Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koliko vredi PaYoneer u Srbiji

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Koliko vredi PaYoneer u Srbiji

[ Pregleda: 5459 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nindza@
WwW - Nis,Bg

Član broj: 57064
Poruke: 367
77.46.169.*



+6 Profil

icon Koliko vredi PaYoneer u Srbiji24.01.2008. u 16:24 - pre 196 meseci
Postovani prijatelji zanima me sledece:

- Koliko vredi da se otvori nalog kod http://www.payoneer.com/ i koliko je isplatiljivo.

- Da li sa PaYonner karticom moze svuda da se plati, i da li moze da se koristi u Srbiji za placanje i podizanje.

- Na kakvu vrstu racuna se vezuje PaYoneer kartica, i kako sve moze da se uplati na racun kartice.

Jer sam citao na njihovom sajtu ali vise bih, da cujem vase iskustvo posto PaYoneer zvuci veoma zanimljivo. Jer sam video da imaju neku saradnju za 2checkout, ali zanima me jos nesto da li ako otvorim PaYoneer nalog, da li cu moci onda legalno da placam na PaYpal ili sa PaYoneer moze svuda da se plati bez problema.

Puno vam hvala unapred
Ako zelite nesto da promenite na bolje, krenite da razmisljate kako bi ste to uradili . . .
 
Odgovor na temu

smfilip
Beograd

Član broj: 12580
Poruke: 1630



+4 Profil

icon Re: Koliko vredi PaYoneer u Srbiji24.01.2008. u 16:46 - pre 196 meseci
vrijedi 0.00 posto je ovo servis samo za USA
 
Odgovor na temu

nindza@
WwW - Nis,Bg

Član broj: 57064
Poruke: 367
77.46.250.*



+6 Profil

icon Re: Koliko vredi PaYoneer u Srbiji26.01.2008. u 18:34 - pre 196 meseci
A da li ja mogu da sa tom karticom, placam preko net-a software, hosting, itd.
Ako zelite nesto da promenite na bolje, krenite da razmisljate kako bi ste to uradili . . .
 
Odgovor na temu

nindza@
WwW - Nis,Bg

Član broj: 57064
Poruke: 367
77.46.250.*



+6 Profil

icon Re: Koliko vredi PaYoneer u Srbiji26.01.2008. u 18:49 - pre 196 meseci
Evo sta kazu na jednom forumu "Sto se tice 2CO ( https://www.2checkout.com ) mogu odmah da te dematujem.

2CO salje pare na klasican devizni racun koji moze da se otvori u bilo kojoj banci, i samo trazis parametre za primanje para iz USA ( klasicno kao da ti bilo koja osoba salje pare ). Sta vise sad imaju opciju u saradnji sa payoneer.com ( cela registracija se obavlja na 2co sajtu, a ne na payoneer ) da ti postom ili fedex-om posalju MasterCard kreditnu karticu ( podrzava nasu zemlju ), i jednostavno ko god da ti uplati pare preko 2co sistema tebi odmah pare lezu na tu karticu.
I bilo gde na bankomatu mozes da ih podignes ili potrosis u prodavnici/internetu gde primaju MasterCard kreditne kartice.

Samo procitaj moj prethodni post u ovoj temi, gde na zalost pise da je u Srbiji zabranjeno primanje kreditnih kartica iz inostranstva... Takvi debilni zakoni mogu da budu samo kod nas.

Sad koliko carinici proveravaju pisma/koverte, ne znam. "

Preuzeto sa http://www.mycity.co.yu/E-Kupovina-i-placanje/Naplata.html
Ako zelite nesto da promenite na bolje, krenite da razmisljate kako bi ste to uradili . . .
 
Odgovor na temu

smfilip
Beograd

Član broj: 12580
Poruke: 1630



+4 Profil

icon Re: Koliko vredi PaYoneer u Srbiji26.01.2008. u 20:02 - pre 196 meseci
Citat:
nindza@: A da li ja mogu da sa tom karticom, placam preko net-a software, hosting, itd.


druze,ti ne mozes kao prvo da dobijes ovu karticu,posto kao sto rekoh,ona je za gradjane USA!
 
Odgovor na temu

nindza@
WwW - Nis,Bg

Član broj: 57064
Poruke: 367
77.46.250.*



+6 Profil

icon Re: Koliko vredi PaYoneer u Srbiji26.01.2008. u 23:33 - pre 196 meseci
Prijatelju smfilip nije da sad teram nesto na levo ili desno, ali ja sam preko 2CO naleteo na link za PaYoneer. Ovde kod nas na ES, a i na druge forume sam procitao da su dobili karticu i da placaju njome, ali mene zanima sta moze da se dobije sa tom MasterCard PaYoneer, ja sam se prijavio jer me nista ne kosta. Ako stigne ako ne bar sam probao, jer time bih resio svoje velike muke koje sada imam prilikom placanja online.

Vec imam V. Vrtuon RF Bank ali ponekad mi odbiju placanje, najvise paypal sto mi najvise treba. Jer kada preko 2CO saljem novac za Sr cekam 2dana a ponekad i malo vise, a kada bi prosledjivao novac na PaYoneer sigurno ne bih cekao toliko dugo.

Ipak mislim da nije tako sve crno u Srbiji

Pozz

Ako zelite nesto da promenite na bolje, krenite da razmisljate kako bi ste to uradili . . .
 
Odgovor na temu

smfilip
Beograd

Član broj: 12580
Poruke: 1630



+4 Profil

icon Re: Koliko vredi PaYoneer u Srbiji27.01.2008. u 22:12 - pre 196 meseci
pazi,ima dosta servisa za izdavanje virtuelnih kartica koji rade sa Srbijom,i zato se ne treba igrati sa nekim koji ne dozvoljava uplate odavde...
 
Odgovor na temu

nindza@
WwW - Nis,Bg

Član broj: 57064
Poruke: 367
79.101.170.*



+6 Profil

icon Re: Koliko vredi PaYoneer u Srbiji28.01.2008. u 00:57 - pre 196 meseci
Citat:
smfilip: pazi,ima dosta servisa za izdavanje virtuelnih kartica koji rade sa Srbijom,i zato se ne treba igrati sa nekim koji ne dozvoljava uplate odavde...


A jer moze link , i sta spada pod "i zato se ne treba igrati sa nekim....

Hvala
Ako zelite nesto da promenite na bolje, krenite da razmisljate kako bi ste to uradili . . .
 
Odgovor na temu

smfilip
Beograd

Član broj: 12580
Poruke: 1630



+4 Profil

icon Re: Koliko vredi PaYoneer u Srbiji28.01.2008. u 10:41 - pre 196 meseci
ne znam link,imas po forumu dosta takvih tema... a za ovo sto sam rekao da se ne treba igrati-pazi,oni i da ti izdaju karticu, mogu u svakom trenutku da ti je blokiraju,i gubis pare na njoj,samo ako provale da krsis pravila
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Koliko vredi PaYoneer u Srbiji

[ Pregleda: 5459 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.