Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Informacije o vlasniku domene

[es] :: Hosting :: Domeni :: Informacije o vlasniku domene

[ Pregleda: 2957 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lyon492

Član broj: 193270
Poruke: 1
217.199.142.*



Profil

icon Informacije o vlasniku domene09.09.2008. u 15:35 - pre 189 meseci
Pozdrav svima,

Posjedovao sam registrovanu domenu na godaddy.com. Domenu sam prebacio na prijateljev account (takodjer na godaddy.com). Prilikom transfera prijatelj je ukucao svoje podatke, ali u arhivi na who.is ipak su ostali moji podaci pored njegovih. Da li je moguce da se izbrisu moji podaci i ako je moguce kako? Godaddy nudi da se uradi upgrade registracije i da podaci budu privatni uz nadoplatu od 9 $ po godini. Ako se to i uradi, da li ce podaci biti izbrisani u who.is arhivi i slicnim stranicama? Ako jos ima neko drugo rjesenje napisite...

Unaprijed hvala.
 
Odgovor na temu

stani-pani
Beograd, Srbija

Član broj: 79167
Poruke: 119
*.dialup.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: Informacije o vlasniku domene28.09.2008. u 15:33 - pre 188 meseci
Citat:
lyon492: Pozdrav svima,

Posjedovao sam registrovanu domenu na godaddy.com. Domenu sam prebacio na prijateljev account (takodjer na godaddy.com). Prilikom transfera prijatelj je ukucao svoje podatke, ali u arhivi na who.is ipak su ostali moji podaci pored njegovih. Da li je moguce da se izbrisu moji podaci i ako je moguce kako? Godaddy nudi da se uradi upgrade registracije i da podaci budu privatni uz nadoplatu od 9 $ po godini. Ako se to i uradi, da li ce podaci biti izbrisani u who.is arhivi i slicnim stranicama? Ako jos ima neko drugo rjesenje napisite...

Unaprijed hvala.

Neki whois rezultati se ne menjaju u realnom vremenu, tako da treba vremena za to (koliko znam maksimum je 5 dana). Sajt www.domaintools.com ima whois arhivu izmedju ostalih servisa. Da bi je neko pogledao mora da plati (IMHO debelo da plati). Možeš da probaš da kontaktiraš Jay-a i da ga zamoliš da skloni tvoje podatke za neki domen (znam slučajeve gde je to uspelo), ali ne znam da li ćeš uspeti u tome, iako je on sjajan lik. Zbog čega tolika frka oko whois podataka?
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Domeni :: Informacije o vlasniku domene

[ Pregleda: 2957 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.