.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg15.01.2009. u 20:51 - pre 185 meseci
Citat:
waikiki: znaci MTS izasao u susret svojim manje od 2% korisnika kojima su ostale besplatne poruke..



Bravo! Odlična konstatacija! Znači strašno koliko sami sebi skaču u usta!
Sad su mi sve više smešni nego što su mi tužni... Užas!
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg15.01.2009. u 21:13 - pre 185 meseci
Mogu oni da mi "izlaze u susret" koliko hoće, ali ja sam sve te poruke dobio bez vremenskog ograničenja, i nemam nameru da pristajem na drugačije uslove i poruke trošim na silu. Moja žena ima oko 400 poruka, a s obzirom da to koliko često ih šalje, trajaće joj još 3-4 godine. Ja ih na 2 prepaid broja imam još oko 1500, i trajaće mi par godina (pošto imam i 063 postpaid koji više koristim).

A zbog ovakvih d**ila koji rade u mt:s-u, onu prijavu od prošle godine za kršenje zakona o oglašavanju, koju je tržišna inspekcija nekako "zaturila" a mene mrzelo da zivkam, ću da istresem iz gaća tržišne inspekcije i dovedem do kraja i do kazne koja treba po zakonu da bude naplaćena.
 
Odgovor na temu

Rusi
Novi Sad

Član broj: 64282
Poruke: 292



+5 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.01.2009. u 01:41 - pre 185 meseci
Svaka cast ljudi, kolko tolko dobro je proslo i iz tog razloga sada cemo znati kolko im je verovati. Ja definitivno vise ne uplacujem nikakve promotivne kampanje. A kako budu isticale karice tako polako i ja odlazim iz MTS-a...
 
Odgovor na temu

prcCatch

Član broj: 208506
Poruke: 2
*.smin.itsisp.net.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.01.2009. u 02:10 - pre 185 meseci
Citat:
From: [email protected]
Date: xxxxxxx
To: xxxxxx
Subject: Odgovor:REKLAMACIJA Fw: Odgovor: Velika SMS promocija 200,00 din. Za koriscenje bonusa 1200 sms poruka u okviru tipi paketa bez vremenskog ogranicenja bonusa.


Postovani,
Vasa zalba je uzeta u razmatranje.Bicete naknadno obavesteni o resenju iste.
S postovanjem,
Telekom Srbija


Dana xxxxxxxx je napisao:

NA OSNOVU POZIVA KA KORISNICKOM, 064-789, DATUMA xxxxxx, A SA BROJA xxxxxx DOBIO SAM INFORMACIJU DA CE SIGURNO SMS PORUKE BITI OBRISANE u ponoc.

KAO sto pise I U ELEKTRONSKOJ POSTI u kojoj Sam dobio netacnu informaciju u odnosu na datum I vreme 1/14/2009 xxxxxx AM.jer je u to vreme promena vec bila doneta o ukidanju brisanja sms poruka.

A NA OSNOVU TIH INFORMACIJA PREPOLOVIO SAM NA SILU KREDIT SMS-A, SA 2137.sms-a na 1054.sms-a.

DA bi sasvim slucajno saznao DA Poruke nece biti obrisane posle dva,tri, sata, na internetu.

Tako DA Sam ostecen, pa povodom toga tazim DA se sms poruke vrate na stanje do 2137.sms-a a na broj
xxxxxxxxx jer ja Sam ih trosio na osnovu vasih informacija koja nisu bila tacna.

-------Original Message-------


evo drugari moji, nudim vam svaki info, inace ja sam bivsi mufloon(dobio nogu bez razloga),...ostala korisnicka imena...urkogood,intelko,panterpink...,uglavnom na ovoj temi, ne dajte me drugari.

[Ovu poruku je menjao prcCatch dana 16.01.2009. u 08:12 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao prcCatch dana 16.01.2009. u 10:27 GMT+1]
 
Odgovor na temu

TestSubject
Novi Sad

Član broj: 208269
Poruke: 22
79.101.198.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg16.01.2009. u 04:12 - pre 185 meseci
Svaka ti čast, nek se sada češkaju u konfuziji koju su sami napravili.

Sad nema šanse da se izvlače na izjave tipa "bili ste blagovremeno obavešteni putem korisničkog servisa, sredstava javnog informisanja, SMS porukama i preko našeg zvaničnog sajta", jer je ovo sada apsolutno suprotno! He-he... Oni su nas dezinformisali, obmanjivali, dovodili u zabludu, zbunjivali, pravili konfuziju, lagali, varali... i blagovremeno i neblagovremeno i putem korisničkog servisa i putem sredstava javnog informisanja i putem SMS poruka i putem njihovog zvaničnog sajta. Au!

Jaooo, koliko ih sada samo svrbi... Upetljali su se, au koliko su se samo upetljali!

Jako su se upetljali.

Jako.

Sad koga ne mrzi može da ih... ono... samo tako.

Predlažem da se što više ljudi koji su (pogotovo poslednjeg dana) trošili mnogo poruka žale, pozivajući se na iste stvari koje je lepo naveo čovek u prethodnoj poruci. Ne dajte im da se jeftino izvuku i, kao što smo već komentarisali, da od ovoga u medijima prikažu samo pozitivnu sliku o sebi.

[Ovu poruku je menjao TestSubject dana 16.01.2009. u 05:31 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

Strane: << < .. 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 132934 | Odgovora: 683 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.