Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Joomla! Kako staviti da jedan clanak dvostruku pripadnost?

[es] :: Web aplikacije :: Joomla! Kako staviti da jedan clanak dvostruku pripadnost?

[ Pregleda: 2036 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Alexxandar
Aleksandar Jovanović
Freelancer/Part time developer
127.0.0.1

Član broj: 16375
Poruke: 84
*.vdial.verat.net.



+59 Profil

icon Joomla! Kako staviti da jedan clanak dvostruku pripadnost?02.04.2008. u 16:25 - pre 195 meseci
Dakle... jasna mi je organizacija joomle ali treba mi sledece, kao shto ima mogutjnost da izlista sve clanke koji pripadaju odredjenoj section ili kategoriji. Da li je moguce da pored toga se artiklu dodeli neki tag uz koji se mogu izlistati samo clanci koji imaju taj tag?
Recimo da su u jednoj kategoriji radnje koje se bave istom delatnoscu a u drugoj one koje se bave drugom, ali svaka je recimo u gradu za sebe.
Pa npr. kako omoguciti da pored tog listanja svih koje su u istoj delatnosti izlistati samo one koje su recimo u Beogradu bez obzira na delatnost?
Nadam se da se da razumeti shta hocu da kazem ;)
 
Odgovor na temu

dmd

Član broj: 37299
Poruke: 192
*.ptt.yu.



+1 Profil

icon Re: Joomla! Kako staviti da jedan clanak dvostruku pripadnost?02.04.2008. u 23:38 - pre 195 meseci
Ako ne odgovara organizacija Jooml-e, možda ćeti odgovarati
organizacija komponenti za nju.
Pogledaj u delu za ekstenzije.
Popularna je SOBI (ima na desetine plugin-ova)
http://joomla.sigsiu.net/sobi-2/
http://joomla.sigsiu.net/
Ako želiš da ostaneš na stari način ja bi izveo "Tarzan" varijantu.
Napravio sekcije i kategorije gradova (ako je važno za pretragu) i članak koji unesem
kopirao (gornje desno dugme u grad koji treba).
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Joomla! Kako staviti da jedan clanak dvostruku pripadnost?

[ Pregleda: 2036 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.