Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

Strane: << < .. 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 132834 | Odgovora: 683 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 15:40 - pre 185 meseci
Urodilo plodom bilo je na b92, i gospodin Lucic je objasnio da su ukinute
poruke iz svih proslogodisnjih akcija kako bi se ove godine napravile
jeftinije tarife za pozive i poruke a sve putem promocija koje ce odgovarati
vecini korisnika!!! Takodje je najavio da ce svaka druga sms poruka tokom
februara i marta biti besplatna, a sve povodom 14 februara dana
zaljubljenih, i 8 marta dana zena!!!
zzviktor
 
Odgovor na temu

renne
Đekić Renato
Novi Beograd

Član broj: 9675
Poruke: 1187
80.93.254.*



+3 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 15:41 - pre 185 meseci
Kaže tip nismo ni svesti koliko je to dobro za građane Srbije što se ukidaju poruke
 
Odgovor na temu

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.adsl.verat.net.



+62 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 15:47 - pre 185 meseci
I ja sam malopre cula taj prilog na B92! Izvestaj je mlak, a govorio je samo tip iz MTS-a. Niko od gradjana nista nije pitan. Jednostavo je ispalo da je MTS procenio da su gradjani uglavnom potrosili poruke! I da ce navodno da daju jos bolje akcije u februaru i martu. (Ako je neko lud da se opet navuce!) I to je - to!

Kao sto neko vec rece - ne smeju mediji da se zamere njima zbog reklama!
 
Odgovor na temu

JackIsBack
unempoyed

Član broj: 206726
Poruke: 17
77.46.205.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 15:49 - pre 185 meseci
Hahahahaha! A policija će nam oprostiti što nas bije...!

Čuj ti ovo- za naše dobro!!!

E šta sve neću čuti, pa ovi kradu nas za naše dobro!!!
 
Odgovor na temu

Laki024

Član broj: 161293
Poruke: 585
77.46.154.*



+64 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 15:53 - pre 185 meseci
ovo je dobro.. saljite im mailove prituzbe, na B92 i na ostale televizije i medije sa nacionalnom frekvencijom zalbe i sl,. ovo je dobro dobilo je medijsku paznju, verovatno ce mts da ukrade poruke, ali ce imati mnogo vcu stetu nego dobit od te kradje!
 
Odgovor na temu

wiz011
Beograd

Član broj: 54709
Poruke: 270
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 16:13 - pre 185 meseci
@EmilijaV

Neka je izveštaj mlak i jednostran, potvrđuje se ono što sam ja prognozirao, da mediji neće moći stvar da prećutkuju kad se dostigne određena kritična masa protesta u javnosti. A mi još nismo ni počeli, o tome se za sad jedino diskutuje na nekoliko foruma i postoji ona Facebook grupa. Posle 15. je realno očekivati eskalaciju protesta, uključujući prijave inspekciji i tužbu sudu.
 
Odgovor na temu

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.adsl.verat.net.



+62 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 16:25 - pre 185 meseci
@wiz011

Daj Boze da bude tako kao sto kazes! Ali poznajuci B92, koji ako se namere na nekoga mogu da mu uniste karijeru ako hoce, pa makar taj neko i ne bio kriv, ovo kako su izvestili je za njih - sramno. Onako, uvlakacki isli pa pitali nekog lika u MTS-u i on im lepo objasnio zasto je to dobro za gradjane. I tu je bio kraj...

Zasto nisu pitali korisnike?
 
Odgovor na temu

demi035

Član broj: 183303
Poruke: 268
*.isp.krstarica.net.



