Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Isustvo u Piping Design (rafinerije za preradu nafte i gasa)

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Isustvo u Piping Design (rafinerije za preradu nafte i gasa)

[ Pregleda: 3744 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dizajn-3d

Član broj: 152092
Poruke: 12
193.173.54.*



Profil

icon Isustvo u Piping Design (rafinerije za preradu nafte i gasa)16.07.2008. u 09:22 - pre 191 meseci
Zdravo,

Zanima me da li ovde ima neko sa iskustvom u PIPING DESIGN (rafinerije za preradu nafte, gas, itd). Potrebni su mi za rad u novotvorenoj firmi. Rad je na duze vrijeme.

Mozete mi se javiti na email: [email protected]

Hvala i pozdrav,
Sinisa
 
Odgovor na temu

srdjan milic

Član broj: 44406
Poruke: 148
*.khis.de.



+1 Profil

icon Re: Isustvo u Piping Design (rafinerije za preradu nafte i gasa)21.07.2008. u 12:33 - pre 191 meseci
Pozdrav,

Zvuci veoma primamljivo....Sigurno ces naci dosta ljudi....

Mene zanima da li je rad ovde (Srbija) ili u inostranstvu....

Takodje, koji software se podrazumeva....

Srdjan

p.s baci pogled http://milicsrdjan.googlepages.com/pdmsdesign


MB GigaByte 7N400L * AMD 1800+ * HDD WD80GB * Kingston 3*256 MB DC* Asus ATI 9550GE *
WinXPSp2
 
Odgovor na temu

Bata1981

Član broj: 154282
Poruke: 121
*.teamnet.rs.

Sajt: mechanics.ftn.ns.ac.yu/sr..


Profil

icon Re: Isustvo u Piping Design (rafinerije za preradu nafte i gasa)21.07.2008. u 18:51 - pre 191 meseci
Citat:
dizajn-3d: Zdravo,

Zanima me da li ovde ima neko sa iskustvom u PIPING DESIGN (rafinerije za preradu nafte, gas, itd). Potrebni su mi za rad u novotvorenoj firmi. Rad je na duze vrijeme.

Mozete mi se javiti na email: [email protected]

Hvala i pozdrav,
Sinisa


Mislim da on misli na ``Equipment & Systems``/`` Piping discipline``/``Piping Design`` u CATIA.
Srdjane,ja sam veliki postovalac tvog ``lika & dela`` pa mi reci da li je PDMS parametarski program,da li se u njemu mogu vrsiti neke simulacije i sl......
 
Odgovor na temu

srdjan milic

Član broj: 44406
Poruke: 148
*.khis.de.



+1 Profil

icon Re: Isustvo u Piping Design (rafinerije za preradu nafte i gasa)23.07.2008. u 13:09 - pre 191 meseci
Pozdrav,

A da li mozes da mi kazes o cemu ja mislim u ovome trenutku , ako me razumes sta zelim da kazem.....

Ne bih pretenciozno, ali opet malo samoreklame nikom nije na odmet....Ponekada to dosta menja izmedju biti primljen na posao i ne biti.....

Sada ozbiljno:

Sto se tice PDMS koliko je meni poznato u dosadasnjim verzijama, (izasla je verzija 12; nisam koristio), klasicno parametarsko crtanje, sa svim sto to podrazumeva, NE POSTOJI....

Ako si mislio kao u CATIA, da se dosta stvari moze vezati, i jednom promenom, dobiti ostale promene, tj. uvoditi finkcionalne zavisnosti, NE POSTOJI....
Veliko smrc

PDMS nije niti ce ikada biti kao CATIA, jer sam siguran da su imali generalno losu bazu od koje su poceli da prave program, tako da sada, mozda ako zele nesto da urade pametno, bi trebalo da pisu iz pocetka, ali sa mogucnoscu vertikalne kompatibilnosti, sto je opet ravno nemogucem, ali no dobro...

Mislim da bih mogao da nabrajam dosta dugo, mane PDMS paketa, i musicavosti koje te mogu izludjivati, ali opet druga strana price, dobre pare se stvarno zaradjuju ako se poznaje ovaj program, i posla za tzv. PDMS inzenjere ce uvek biti (mozda PDMS Dizajnere)....

S postovanjem

Milic Srdjan

p.s I dalje ostajem veliki zaljubljenik u CATIA

MB GigaByte 7N400L * AMD 1800+ * HDD WD80GB * Kingston 3*256 MB DC* Asus ATI 9550GE *
WinXPSp2
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Isustvo u Piping Design (rafinerije za preradu nafte i gasa)

[ Pregleda: 3744 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.