Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ozvucenje i rasveta diskoteke...

elitemadzone.org :: MadZone :: ozvucenje i rasveta diskoteke...

[ Pregleda: 8136 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alansco
srbija

Član broj: 68627
Poruke: 81
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon ozvucenje i rasveta diskoteke...18.03.2008. u 10:08 - pre 195 meseci
Otvaram diskoteku,pa me interesuje ozvucenje i rasveta.Koliko mi je potrebno zvucnika za prostor od 400 m2,tacnije kolike jacine i koliko komada,i uredjaji koji idu uz to.Takodje me interesuje prosecna rasveta za takav prostor.
Takodje ako znate i ko se bavi time da mi preporucite.
I na kraju,ako neko ima iskustva,da li na pocetku iznajmiljivati ozvuceje i rasvetu i koliko to kosta na mesecnom nivou...
\Hvala!
boki
 
Odgovor na temu

Pro Sound service
Serviser zvucnika i rentiranje ozvucenja
Srbija

Član broj: 127985
Poruke: 97
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: ozvucenje i rasveta diskoteke...22.05.2008. u 19:16 - pre 192 meseci
Za diskoteku od 400 kvadrata ti treba dosta zvuka i svetla, ako hoćeš da to bude kako treba! Neki moj predlog ti je: 6 kutija sa po dve 15'' 600w, 4 basbina od po 500w, pojačala koja sve to mogu da guraju, aktivna skretnica, mikseta Pioneer, Numark....., plejeri Pioneer Cdj 200 ili Cdj100,roto glave ,skeneri ,laser,strob ,dimna......... itd. Ako se odlučiš da kupis imaš brdo opcija, rate ,lizing ...!Kada kupiš opremu imaš pored troška kupovine i trošak vezan za održavanje , kabliranje i eventualno programiranje lajt kontrole (osim ako to umeš sam da radiš). A ako hoćeš da iznajmiš to ti je cena oko 400 evra mesečno, opet cena zavisi od toga koliko opreme ide i koliko će to sve raditi! Jer ipak nije sve jedno da li će oprema raditi 7 dana u nedelji ili 2 do 3 dana nedeljno! Ako budeš konkretnije zainteresovan možeš me kontaktirati! Pozdrav......
Teško bogu sa nama ovakvima
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: ozvucenje i rasveta diskoteke...

[ Pregleda: 8136 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.