Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Molim za pomoc: Koj "fakultet" izabrati (u vezi sa IT naukama) ?

[es] :: Vodič za učenje :: Molim za pomoc: Koj "fakultet" izabrati (u vezi sa IT naukama) ?

[ Pregleda: 4003 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

weawer
Srbija

Član broj: 178973
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Molim za pomoc: Koj "fakultet" izabrati (u vezi sa IT naukama) ?21.05.2008. u 22:25 - pre 193 meseci
Pa ovako... Los sam djak tako da nemam nekih velikih izbora jer sam vise vremena provodio uz komp nego u skoli :D. Nije ono da sam sve svoje vreme posecivao igricama (ne igram nista vec par godina) nego internetu, web dizajnu (nedavno sam poceo) i ostalim stvarima koje mogu da se rade na kompu...
Prvenstveno mene zanima:

1) Jel je tesko upisati se na fakultet vezan za IT nauke, mislim jel ce mi trebati to "znanje" iz srednje skole ?
2) Ako je moguce, koj fakultet izabrati ?
3) Sta bi ja mogo da radim sa tim zavrsenim fakultetom ?
4) Koje mi predznanje treba za upis na taj fakultet ?

Hvala na odgovorima !
 
Odgovor na temu

Radovan__III
Radovan__III
Beograd

Član broj: 15669
Poruke: 1245
212.200.219.*



+26 Profil

icon Re: Molim za pomoc: Koj "fakultet" izabrati (u vezi sa IT naukama) ?21.05.2008. u 22:45 - pre 193 meseci
1) Jel je tesko upisati se na fakultet vezan za IT nauke, mislim jel ce mi trebati to "znanje" iz srednje skole ?
Ne, nije tesko upisati se na fax ali je teze uci na budzet, trebace ti znanja matematike za sve tehnicke skole i mozda jos nekog predmeta fizika (etf) mozda opsta informisanost (fon)

2) Ako je moguce, koj fakultet izabrati ?
Ja bi preporucio da obsvezno posetis fax koji zelis da upises. Ja sam direktno na fon-u , ali nebi pogresio ni ako bi upisao etf ili matematicki fax. Razlika je samo u stvarima koje ucis pored IT-a npr na fon-u dobijas znanja iz menadzmenta na etf-u iz fizike i elektrotehnike a na matematickom naravno mata.

3) Sta bi ja mogo da radim sa tim zavrsenim fakultetom ?
Sve i nista, samo zavrsavanje fakulteta ti ne znaci nista ako ti nemas znanja i volje da radis. Sada je IT sektor u ekspanziji i ako si radan ima posla da biras.

4) Koje mi predznanje treba za upis na taj fakultet ?
Nema potrebe za predznanjem, medjutim pomoglo bi da ti ide mata i da znas neke osnove programiranja.
Aj sad svi u biblioteku da nesto pojedemo i popijemo ...
--------------------------------
Knjigovodstvo

 
Odgovor na temu

weawer
Srbija

Član broj: 178973
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Molim za pomoc: Koj "fakultet" izabrati (u vezi sa IT naukama) ?21.05.2008. u 22:53 - pre 193 meseci
Veliko ti hvala Radovane ! Nemas pojma koliko mi znaci...

I ovo, "etf" i "fon" su skracenice od cega ? Da nije mozda elektrotehnicki fakultet i fakultet obrazovnih nauka ?

A sto se tice odgovora na moje trece pitanje, imam velike volje za to. A volja vuce znanje zar ne?
 
Odgovor na temu

drdrksa

Član broj: 1077
Poruke: 3650



+6 Profil

icon Re: Molim za pomoc: Koj "fakultet" izabrati (u vezi sa IT naukama) ?21.05.2008. u 23:05 - pre 193 meseci
Lock. Weawer, vidim da si nov ovde, ali pokusaj da naucis da koristis pretragu. O ovome i slicnim temama je bilo reci na ES mnoooogo puta ....
 
Odgovor na temu

smfilip
Beograd

Član broj: 12580
Poruke: 1630



+4 Profil

icon Re: Molim za pomoc: Koj "fakultet" izabrati (u vezi sa IT naukama) ?21.05.2008. u 23:12 - pre 193 meseci
VETS
www.vets.edu.yu
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Molim za pomoc: Koj "fakultet" izabrati (u vezi sa IT naukama) ?

[ Pregleda: 4003 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.