Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Puniti Toner, ili kupiti nov laserski stampac ?

[es] :: Ostali hardver :: Puniti Toner, ili kupiti nov laserski stampac ?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 17581 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sicons
Sinisa Simic
MSG
Pancevo

Član broj: 238225
Poruke: 26
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Puniti Toner, ili kupiti nov laserski stampac ?27.03.2012. u 23:51 - pre 146 meseci
Hvala ti :) nego za C7115a sam uspeo nekako da nadjem ko prodaje prah, a za 85a ne mogu da nadjem...uglavnom mi po tim radnjama nude nov toner, a vise mi se svidja i isplati varijanta sa punjenjem
 
Odgovor na temu

Branko.R

Član broj: 323334
Poruke: 315
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+589 Profil

icon Re: Puniti Toner, ili kupiti nov laserski stampac ?10.11.2014. u 11:41 - pre 114 meseci
Pre nekih godinu i kusur, kupio sam dva laserska štampače Lexmark C746N i imam sledeću situaciju. Na jednom se ispraznio crni toner a na drugom žuti i plavi. Hteo sam da od starih iskombinujem i da mi jedan štampač radi, pošto trenutno nemam kintu zakupovinu novih (komplet je negde oko 1000-1200 eura a oba štampača sa tonerima platio sam 800 eura). E, pošto su to toneri koji dolaze uz štampač, čip koji se nalazi na toneru ne dozvoljava kombinacij tonera kod tih koji dolaze uz štampač?!
Ne znam kako da rešim problem i prolongiram kupovinu novih do boljih vremena (sem kupovine novog sa tonerima, tri puta jeftinijeg od zamenskih tonera)?
Druga opcija je zamena čipa, našao sam kod Alibabe
http://www.alibaba.com/product...cartridge-chip_1579016953.html
ali ne znam koliko je to pouzdano pa ako je neko imao sličan problem bio bi zahvalan za savet.

 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Puniti Toner, ili kupiti nov laserski stampac ?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 17581 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.