Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Qtek s200 konfiguracija za net -wifi i bluetooth

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: Qtek s200 konfiguracija za net -wifi i bluetooth

[ Pregleda: 2415 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vicko
Schweiz

Član broj: 10302
Poruke: 151
*.dclient.hispeed.ch.



Profil

icon Qtek s200 konfiguracija za net -wifi i bluetooth01.02.2008. u 19:05 - pre 197 meseci
http://www.elitesecurity.org/p1682942

Postovanje..

Nakon par mjeseci opet sam se malo poceo igrat sa mojim Qtek s200,i pojavile su se nedoumice!?Kad sam kupio ovaj Qtek bio je na njemackom jeziku,tad sam bez ikakvih problema se kacio na internet preko wifi ili preko bluetootha!Onda sam procitao ovdije da se moze instalirat i neki drugi rom sa drugim jezikom...Tad sam nasao rom na italijanskom jeziku za I-mate i instalirao sam ga u moj Qtek .Instalacija je prosla bez problema,ali nakon toga nisam vise uspio konfigurirat Qtek ,a nisam ni pogledao kakva je bila konfiguracija dok je bio na njemackom jeziku...Probao sam instalirat i neke druge romove (trenutno TNT v5),ali nista mi nepomaze??
Svaki savjet dobrodosao

ps

Na gore navedenoj adresi vidim da covjek ima isti problem,samo se radi o QTEK 9100 i Wi-Fi internet
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: Qtek s200 konfiguracija za net -wifi i bluetooth

[ Pregleda: 2415 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.