Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru

[es] :: Video karte i monitori :: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8036 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milos062
milos miladinovic
nezaposlen
krusevac

Član broj: 162996
Poruke: 28
*.smin-1.sezampro.yu.



Profil

icon kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru03.02.2008. u 21:21 - pre 196 meseci
da li je nekako moguce da na tv-u pustim sestri film a na monitoru da radim nesto drugo,koristim tvtool 9.7 ali nemogu da namestim da mi rade oba istovremeno.
unapred hvala
milos
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Moderator
Član broj: 802
Poruke: 6609
*.smin-1.sezampro.yu.



+536 Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru03.02.2008. u 21:26 - pre 196 meseci
Batali TVTool i namesti Dual View u drajverima. Na jednom desktopu (TV) pusti film, a ti radi šta hoćeš na monitoru.
Bilo bi poželjno da plejer ima prioritet "higher" da ne bi seckao svaki put kad skroluješ.
 
Odgovor na temu

milos062
milos miladinovic
nezaposlen
krusevac

Član broj: 162996
Poruke: 28
*.smin-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru03.02.2008. u 21:31 - pre 196 meseci
kako se to namesta...
milos
 
Odgovor na temu

Nenad Vranjanac
nbg

Član broj: 36176
Poruke: 2840
*.adsl.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru03.02.2008. u 22:08 - pre 196 meseci
koju graficku kartu imas?
kad imaš samo čekić, sve ti liči na eksere
postoje dve vrste ljudi: oni koji dele ljude na dve vrste i oni koji to ne cine
 
Odgovor na temu

milos062
milos miladinovic
nezaposlen
krusevac

Član broj: 162996
Poruke: 28
*.smin-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru04.02.2008. u 09:11 - pre 196 meseci
NVIDIA Ge force 8400 gs...
milos
 
Odgovor na temu

zl0ca
zlatko milovanovic

Član broj: 169565
Poruke: 21
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru05.02.2008. u 09:41 - pre 196 meseci
Povezes TV,desni klik na desktopu,pa Nvidia properties,nadjes opcije za Tv,izaberes dual view.Lako je.Sa starijim drajverima nekad ne daje tu opciju.Onda instaliras neki noviji.
 
Odgovor na temu

zexoni
Beograd

Član broj: 114933
Poruke: 67
*.vektor.net.



Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru05.02.2008. u 18:53 - pre 196 meseci
Moze li pomoc i meni?!Prvo da naglasim da sam trazio pomoc preko pretrazivaca,na raznim forumima,ali do sad mrka kapa,da tako kazem!Imam graficku nVIDIA GeForce 7300GS 256 MB.Problem je u tome da kad imam sliku na tv-u,nema titla,i obrnuto,ima titl ali nema slike!Namestena je na clone view.Neko ce sad reci da podesim overlay,ali to je prvo sto sam uradio.Kad ga podesim(overlay) na secondary display,onda ima i slika i titl na tv-u,ali onda gubim funkciju desktopa!Zatamni se i samo mogu da radim na tv-u.Isto se desava i kada sam probao savet sa jednog foruma,da namestim tv da bude primary display.Promenio sam i drajvere,sada je verzija 169.21(bogatiji meni,malo jasnija podesavanja da tako kazem)ali sad je opet isto.Primetio sam tokom deinstalacije starih drajvera i restarta da je bilo slike na tv-u,tako da cu sutra probati ponovo deinstalaciju(za danas je dosta,nemam vise zivaca!)pa cu pustiti driver cleaner da odradi svoje pa opet instalacija.Ako neko zna u cemu je problem molim ga neka napise,dok nisam izlupao i komp i tv!E,da,mala napomena,onako usput.Pre ove konfiguracije sam imao GeForce 4 MX 440,i sve je bilo mnogo jednostavnije i radilo je kao sat.Toliko o tome.
 
Odgovor na temu

WuTang
Nis

Član broj: 163032
Poruke: 265
77.46.249.*



Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru05.02.2008. u 23:16 - pre 196 meseci
sto se tice da ti se nevidi prevod na tv ako koristis bsplayer idi options-preferences-subtitles i chekiraj opciju
draw subitles to overlay surface-naravno overlaj mora da ti je ukljucen!!!ah da preporucio bih ti da pod opcijom
video-video rendering-izaberes VMR9.Kod vas kod nvida je bas zazul..o a kod atija je smesno lako..znam kad sam podesavao kod drugara koji isto ima nvidiu i to 5200 sa njegovim drajverima-e to je bio sou za pamcenje!!!
 