+4 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 16:29 - pre 185 meseci
Imam jednu dobru vest za MTS, postoji identican broj na 069 koji je slobodan I sutra idem da ga kupim. E sada vi iz MTS-a nista ni svesni koliko je to dobro za vas sto ce cela moja porodica da predje na TELENOR. Ne radim ja to zbog sebe, nego je to sve za vase dobro!

http://www.facebook.com/group.php?gid=51299263768
Citat:
12.01.2009.
NACIONALNA ORGANIZACIJA POTROSACA SRBIJE

Ukidanje besplatnih poruka (sms)

Povodom obaveštenja, odnosno "podsećanja" Mobilne Telefonije Srbije o iskorišćavanju besplatnih poruka, NOPS obaveštava javnost o sledećim činjenicama.
Prilikom kupovine određenih promotivnih paketa, MTS kao i drugi operateri na području naše zemlje imaju obavezu da jasno upoznaju potrošača sa svim elementima od značaja za prihvatanje ponude. Dakle, ukoliko potrošač nije dobio zvaničnu informaciju da besplatne poruke važe do određenog perioda, samim tim ova odluka je ništavna.
Prema zvaničnim informacijama iz MTS-a svaki potrošač je prilikom kupovine promotivnih paketa bio upoznat sa svim elementima.
Ukoliko postoji kršenje jednog od osnovnih prava potrošača - pravo na informisanost, pozivamo sve potrošače koji nisu na adekvatan način bili obavešteni o uslovima korišćenja bonus poruka da nam se obrate radi zaštite svojih prava.
Nacionalna organizacija potrošača Srbije će, kao i uvek, odgovorno pristupiti rešavanju svakog kršenja prava potrošača u Srbiji.

http://www.nops.org.yu/cms/index.php?id=158


[Ovu poruku je menjao demi035 dana 12.01.2009. u 18:01 GMT+1]
 
Odgovor na temu

wiz011
Beograd

Član broj: 54709
Poruke: 270
*.adsl-3.sezampro.yu.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 17:27 - pre 185 meseci
Citat:
Prema zvaničnim informacijama iz MTS-a svaki potrošač je prilikom kupovine promotivnih paketa bio upoznat sa svim elementima.

Više je nego očigledno da se MTS do te mere našao u čudu protestima korisnika da je svojom "zvaničnom informacijom" obmanuo i Nacionalnu organizaciju potrošača Srbije.

Još uvek (mada očekujem da će oni to skloniti) na sajtu MTS-sa stoji:

Citat:
10.06.2008.
Velika SMS promocija

Posaljite prazan SMS na broj 200, po ceni od 200 din (sa PDV-om) i dobićete na poklon 1200 poruka ka nacionalnim destinacijama.

Promocija važi za korisnike TIPI prepaid tarife. Promocija traje do 31.07.2008. godine i bonus možete dobiti samo jednom u toku trajanja promocije.

Za korišćenje bonus SMS poruka nemate vremensko ograničenje.

Prema tome, korisnik jeste bio upoznat sa svim elemetima, ali su neki elementi naknadno promenjeni, čime su korisnici prevareni.

To je isto kao da vam neko ponudi popust ako uplatite dvogodišnju pretplatu za neki časopis, a onda vam posle godinu dana kaže da vam je pretplata istekla i da, ako želite i dalje da primate časopis, morate ponovo da platite pretplatu.

I, da se razumemo, ako njima ovo sad prođe, onda su im široko otvorena vrata da nam rade bukvalno šta god požele. Da ukinu i one bonuse od 500 din, da umanje kredit na kartici za 30% zbog promene kursa evra... Sve mogu!

 
Odgovor na temu

ml01172
Darko Maksimović
Programer
Beograd

Član broj: 37372
Poruke: 16
82.117.192.*



+2 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 17:35 - pre 185 meseci
E pa drugari, baš mi je drago što ste pokrenuli ovu temu. Ja sam, konkretno, danas uzeo novi broj kod Telenora (isti broj, ali 069). Prvo sam juče zvao korisnički servis i rekao im da su obećali neograničen rok, na šta mi je on izrecitovao pripremljenu poruku XYZ. Kasnije sam poslao poruku sljedeće sadržine na njihovu adresu [email protected]:

Citat:

Poštovani,

dobio sam juče poruku koja počinje tekstom „Podsećamo vas da vaše besplatne poruke možete potrošiti do 15. januara...". Uz dužno poštovanje, deo teksta koji glasi „podsećamo vas" implicira da je to već poznat podatak, a vi me samo podsećate na njega. Kada je reklamirana akcija, jasno i glasno je pisalo da trošenje nema vremenskog ograničenja, a vi me sada „podsećate" da ih moram potrošiti do 15. januara. Šta drugo reći, do da je u pitanju obična krađa. Za ovo bi vas neko mogao tužiti, i nadam se da hoće.

