Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

prikljucenje gsm getway na siemens hipath

[es] :: Fiksna telefonija :: prikljucenje gsm getway na siemens hipath

[ Pregleda: 3134 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

danko tomic
nis

Član broj: 80170
Poruke: 17
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon prikljucenje gsm getway na siemens hipath28.11.2007. u 20:25 - pre 199 meseci
kako se prikljucuje gsm getway na siemens hipath 3550.trba mi blok-el. shema.objasnjenje treba biti ko za laika.
danco
 
Odgovor na temu

mvojkan
NS

Član broj: 27110
Poruke: 69
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: prikljucenje gsm getway na siemens hipath28.11.2007. u 21:51 - pre 199 meseci
Jednostavno je i zavisi od tipa Gsm gateway uređaja.Ako koristiš analogni (npr. 2N EasyGate,Vierling EcoTel GSM3-1x...) treba ti ploča analognih prenosnika ,a ako korististiš ISDN gateway (npr 2N Bri lite,Vierling EcoTel ISDN...) treba ti ploča sa S0 prenosnicima.Na centrali uključiš LCR funkciju i definišeš tabelu za rutiranje saobraćaja.Najbolje bi bilo da skineš KDS fajl s centrale i pošalješ na pp.Iz njega mogu videti imaš li nešto slobodno na centrali i napraviti ti ruting tabelu.
Izjasni se... ćutanje je zlato, ali ne na forumu :)
 
Odgovor na temu

danko tomic
nis

Član broj: 80170
Poruke: 17
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Re: prikljucenje gsm getway na siemens hipath29.11.2007. u 14:43 - pre 199 meseci
ja sam laik koji ima manager e za siemens hipath 3550.samo sam gledao kako se prikljucuje na centralu preko null modem kabla,a ostale radnje samo naslucujem.hteo bih da sam vrsim neke izmene(ubacivanje tel.imenika u exel formatu,..) ,ali ne znam kako da se prikljucim iz daleka s obzirom da cesto putujem i duze sam van kancelarije.napominjem da nemam mreznu kartu.znam da je moguce preko telefona-modema ali mi za to treba detaljno i pre svega uputstvo sa block shemom i objasnjenje koje mogu da skapiram(za simple ljude).siguran sam da mi mozes pomoci ukoliko mozes da svoje objasnjenje spustis na manji nivo slozenosti.
[email protected]
 
Odgovor na temu

mvojkan
NS

Član broj: 27110
Poruke: 69
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: prikljucenje gsm getway na siemens hipath29.11.2007. u 21:02 - pre 199 meseci
Naravno da ću ti pomoći.Pošalji mi svoj broj telefona,firmu u kojoj radiš.Rešićemo i daljinski pristup modemom.
Izjasni se... ćutanje je zlato, ali ne na forumu :)
 
Odgovor na temu

milesebek
Milos Djordjevic
Serviser
Nis

Član broj: 190388
Poruke: 1
*.eunet.rs.



Profil

icon Re: prikljucenje gsm getway na siemens hipath10.08.2008. u 23:29 - pre 191 meseci
Molim Vas za pomoc!
Kako se na siemens-ovoj centrali zove transfer tj. flash (za prebacivanje lokala).pokusao sam da programiram dugmice ali nemogu ili ne znam da nadjem ovaj podatak.Hvala
 
Odgovor na temu

mvojkan
NS

Član broj: 27110
Poruke: 69
93.86.31.*



Profil

icon Re: prikljucenje gsm getway na siemens hipath08.09.2008. u 21:37 - pre 190 meseci
Koju centralu imate i koji telefon koristite?
Izjasni se... ćutanje je zlato, ali ne na forumu :)
 
Odgovor na temu

srdjan.v
Srdjan Vujasevic
Belgrade

Član broj: 44713
Poruke: 143
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.network.rs


+1 Profil

icon Re: prikljucenje gsm getway na siemens hipath13.12.2008. u 11:00 - pre 186 meseci
dugme na sistemskom aparatu se zove "consultation". Obicno to bude prvo dugme na key panelu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: prikljucenje gsm getway na siemens hipath

[ Pregleda: 3134 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.