Odgovor na temu

zexoni
Beograd

Član broj: 114933
Poruke: 67
*.vektor.net.



Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru06.02.2008. u 18:23 - pre 196 meseci
Ljudi,izludi me sve ovo!Nema sta nisam probao,i ne vredi,opet isto!Sve sto sam napisao gore da cu da uradim danas,uradio sam.I i dalje nemam titlove na tv-u.Namestio sam prvo na clone view,nista,pa onda na dual i isto nista.Neznam vise sta da probam.E,da,prilikom deinstaliranja drajvera malopre,uradio sam ceo postupak onako kako driver cleaner nalaze,znaci u safe modu,ciscenje drajvera pa onda i tih nekih cab fajlova i tako to redom.A svo vreme tv prenosi sliku sa monitora kao da drajvere uopste nisam ni pipnuo!Ako ima neko da mi pojasni sve ovo vezano za moju graficku i tv bio bi mu veoma zahvalan!
 
Odgovor na temu

MIHAEL GABRIEL
Gabriel Mihael
yu

Član broj: 129162
Poruke: 71
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru06.02.2008. u 22:05 - pre 196 meseci
pozdrav,pokusaj sa ovog linka sa screen shotova podesiti graficku...

http://www.elitesecurity.org/t...drugi-monitor-TV-GeForce-GT-MB

pozdrav
"AUTOR"
 
Odgovor na temu

zexoni
Beograd

Član broj: 114933
Poruke: 67
*.vektor.net.



Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru07.02.2008. u 18:26 - pre 196 meseci
@MIHAEL GABRIJEL,hvala na dobroj volji da pomognes,ali situacija je i dalje ista.Znaci slika ide normalno ali titla i dalje nema.Uradio sam sve onako kako si postavio ali nema promene.Ono sto sam zaboravio da napisem,koristim MV2 player,kad sam video da titla nema pa nema i njega sam deinstalirao,pa inst ponovo,zadnju verziju koja postoji.Ali opet isto.I,da,umalo da zaboravim,kad pustim film preko njega,on ga otvara u window modu.Kad prebacim u full screen mode,monitor se zacrni na sekundu i nastavi u full screen-u da radi.Kad vratim u window mode,opet se zacrni,i ispremesta mi ikonice na desktop-u!Sabije ih,da tako kazem,nisu onako kako sam ih ja postavio!A u pocetku mi se menjala i rezolucija monitora,sa 85hz baci na 60hz.Ima li i dalje neko ideju sta moze da bude?Nemam vise zivaca da se bakcem oko toga!Pozdrav svima
 
Odgovor na temu

ljiljanm
ljiljanm
Bijeljina

Član broj: 122025
Poruke: 180
*.teol.net.



Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru08.02.2008. u 08:32 - pre 196 meseci
Pozdrav svima!
Da se nadovežem na problem. Ja sam podesio da mogu gledati na TV-u ali imam sljedeći problem. Naime na TV-u nemam crvene boje. Sve ostalo je u redu. Ali crvene boje nema. Nešto sam pokušavao oko činča za sliku na ulazu u tv i kada ga dopola uvučem u tv ima crvene boje ali je jako mnogo snijega na ekranu. Kada ga opet uvučem do kraja izgubi se crvena boja. Problem može biti ili u kablu (tj u činču na kraju kabla) ili u TV-u. Da li je neko imao dodira sa sličnim problemom?
 
Odgovor na temu

hajro86

Član broj: 140499
Poruke: 125
77.46.195.*



+2 Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru08.02.2008. u 14:22 - pre 196 meseci
Mene interesuje kako da sa Programom za DVB "ProgDVB" na Tv gledam satelitske kanale a na monitoru radim nesto drugo...


imam ATi grafulju...divx dvd filmove gledam bez problema na TV ..ali kad pokusam da gledam sateltske programe preko progdvb ima ton ali nema slike samo crno:)



bilo kakva pomoc dobrodosla:))poz
 
Odgovor na temu

milos062
milos miladinovic
nezaposlen
krusevac

Član broj: 162996
Poruke: 28
*.smin-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru09.02.2008. u 20:32 - pre 196 meseci
U nvidino podesavanje nema opcija za dualwiev,da li postoji neko drugo resenje,imam NVIDIA Ge force 8400 GS.nemogu istovremeno da mi rade tv i monitor da li ima neko neki tutorial za ovu graficku.
unapred hvala
milos
 
Odgovor na temu

zexoni
Beograd

Član broj: 114933
Poruke: 67
*.vektor.net.



Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru11.02.2008. u 15:22 - pre 196 meseci
Pozdrav svima.Vidim da je malo onih koji mogu da daju pomoc oko svega ovoga.Ali dobro,sta da se radi.Naime ja moj problem jos nisam resio,barem onako kako bi trebalo.Danas sam opet,posle par dana"dizanja ruku od svega jer nisam imao vise zivaca"resio da cackam oko podesavanja.Drzi,nedaj,tamo,vamo i opet nista.Isto ko i prethodnih dana.A onda,slucajno,reko ajde da pustim film preko windows media player-a.Da vidim ima li nesto u njegovim podesavanjima sto ce da pomogne.Kad ono,pustim film,okrenem se ka tv-u,i titlovi i slika rade normalno!Bez ikakvog podesavanja!Ako ima neko ko prati ovu temu a zna sta bi mogao da bude problem kod mene molim ga neka napise!Ja licno sada sumnjam da je u pitanju neki kodek,ili mozda neki divx/dvd filter,ili kako se vec to zove.Koristim K-Lite Codec Pack,cini mi se zadnja verzija,skinuta sa zvanicnog sajta pre nekih 7-8 dana.
 
Odgovor na temu

MIHAEL GABRIEL
Gabriel Mihael
yu

Član broj: 129162
Poruke: 71
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru13.02.2008. u 01:03 - pre 196 meseci
zexoni,pozdrav,nisam pratio vise ovu temu,ali sam se sjetio da kazem da treba za titlove upaliti ffdshow obavezno,tako na monitoru imas duple titlove,a na tv jedne,mozda ti je to u pitanju,jer u K-Lite Codec Pack mislim da ima opcija prilikom instaliranja da li ces instalirati ffdshow,ali ga svakako treba ukljuciti.Ponavljam,mozda je to,mozda nije,vazna je namjera.
pozdrav
"AUTOR"
 
Odgovor na temu

bolisimo
boza pub
nezaposlen
surdulica

Član broj: 182251
Poruke: 1
77.46.221.*

ICQ: 11


Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru23.05.2008. u 12:47 - pre 192 meseci
Milose dali si resio problem sa grafickom geforce 8400 ja imam isti ako jesi pomozi mi jel ne mogu da dobijem sliku i na monitoru i na TV u u opcijama nemam clone samo singl. hvala unapred

bole000022
 
Odgovor na temu

milos062
milos miladinovic
nezaposlen
krusevac

Član broj: 162996
Poruke: 28
*.smin-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru08.06.2008. u 22:11 - pre 192 meseci
nisam nasao resenje,da li moze neko da mi pomogne,imam nvidia 8400gs u opcijama nema clone ili dual view samo single display,da li treba da instaliram neki drajver ili sta vec please pomoc
milos
 
Odgovor na temu

majolika08
bgd

Član broj: 181067
Poruke: 75
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru10.06.2008. u 20:38 - pre 192 meseci
Ja ne mogu da verujem da od kako ste se javili, pa do sada niste resili to.
U odnosu na moju graficku kartu, ova je supersonicna, pa mi nije bas najjasnije kako to ne ide "glatko". Negde gresite verovatno, mozda u redosledu postupaka koje obavljate: od stavljanja u slot, povezivanja kablova, instalaciji drajvera i sl. Naravno, pretpostavljam da vam je graficka kompatibilna sa ostalim hardverom....

Malo sam pogledala po net-u karakteristike ove graficke karte (pogotovo sto razmisljam onovoj konfiguraciji u neko skorije vreme), meni se cini da bi sve mogucnosti koje ona nudi trebalo da budu valjano odradjene.

Nekada uzaludan broj pokusaja, koji nam cesto izgledaju smesni, daje rezuletate:-)

Bacite se na posao i javite kad zavrsite

Pozdrav
 
Odgovor na temu

milos062
milos miladinovic
nezaposlen
krusevac

Član broj: 162996
Poruke: 28
*.smin-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru10.06.2008. u 22:52 - pre 192 meseci
Sve zivo sam probao samo ima single instalirao sam ponovo drajvere za karticu i nece...ne znam sta mu fali sigurno neka sitnica...pa ako neko ima resenje neka se javi.Unapred hvala
milos
 
Odgovor na temu

[es] :: Video karte i monitori :: kako da u isto vreme imam sliku na tv i monitoru

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8036 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.