Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

GPS uredjaji for dummies

[es] :: GPS :: GPS uredjaji for dummies

[ Pregleda: 3383 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

PonyExpress
Nis

Član broj: 65121
Poruke: 168
77.46.250.*



+7 Profil

icon GPS uredjaji for dummies04.07.2008. u 20:10 - pre 192 meseci
Pozdrav svima!

Hteo bi pre odlaska na more da kupim neki GPS uredjaj, nista fancy, ne trebaju mi kozje staze po Suvoj planini, vec pre svega Srpski putevi i, ako moze, po koja mapa vecih gradova.

Pretpostavljam da je Grcka vec dobro pokrivena...

Imate li neke preporuke? Kvalitet mapa, jednostavnost koriscenja, update mapa... sta vec korisnike slicnih uredjaja moze da muci...

Tnx!
Computer asked me something and I said ‘Yes’ / You can’t stop an idiot from being an idiot…
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: GPS uredjaji for dummies05.07.2008. u 09:42 - pre 192 meseci
I najjeftiniji Garmin nuvi ce ti odraditi posao.
 
Odgovor na temu

PonyExpress
Nis

Član broj: 65121
Poruke: 168
77.46.250.*



+7 Profil

icon Re: GPS uredjaji for dummies06.07.2008. u 19:43 - pre 192 meseci
Malo sam citao, trazio, ispada da knjiga, sto se tice kartografije, spada na dva slova sta god da se kupi - iGo ili Garmin. Grmin ima 60% vise POIa, vise gradova obradjeno, cesce nove verzije, a opet malo malo pa vidim da ljudi hvale iGo mape, jednostavnost koriscenja...

A onda, citajuci PC vidim da osim Garmina, Mia, Cryptona ima i Blaupunkta i drugih poznatih proizvodjaca... Znam da ime vuce koji procenat cene, ali da li Garmin 255w stvarno 2.5x bolji od Cryptona. U principu nije problem platiti ~35000 za nesto sto vredi, ali zar stvarno toliko vredi.

Pitanje i za wide ekrane - vrede ili su i 4:3 OK?

Najzad, da li vecina (da ne kazem svi) uredjaji imaju 3D mod, jer se ne pominje u svim reklamama...
Computer asked me something and I said ‘Yes’ / You can’t stop an idiot from being an idiot…
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: GPS uredjaji for dummies

[ Pregleda: 3383 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.