Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako se ispravno štampa na HP Officejet 4355 All-in-One

[es] :: Ostali hardver :: Kako se ispravno štampa na HP Officejet 4355 All-in-One

[ Pregleda: 2371 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

savicmi
Milos Savic

Član broj: 63368
Poruke: 4
*.smin-1.sezampro.yu.



Profil

icon Kako se ispravno štampa na HP Officejet 4355 All-in-One14.12.2007. u 00:23 - pre 199 meseci
Pre nedelju dana sam kupio HP Officejet 4355 All-in-One i od tada odštampao tridesetak A4 strana sa manje detalja, uglavnom neki tekst sa malo grafike i jednu fotografiju na HP Premium plus photo papiru 10x15cm koju sam štampao sa kvalitetom štampe podešenim na "Best". Ostalo sam, ako se ne varam, štampao sa "Normal" ili nižim kvalitetom i sve je na papiru izgledalo kako treba. Međutim, od juče ako za kvalitet stavim "Fast Draft", "Fast Normal" ili "Normal" ispisuju se potpuno pogrešne ili blede boje, tj. npr. crvena je ružičasta, žuta je bela, zelena je plava, plava je ljubičasta i slično, kao da boja ne izlazi u dovoljnim količinama. U "Best" režimu sve se štampa dobro kao i prvog dana. Takođe, do juče pri štampi svake strane, znatno se primeti da je smanjen nivo boje u kertridžima dok sada kada pogledam u HP-ovom programu deluje kao da se nivo mastila u trobojnom kertridžu neznatno ili možda nimalo smanjio. Interesuje me koji je razlog za ovakvo štampanje ili je to možda normalno, mada ne bi trebalo. Ako neko zna odgovor, molim ga da nešto napiše na ovu temu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Kako se ispravno štampa na HP Officejet 4355 All-in-One

[ Pregleda: 2371 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.