Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko web kamerice

[es] :: Digitalne kamere :: Pomoc oko web kamerice

[ Pregleda: 3378 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Uzun
Bgd

Član broj: 95475
Poruke: 61
*.adsl-1.sezampro.yu.



+16 Profil

icon Pomoc oko web kamerice13.05.2008. u 00:20 - pre 194 meseci
Danas sam kupio kamericu CANYON CNR-WCAM413. Gledao sam sajtove, birao i na kraju mi se ucinilo da je ovo optimalan izbor, sto se tice odnosa cena/kvalitet. Uostalom sami vlasnici su je hvalili.
Nazalost, kod mene nece da radi . Prvo mi se pojavila slika bez tona, vise puta sam instalirao i deinstalirao drajvere, cackao sve opcije, ali nista, nestala je i slika.
U malom uputstvu koje se dobija uz kamericu pise : "Za vise informacija pogledajte kompletno uputstvo." Tog uputstva nema na internetu, cak ni na zvanicnom sajtu komapanije ???
Sta da radim, da li neko ima ovu kameru i moze li da mi objasni kako se poesava. Nameravao sam da je koristim za skype.
Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

sinabl
Siniša Stjepanović
Akademija Umjetnosti
Banja Luka

Član broj: 153678
Poruke: 338
*.broadband.blic.net.



Profil

icon Re: Pomoc oko web kamerice11.06.2008. u 22:30 - pre 193 meseci
Pazi, imas WEB kamera koje nemaju integrisan mikrofon! Zato provjeri! Ne znam sad tacno za taj model ali ja imam neku Genius i moram koristiti externi mikrofon...
 
Odgovor na temu

Djetvan

Član broj: 163219
Poruke: 904
*.wireless.sattrakt.net.



+60 Profil

icon Re: Pomoc oko web kamerice19.06.2008. u 11:52 - pre 192 meseci
@UZUN. Takođe imam web kamericu canyon. Radi besprekorno od samog početka. Pominjete neke drajvere pa mi nije jasno šta će vam to.Računar je prepoznao kameru čim ste dobili sliku i ništa više nije trebalo poodešavati. Problem sa tonom nije bio zbog kamere nego zbog mikrofona, njega treba podesiti. A kameru i mikrofon na SKYPE-u vrlo jednostavno možete podesiti : Tools > Options > Audio settings i Video settings. Uslov da kamera radi jeste uključen mikrofon. Čim je kamera radila znači da je računar prepoznao da je mikrofon uključen, samo ga treba podesiti.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: Pomoc oko web kamerice

[ Pregleda: 3378 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.