Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Slackware.co.yu presao na Drenik.net

[es] :: Linux :: Slackware.co.yu presao na Drenik.net

[ Pregleda: 3868 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

luner
Donald Secret
ISP admin

Član broj: 80
Poruke: 171
194.106.186.*

Sajt: www.lun.co.yu


Profil

icon Slackware.co.yu presao na Drenik.net07.11.2003. u 16:58 - pre 248 meseci
Posle duzeg besplatnog hostovanja sajta www.slackware.co.yu ISP Verat.Net je pre oko mesec dana ukinuo ovaj vid usluge OpenSource zajednici nase zemlje.

Zahvaljujuci Luki Gerzicu (poznatijem kao stinger), administratoru ISP-a Drenik.Net, navedeni sajt vise nije beskucnik.

Posebna pogodnost hostovanja ovog sajta na serverima Drenik.Net-a je i to sto je ovaj ISP veoma azuran po pitanju ftp ponude Slackware Linux-a (korisnici mogu skinuti ISO fajlove za Slackware 9.1, 9.0, 8.1, Slackware-live...).

Ekipa koja uredjuje www.slackware.co.yu se jos jednom zahvaljuje Drenik.Net-u i Luki Gerzicu a posetiocima obecava dosta interesantnog sadrzaja u narednom periodu.
*************************************
 
Odgovor na temu

rastaman
Stantic Vladimir
Subotica

Član broj: 383
Poruke: 97
213.255.225.*

ICQ: 58896431


Profil

icon Re: Slackware.co.yu presao na Drenik.net07.11.2003. u 23:54 - pre 248 meseci
genijalno, i bash mi je drago sto su presli na dreniknet jer kao prvo znam da su DOBRI ;pppp a durgo i drugo znam da ce se momci truditi da sve sto efikasnije radi narocito kad je u pitanju slackware sajt (hehe stinger = fan of slackware;pp) a i sto ce biti online dostupni iso image-i je jos jedna super stvar da se skida iz "lokala" ;p gr8 odluka! happy (sad treba da napisem kao `hacking' ;pp) odrzavanje sajta ;p
Open your mind...think Open Source
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: Slackware.co.yu presao na Drenik.net

[ Pregleda: 3868 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.