Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kronološki prikaz upisanog podatka u koloni, na upis podatka u određenoj ćeliji

[es] :: Office :: Excel :: Kronološki prikaz upisanog podatka u koloni, na upis podatka u određenoj ćeliji

[ Pregleda: 2395 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

antbor
antonic boris
nezaposlen

Član broj: 202966
Poruke: 5
*.eunet.yu.



Profil

icon Kronološki prikaz upisanog podatka u koloni, na upis podatka u određenoj ćeliji01.12.2008. u 11:48 - pre 187 meseci
Kako u excelu podesiti da se u poljima kolone A (A1:A25) redom hronološki prikazuju podaci koji se unose u polje B1?
 
Odgovor na temu

Ivek33

Član broj: 66174
Poruke: 2898



+66 Profil

icon Re: Kronološki prikaz upisanog podatka u koloni, na upis podatka u određenoj ćeliji01.12.2008. u 17:27 - pre 187 meseci
Citat:
antbor: (A1:A25) redom hronološki prikazuju podaci koji se unose u polje B1?
Pogledaj ove teme i prolagodi VBA code prema svom problemu.

http://www.elitesecurity.org/t329389-0#1997389
http://www.elitesecurity.org/t93952-0#1322956
 
Odgovor na temu

antbor
antonic boris
nezaposlen

Član broj: 202966
Poruke: 5
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Kronološki prikaz upisanog podatka u koloni, na upis podatka u određenoj ćeliji03.12.2008. u 14:07 - pre 187 meseci
Navedeni naslovi mi nisu baš pomogli. Može li radi pojašnjenja neki primer? Hvala
 
Odgovor na temu

Ivek33

Član broj: 66174
Poruke: 2898



+66 Profil

icon Re: Kronološki prikaz upisanog podatka u koloni, na upis podatka u određenoj ćeliji03.12.2008. u 16:12 - pre 187 meseci
Citat:
antbor: Navedeni naslovi mi nisu baš pomogli. Može li radi pojašnjenja neki primer? Hvala
Sa dužnim poštovanjem @Borise prema tebi, i molim te nemoj se naći uvrijeđen.
Tražiš od mene nekakav primjer, a "ti" se nisi potrudio prikačiti barem izmišljeni primjer tvog pretpostavljenog problema.
Trebao si pročitati ovu temu: http://www.elitesecurity.org/t...TATI-prije-otvaranja-nove-teme

Novi si na forumu pa te neću odbiti ( ali sve u mojim mogućnostima, jer ne pišem VBA code
Prikačit ću ti prerađen primjer ( koji je izradio kolega moderator @JPeca a taj VBA code si mogao vidjeti na jednom od linkova koji sam ti dao u prethodnom postu) u ovom postu a onda ćeš ti vjerojatno opet postaviti podpitanje itd itd....
Da si odmah prikačio primjer vjerojatno bi ti neki članovi ovog foruma ( koji su iskusni u VBA code ) mogli pomoći konkretno.

U prilogu ovog posta imaš primjer gdje u Sheetu1 u ćeliju B1 upisuješ nekakav podatak i nakon toga klikom na gumb "UPIS" na istom Sheetu1 u stupcu A kronološki se prikazuju upisivani podaci.

Na tebi je sada da ovaj VBA code ( ulaz u VBA Editor je sa ALT+F11 ) prilagodiš svom problemu.

S poštovanjem
pozdrav

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

antbor
antonic boris
nezaposlen

Član broj: 202966
Poruke: 5
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Kronološki prikaz upisanog podatka u koloni, na upis podatka u određenoj ćeliji03.12.2008. u 20:05 - pre 187 meseci
Nisam ni pretpostavljao da nekoga mogu provocirati svojim pitanjem.I sada verujem da na postavljeno pitanje u forumu odgovara onaj ko za to ima volju i znanje.U svakom slučaju zahvaljujem.
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Excel :: Kronološki prikaz upisanog podatka u koloni, na upis podatka u određenoj ćeliji

[ Pregleda: 2395 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.