Takođe, deo „vaše _besplatne_ poruke" zvuči kao da ste nam ih poklonili, a ne da smo ih kupili svojim krvavo zarađenim novcem. Ako ste ih dali po, po svojim standardima, previše povoljnim uslovima, to je vaš problem, a ne moj.

Meni je preostalo oko 350 poruka, koje otprilike vrede 350 dinara, uzimajući najjeftiniju SMS tarifu u obzir, a vi mi kao znak dobre volje poklanjate 1MB (!) podataka, koji vredi otprilike 50-60 dinara. Opet ponavljam, krađa uz gledanje u oči.

Pažljivo posmatram šta će se desiti sa MOJIM porukama 15. januara - da ih trošim na besmislice neću, a ako se desi da ih ukinete, budući da sam prepaid, neće mi biti problem da broj promenim, iako sam dugogodišnji korisnik, jer ne želim da dozvolim da me neko laže u oči a da mu ja uz to još i dajem novac. Dodatno, mojih nekoliko prijatelja se već odlučilo na tu opciju zbog ove krađe, pa neće ni meni biti teško.


...na šta su mi oni vrlo brzo odgovorili, opet sa identičnom porukom XYZ (oni su nama dali dovoljno vremena, na vrijeme nas obavijestili, daće nam 1MB podataka itd.)

Ja sam na to reagovao mojom pripremljenom porukom:

Citat:

Vrlo ste ljubazni, lopovi. Moj novi broj je 069/***-**** (Telenor), a vi od mene od sad nećete dobiti nijedan dinar. Nadam se da ćete bankrotirati zbog svoje lopovske politike.


Inače, ko ne zna kako da potroši preostale poruke, neka šalje lančane poruke svim svojim 064 prijateljima, u kojima ih obavještava o prevari i savjetuje da pređu ili na Telekom ili na VIP i apeluje da, ako su i sami učestvovali u akciji, proslijede istu poruku drugima, jer će im preostale poruke ionako biti ukinute za 2-3 dana.

Pozdrav svima!
 
Odgovor na temu

m257

Član broj: 132139
Poruke: 398
*.static.ikomline.net.



+5 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 17:45 - pre 185 meseci
Pošto sam se u međuvremenu malo raspitivao, mislim da ću moći da vam malo bolje objasnim kako je nastala ova zbrka. Neke od vas će to šokirati, neke nasmejati a neke neće ni iznenaditi.

Naime, MTS uopšte ne vodi evidenciju iz koje promocije su koje besplatne poruke. Kao što neko reče operateri to ne mogu da vide, što je potpuno tačno! E sad, i poret toga što u sistemu iz tehničkih razloga nema evidencije o tome oni su u decembru krenuli sa ovom novom promocijom gde poruke važe do 14. ne razmišljajući da nikako neće moći da razlikuju poruke iz različitih promocija!!! Jasno vam je - imali su izbor ili da svima dozvole da neograničeno koriste sve poruke ili da svima izbrišu sve!! Pogađate za šta su se odlučili???

Zaključak, SVE BESPLATNE PORUKE, bez obzira na poreklo, ĆE BITI IZBRISANE!!! Dakle, ukucajte *103# i sve što vidite će nestati, uključujući i one free poruke koje dobijate kad kupite novu karticu (ako ima takvih kojima je to ostalo)!!!!

Dakle, glupost je MNOGO VEĆA nego što je na prvi pogled izgledalo!

Inače, u korisničkom centru je mnogo živo ovih dana, skoro 70% poziva su žalbe vezane za ovaj problem!!! MTS je više nego svestan problema koji su napravili, a na žalost stradaće samo jadnici u centru dok će oni koji odlučuju ostatu u svojim udobnim kožnim foteljama u kancelarijama.

BTW. po infou koji imam MTS će uskoro uraditi nešto čime će pokušati da smanji broj poziva korisničkom centru!! Zamoljen sam da o tome ne govorim pa zaključak donesite sami, reći ću samo da jedan drugi operater to odavno ima!
 
