Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da sakrijem site statistiku (kljucne reci iz search engina kao i referere) ...

[es] :: Web aplikacije :: Kako da sakrijem site statistiku (kljucne reci iz search engina kao i referere) ...

[ Pregleda: 1886 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zoksula

Član broj: 75790
Poruke: 400
*.rcub.bg.ac.yu.



+3 Profil

icon Kako da sakrijem site statistiku (kljucne reci iz search engina kao i referere) ...15.06.2008. u 15:07 - pre 192 meseci

Treba mi neki nacin da sakrijem svaki referer i svaku kljucnu rec od raznih statistika kao npr google analytics tj da se nigde ne vide odakle mi dolaze posetioci - da svi (koji imaju pristup mojim statistikama) misle da je sve to direct traffic.

Ili drugi pristup - da nekako onemogucim da se vide referali sa drugog sajta (koji sam redirektovao na ovaj prvi) ... da li mogu nekako sa tog sajta da zabranim da se prenose ove stvari ? Mozda je na ovaj nacin lakse.

nadam se da nije nemoguce ?



 
Odgovor na temu

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Član broj: 32202
Poruke: 4391
77.46.139.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Kako da sakrijem site statistiku (kljucne reci iz search engina kao i referere) ...17.06.2008. u 10:17 - pre 192 meseci
Što se tiče Google Analytics teško da možeš nešto tako da odradi, ipak Google nije pravio sistem koji (namerno) daje lažne statistike.
Zašto jednostavno ne ukineš pristup tim osobama na GA? Ili iz sajta izbaciš GA kod?
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
Odgovor na temu

sidec

Član broj: 184918
Poruke: 12
82.117.196.*



Profil

icon Re: Kako da sakrijem site statistiku (kljucne reci iz search engina kao i referere) ...17.06.2008. u 16:05 - pre 192 meseci
Ili uradi svoju statistiku, pa mozesh da lazirash koliko hocesh...
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Kako da sakrijem site statistiku (kljucne reci iz search engina kao i referere) ...

[ Pregleda: 1886 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.