Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vasa iskustva sa Economy Web Hostingom?

[es] :: Hosting :: Vasa iskustva sa Economy Web Hostingom?

[ Pregleda: 2379 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mart 2006

Član broj: 86712
Poruke: 110
91.150.114.*



Profil

icon Vasa iskustva sa Economy Web Hostingom?27.02.2008. u 20:49 - pre 196 meseci
Kakva su Vam iskustva sa Economy Web Hostingom? Kako sam pogledao ponudu izgleda jedna od najboljih na nasim prostorima, a sa moje strane gledano jedno od najvaznijih jeste tehnicka podrska, sa druge strane sve relevantne informacije potrebne za jednog korisnika usluge su tu, ali mene zanima sa druge strane kako sve to izgleda, ko hostuje kod njih pa da iznese neki zakljucak.

Hvala
 
Odgovor na temu

MetallicA
Marko Janjić
CEO
etCCom
Voždovac, Beograd

Član broj: 28
Poruke: 48
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Jabber: markojan@gmail.com
ICQ: 16338823
Sajt: www.natasa.rs


Profil

icon Re: Vasa iskustva sa Economy Web Hostingom?27.02.2008. u 21:51 - pre 196 meseci
imam nekoliko paketa na njihovim serverima - zadovoljan ponudom, jeftino, a kvalitetno sa non-stop online podrškom

odlično za hosting manjih, korporativnih sajtova...

We'll code 4 food...
 
Odgovor na temu

Milan Tomin
Novi Sad

Član broj: 50249
Poruke: 94
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.prodajlako.com


Profil

icon Re: Vasa iskustva sa Economy Web Hostingom?28.02.2008. u 21:42 - pre 196 meseci
E pa vidi, ja sam sve svoje prebacio kod njih.
Sada imam... desetak svojih sajtova + sve firme za koje sam radio su kod economy plus - tako su mi svi na jednom mestu

Meni odgovara cena kao prvo, podrsku imaju i online i na mob kad god hoces ce ti se javiti, ali nisam imao problema tako da...
Par puta sam u shpicu nekih kampanja probijao dozvoljen protok mesecni, prosirili ga i nikad nisu trazili da platim to - onako... prijateljski odnos.

Pre mi je bilo strava da mi se javi neko: dobar dan taj i taj hosting ta i ta riba za telefonom... bla bla bla... - kao poslovni su a boli ih dupe za tvoj problem i nikad nemaju resenje... i da ne zaboravim - telekom je uvek kriv
...kod economy mi je opusteno... kao sto sam rekao... normalan poslovni odnos a ne zategnutost i foliranje.

Ne znam sta drugo da ti kazem za njih... meni su ok...
Aukcijska kupovina i prodaja ProdajLako.com




 
Odgovor na temu

goranvuc
Goran Vucicevic
Novi Sad

Član broj: 4934
Poruke: 1846
*.dialup.neobee.net.



+41 Profil

icon Re: Vasa iskustva sa Economy Web Hostingom?28.02.2008. u 23:15 - pre 196 meseci
Sve navedeno potvrdjujem.

Zadovoljan korisnik
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Vasa iskustva sa Economy Web Hostingom?

[ Pregleda: 2379 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.