Odgovor na temu

m257

Član broj: 132139
Poruke: 398
*.static.ikomline.net.



+5 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 17:48 - pre 185 meseci
Još jedan savet - NE TROŠITE SVE PORUKE NA SILU!!! Ostavite bar 3-4 neka vam propadnu jer onda imate osnov za žalbu!! Ako sve potošite onda će vam jednostavno reći - potrošili ste pre roka, nismo vas tu mi pokrali!
 
Odgovor na temu

demi035

Član broj: 183303
Poruke: 268
*.isp.krstarica.net.



+4 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 18:02 - pre 185 meseci
Ovo na b92 je bila placena reklama od strane Telekoma Srbije, ono je bilo obicno obavestenje o ukidanju sms poruka, a onaj retard ne ume ni prosto prosirenu recenicu da kaze! Bezobrazluk ovih retarda nema granice! Moj dinar mts vise nece videti nikada!
 
Odgovor na temu

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
85.222.179.*



+62 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 18:03 - pre 185 meseci
Citat:
m257: Pošto sam se u međuvremenu malo raspitivao, mislim da ću moći da vam malo bolje objasnim kako je nastala ova zbrka. Neke od vas će to šokirati, neke nasmejati a neke neće ni iznenaditi.

Evo, mene nije iznenadilo, he, he... Od njih se svasta moze ocekivati.
A sad sam opet cula prilog na B92 i bio je jos vise mlak od onog u predhodnim vestima. I sve je opet u fazonu da je to dobro za korisnike, jer ih cekaju jos bolje promocije!!!
 
Odgovor na temu

wiz011
Beograd

Član broj: 54709
Poruke: 270
*.adsl-3.sezampro.yu.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 18:03 - pre 185 meseci
Ja sam poslao dopis Nacionalnoj organizaciji potrošača Srbije, pa ga možete iskoristiti kao obrazac za vaše prijave:

Citat:
Poštovani,

Povodom vesti na vašem sajtu povodom ukidanja tzv. besplatnih SMS poruka od strane MTS-a, obaveštavam vas o sledećim činjenicama:

1) U okviru promocije najavljene na njihovom zvaničnom sajtu 10.06.2008. Mobilna telefonija Srbije (u daljem tekstu MTS) ponudila je svojim korisnicima da uplatom od 200 din + PDV dobiju 1200 SMS poruka, sa izričitom klauzulom, citiram: "Za korišćenje bonus SMS poruka nemate vremensko ograničenje."

Ovu informaciju u celini možete naći još uvek na sajtu MTS-a, u odeljku "Arhiva vesti":

http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=2021&Type=1

Ista promocija je na isti način najavljivana i preko svih važnih štampanih i elektronskih medija, kao i na plakatima.

2) Prema tome, korisnici JESU bili obavešteni o uslovima akcije, i to su bili obavešteni tako što je izričito rečeno da SMS poruke NEMAJU rok važenja. MTS je tek pre nekoliko dana jednostrano odlučila da promeni uslove ove promocije i da 14.01.2009. u 23.59h ukine sve te SMS poruke.

3) MTS tvrdi da su korisnici blagovremeno obavešteni o ovom ukidanju. Čak i da je to tačno to bi i dalje bilo kršenje dobrih poslovnih običaja i nekoliko odredbi ZOO. Međutim, ovo nije istina. Korisnici su tokom celog decembra 2008. i početka januara ove godine, sve do pre dan-dva, obaveštavani preko Korisničkog servisa MTS-a da u MTS-u ili ne znaju kako stoje stvari ili da poruke iz ove promocije neće biti ukinute i da su to glasine. Prema tome, ako zvanična služba za informacije korisnicima (korisnički servis) nije bila obaveštena o ovome, kako MTS može tvrditi da su o tome bili obavešteni korisnici?

Na svom sajtu (na kome se zvanične informacije MTS-a uvek prvo pojave) obaveštenje o ukidanju SMS poruka osvanulo je TEK DANAS, 12.01.2009, a datum tog obaveštenja je 09.01.2009. I sami se možete uveriti da nikakvog prethodnog obaveštenja o ovome na njihovom sajtu nema, tako da je tvrdnja da je reč o nekakvom "podsećanju" još jedna prevara MTS-a. Očigledno je da je MTS pokušao neistinitim prikazivanjem činjeničnog stanja da obmane i vašu organizaciju.

