Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Obaveštenje prilikom unosa i ažuriranja podataka u MySQL bazu.

[es] :: Java :: Obaveštenje prilikom unosa i ažuriranja podataka u MySQL bazu.

[ Pregleda: 2602 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sasko69
Sasko Jovanovic

Član broj: 188293
Poruke: 8
*.ptt.rs.



Profil

icon Obaveštenje prilikom unosa i ažuriranja podataka u MySQL bazu.26.11.2008. u 19:53 - pre 186 meseci
Molim Vas da mi pomognete oko Java Script coda koji bi poslao poruke o sledećim akcijama.
Potrbno mi je obaveštenje da je unos u bazu uspešno izvršen ili nije, te takođe prilikom ažuriranja podataka da je isto uspešno ili nije izvršeno.
Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

nemnesic
nemnesic
Software Developer
Vranje Florida

Moderator
Član broj: 44355
Poruke: 802
*.com
Via: [es] mailing liste



+64 Profil

icon Re: Obaveštenje prilikom unosa i ažuriranja podataka u MySQL bazu.26.11.2008. u 20:17 - pre 186 meseci
>

sasko? :)
jel ti treba java ili javascript?
 
Odgovor na temu

Sasko69
Sasko Jovanovic

Član broj: 188293
Poruke: 8
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: Obaveštenje prilikom unosa i ažuriranja podataka u MySQL bazu.26.11.2008. u 20:49 - pre 186 meseci
Potrban mi je javascript za JSP strnu.
 
Odgovor na temu

staleks
Aleksandar Stoisavljevic
Java Technical Team Leader
Novi Sad

Član broj: 10869
Poruke: 59
82.117.202.*

Sajt: www.staleksit.in.rs


+1 Profil

icon Re: Obaveštenje prilikom unosa i ažuriranja podataka u MySQL bazu.27.11.2008. u 08:58 - pre 186 meseci
S obzirom na cinjenicu da se JavaScript izvrsava na client strani Web Applikacije, nisam bas siguran da je ovo moguce samo koriscenjem JavaScripta.

Ono sto tebi treba je neka vrsta sprege izmedju clienta i servera (posto se upis u bazu obavlja na serverskoj strani). Znachi treba ti informacija od servera da je nesto insert/update ili delete nad MySQL bazom a da to istovremeno bude vidljivo na JSP strani.

Ako bas insistiras na JScriptu to je moguce recimo uz pomoc nekog alata kao sto je DWR za Javu ali mislim da ti prethodna recenica moze dosta toga reci da ti je dovoljno da na serverskoj strani reagujes na te dogadjaje i kao takve ih prikazes na JSP strani.

Naravno ako zelis detaljnije odgovore pokusaj da problem malo bolje opises.
 
Odgovor na temu

Sasko69
Sasko Jovanovic

Član broj: 188293
Poruke: 8
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Obaveštenje prilikom unosa i ažuriranja podataka u MySQL bazu.27.11.2008. u 10:30 - pre 186 meseci
Veoma sam Vam zahvalan.
Srdacan pozdrav.
 
Odgovor na temu

[es] :: Java :: Obaveštenje prilikom unosa i ažuriranja podataka u MySQL bazu.

[ Pregleda: 2602 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.