Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

U vezi sa Skype-om

[es] :: VoIP :: U vezi sa Skype-om

[ Pregleda: 4516 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dadoaprile

Član broj: 124355
Poruke: 62
*.eunet.rs.



+3 Profil

icon U vezi sa Skype-om19.10.2008. u 15:29 - pre 188 meseci
Zdravo, imam pitanje, u vezi je sa Skype-om. Citajuci razne forume shvatila sam da odredjeni username na Skype-u ne moze da se ugasi (unregister), recimo ako ste otvorili novi nalog a stari vise ne zelite da koristite, on ne moze da se ugasi tj. da prestane da se pojavljuje u Skajpovom direktorijumu korisnika. Ono sto mozete je da jednostavno prestanete da koristite taj username, i on ce sam POSLE IZVESNOG VREMENA prestati da se pojavljuje u direktorijumu. E sad, mene interesuje koje je to IZVESNO VREME, tj. posle kog vremena ce se taj username prestati da se pojavljuje u direktorijumu korisnika.
Hvala.
 
Odgovor na temu

misk0
.: Lugano :. _.: CH :.

SuperModerator
Član broj: 634
Poruke: 2824
*.adsl.ticino.com.

ICQ: 46802502


+49 Profil

icon Re: U vezi sa Skype-om20.10.2008. u 09:15 - pre 188 meseci
Jesi probala da pishes Skype supportu ili potrazis na njihovom sajtu?

:: Nemoj se svadjati sa budalom, ljudi cesto nece primjetiti razliku ::
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
195.252.113.*



+267 Profil

icon Re: U vezi sa Skype-om21.10.2008. u 07:51 - pre 188 meseci
Odgovor je malo komplikovan...

Supernodovi pamte tvoje podatke 72 sata. Nakon toga se brisu podatci. Brisanje podataka sa tvog racunara se izvodi malo teze. Deinstaliras skajp, brises kompletno njegov folder i delove redzistrija koji se odnose na njega, sacekas tih 72 sata i instaliras zadnji skajp ponovo. Ako si se javljala sa mora iz nekog internet kafea ili sa firminog racunara .... Ima primera da su se neki akaunti budili posle 2 ili 3 meseca.

Ako si imala novcane uplate na taj akaunt, pojavila si se u njihovoj bazi, dobila duzi kljuc za sifrovanje, neke privilegije u mrezi ... , tu ti nema brisanja. To je namerno uradjeno da bi se sprecilo preuzimanje identiteta. Taj mehanizam ima i socijalna sluzba u Americi (mislim na onaj broj za socijalno). Evropa sa svoje strane ima neku direktivu koja insistira da se na zahtev korisnik mora izbrisati sa liste. Tada se javi na [email protected] sa zahtevom, ali moras dokazati da je akaunt stvarno tvoj. U tom slucaju se samo tvoje ime vise ne nalazi na listama, ali ga i dalje niko ne moze koristiti. Ono i dalje nije izbrisano. Najzad, nebi skajp imao tih 300 miliona korisnika kada bi se to tako lako brisalo ... :-)


U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

[es] :: VoIP :: U vezi sa Skype-om

[ Pregleda: 4516 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.