Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Wireless u stanu, pristup Internetu lap-topom pomocu AP-a

[es] :: Wireless :: Wireless u stanu, pristup Internetu lap-topom pomocu AP-a

[ Pregleda: 2850 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

miskomisko

Član broj: 143793
Poruke: 24
*.loc.akton.net.



Profil

icon Wireless u stanu, pristup Internetu lap-topom pomocu AP-a22.10.2008. u 21:45 - pre 187 meseci
Na mojoj zgradi je postavljena antena jednog provajdera sa koje mi stanari iz zgrade mreznim kablom dobijamo signal. Pitanje glasi: Mogu li sa AP-om napraviti svoju internu wireless mrezu, tj. mogu li imati pristup Internetu na lap-topu? Kako to sve izvesti, koji uredjaj da kupim, i kako da ga podesim?
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.magnetplus.net.



+69 Profil

icon Re: Wireless u stanu, pristup Internetu lap-topom pomocu AP-a23.10.2008. u 08:40 - pre 187 meseci
Ako sam dobro shvatio, ti hoces da taj ap prikljucis na taj lan kabal, i da ti on zraci po celom stanu, tj da po istom imas internet ? Ako je tako, najobicniji ap bi zavrsio posao. Jedino sto treba da mu podesis kada ga namestis, jeste da filtrira MAC adrese da neko drugi ne bi mogao da koristi tvoj net. Koristi pretrage, bilo je dosta tema o tome.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

Yeovil
komercijalista, SMC group
Beograd

Član broj: 198641
Poruke: 8
79.101.74.*



Profil

icon Re: Wireless u stanu, pristup Internetu lap-topom pomocu AP-a24.10.2008. u 20:53 - pre 187 meseci
Naprimer TP LINK 543G vrsi taj posao kod mene u stanu, mada sam siguran da bi ti posao zavrsio i neki jefitniji model. Bilo koji AP zapravo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Wireless u stanu, pristup Internetu lap-topom pomocu AP-a

[ Pregleda: 2850 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.