Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc sa LG telefonom!

[es] :: GSM - servisiranje :: Pomoc sa LG telefonom!

[ Pregleda: 1785 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Teniser_Serbia
Teniser_Serbia
Nezaposlen
Novi Sad

Član broj: 171842
Poruke: 24
*.3dnet.co.yu.

Sajt: anaivanovic.darkbb.com


Profil

icon Pomoc sa LG telefonom!28.05.2008. u 17:06 - pre 193 meseci
Dragi forumasi, molim vas za pomoc!
Prosle godine u martu sam kupio mobilni telefon LG KG 200 u Telenoru. Radio je perfektno sve do marta ove godine, stavio sam uredno da ga punim, ali kada ubacim punjac u predvidjeno mesto samo se pojavi crvena lampica koja oznacava punjenje, ali kada se ispravno puni, ta lampica treperi crvenom bojom. Zaista ne znam u cemu je problem: da li u bateriji, punjacu ili u samom telefonu? Bio sam u Telenoru u vezi ovog problema i oni kazu da mi je istekla garancija i da oni ne mogu nista da urade. Takodje, mobilni uopste nece da se upali. Molim vas za savet, hvala vam od srca!
'Ajde Ana!
 
Odgovor na temu

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
212.62.55.*



+370 Profil

icon Re: Pomoc sa LG telefonom!28.05.2008. u 21:57 - pre 193 meseci
Lazu te u Telenoru. Garancija na sve legalno uvezene Samsung i LG mobilne telefone je 24 meseca. Na Ericsson i Motorolu 12 meseci. Na Nokiu 12 ili 24 zavisi od uvoznika. Tako da si ti trebao da imas garanciju 24 meseca. Drugo tebi garanciju ne drzi Telenor vec distributer LG telefona. To ti pise u garanciji. Ako je 12 meseci zeznuli su te u Telenoru. Ne znam ko je distributer LG u Srbiji, procitaj u garanciji. Nazovi tu firmu i ospi paljbu.

Inace lici da ti je puko softver - do koske. Nikad to nisam video na LG, ali identicno se ponasaju Sony Ericsson telefoni kad prsne SW i vrlo slicno Siemens.
Ili ti je baterija skroz prazna a crklo ti kolo za punjenje - manje verovatno.

Ako ne ostvaris garanciju - pravac u neki dobar servis. Ne mozes tu nista sam da uradis - osima ako imas VIGIS-ova boox.

[Ovu poruku je menjao miki069 dana 28.05.2008. u 23:11 GMT+1]
 
Odgovor na temu

skymobile
Sibir u Srbiji

Član broj: 21411
Poruke: 1565
91.150.117.*



+8 Profil

icon Re: Pomoc sa LG telefonom!02.06.2008. u 10:05 - pre 193 meseci
@miki 069
Koje je to "kolo za punjenje" na ovom LG? Gde se nalazi, sta pise na njemu itd....
When things look bad, I just remember that I've got a real big dick and things seem much better...
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - servisiranje :: Pomoc sa LG telefonom!

[ Pregleda: 1785 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.