Zbog svega iznetog molim vas da preduzmete sve mere iz vaše nadležnosti kako bi se ova nezakonita akcija MTS-a sprečila a oštećeni korisnici obeštetili.

Ako vam je potrebno neko dodatno obaveštenje ili zvanična pismena prijava protiv MTS-a, molim vas da me o tome obavestite.

Možete nešto dodati ili izmeniti, ako želite. Prijave u elektronskom obliku možete poslati ovde:

http://www.nops.org.yu/cms/index.php?id=71

[Ovu poruku je menjao wiz011 dana 12.01.2009. u 19:36 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao wiz011 dana 12.01.2009. u 19:48 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao wiz011 dana 12.01.2009. u 20:20 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao wiz011 dana 12.01.2009. u 20:21 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 18:05 - pre 185 meseci
Citat:
m257:...Naime, MTS uopšte ne vodi evidenciju iz koje promocije su koje besplatne poruke...

Zasto sam na pocetku pretpostavio da je ovo glavni problem? Uopste me ne cudi kako su oni to resili tako.

Citat:
...BTW. po infou koji imam MTS će uskoro uraditi nešto čime će pokušati da smanji broj poziva korisničkom centru!! Zamoljen sam da o tome ne govorim pa zaključak donesite sami, reći ću samo da jedan drugi operater to odavno ima!


Pocece da naplacuju razgovor sa operaterom? Zanimljivo, bas ce mi biti drago da im poklanjam novac.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
85.222.178.*



+7 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 18:10 - pre 185 meseci
Meni nije jasno kako je to u nasu korist? Ajde da povjerujem da jeste. Na koji to nacin smeta tim "novim" akcijama (svaka druga besplatna, povoljnije tarife)????
Ako su toliko tupavi da zbog ove promocije iz decembra moraju da obrisu sve poruke (iz tehnickih razloga), trebalo bi ih postrojiti pa....

Meni je opet nekako logicnije da su ostavili svima besplatne poruke. Koja to kompanija ide protiv interesa potrosaca? Mozda samo monopolisti kojima se to moze.
Nisam siguran ni da im je to tako veliki trosak da su svima ostavili poruke (ako stvarno moraju da brisu ove iz decembarske promocije zbog teh. okolnosti), pa i njima.
Plus, sto bi ispali "do jaja" kada bi i njima ostavili poruke i nama ostalima ne bi obrisali. Mislim da bi bila daleko veca korist nego steta.
Ovako su samo dobili negativan imidz.
Jel' ima neko informaciju koliko bi poruka (priblizno) obrisali ovima iz decembarske akcije? Tj., koliko ih je uplaceno i koliko ih je priblizno ostalo neiskorsicenih?
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 18:28 - pre 185 meseci
U mts ce biti 20 din min razgovora sa operaterom...
zzviktor
 
Odgovor na temu

mrmilos
Beograd

Član broj: 34522
Poruke: 104
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 18:33 - pre 185 meseci
najtuznije od svega je to sto je sigurno najtacnije receno ovo sto kaze m257 a to je da oni jednostavno nemaju nacin da razdvoje kamapanje i poruke iz razlicitih kampanja i da ce zato ukinuti sve... jos gore ako je sve ovo greska a ne namerno ukidanje, znaci da im se sistem definitivno raspada - kako tehnicki deo, a posebno marketing...

e srbijo
 
Odgovor na temu

sanja2010
Sanja Popovic
Cambridge, MA, USA

Član broj: 81666
Poruke: 286
212.200.65.*

Sajt: chvarciikavurma.blogspot...


+3 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 18:50 - pre 185 meseci
A da pustimo chain sms i izbagujemo mrezu? :) "Ako ne prosledis ovaj sms na bar 20 brojeva, mt:s ce ti ukrasti 20 dinara vise. Imas prijatelje... ali to nije mt:s" :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

Strane: << < .. 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 132834 | Odgovora: 683 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.