Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Trojan horse Downloader.Tooncom.H

[es] :: Zaštita :: Trojan horse Downloader.Tooncom.H

[ Pregleda: 2805 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vlajkovic
NBGD

Član broj: 11511
Poruke: 41
*.beotel.net

Sajt: www.sljiva.net/melodije


Profil

icon Trojan horse Downloader.Tooncom.H27.10.2003. u 07:11 - pre 249 meseci
Uradim juce update AVG-a i on mi nadje ovaj virus iz naslova. Ocistio ga je i to je proslo bez problema , medjutim :(
Nakon sledeceg restarta prijavi mi AVG-ov resident shield da imam taj isti virus u c:/System Volume Information/_restore{D5-ijossvastaovde}/A0003317.exe sa porukom da pokrenem AVG da ga ocisti. Ali ga AVG uopste ne pronalazi jer izgleda ne moze da pristupi tom direktorijumu.Pokusao i na sve nacine ja da pristupim tom DIR-u ali XP Home ne dozvoljava nikako, ni da mu promenim atribute ni bilo sta . Prijavljen sam kao admin znaci nije u tome caka. Kako da ovo resim? i zna li neko kakav je ovo trojanac sta radi i sl.?
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Trojan horse Downloader.Tooncom.H27.10.2003. u 11:17 - pre 249 meseci
pogledaj temu "spasite me" koji red nize ispod tvoje teme pa ces videti kako da ga rucno ocistis...
a mozes i da kliknes na start pa desnim klikom na my computer pa na properties pa u podmeniju system restore selektujes turn of system restore on all drives,pa resetujes komp i onda pustis av da ga obrise...
a mozes i da pristupis tom ili bilo kom fajlu npr. tako sto ces da startujes npr. NERO pa dodjes do tog fajla i obrises ga (!?)
a mozes i da pogledas na netu kako da ga se resis...


ja nemam pojma sta sam ovo napisao i da li je to uopste tacno pa molim da me ispravite i pomognete coveku...
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Trojan horse Downloader.Tooncom.H

[ Pregleda: 2805 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.