Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako otvoriti primljenu mail poruku sa Windows Live messenger-a direktnim klikom u Mozilli

[es] :: Instant Messaging :: Kako otvoriti primljenu mail poruku sa Windows Live messenger-a direktnim klikom u Mozilli

[ Pregleda: 5394 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

niks
nikola vasić
zrenjanin

Član broj: 46998
Poruke: 14
*.adsl.beotel.net.

ICQ: 97448663
Sajt: www.myspace.com/smileydee..


Profil

icon Kako otvoriti primljenu mail poruku sa Windows Live messenger-a direktnim klikom u Mozilli22.11.2007. u 10:41 - pre 199 meseci
Nervira me sto kada mi msn prijavi novu poruku u sanducetu klikom na link otvara u Internet exploreru koji ne koristim. kako podesiti da otvori u drugom browseru po default-u
 
Odgovor na temu

swatkica

Član broj: 149268
Poruke: 23
*.duga-net.com.



Profil

icon Re: Kako otvoriti primljenu mail poruku sa Windows Live messenger-a direktnim klikom u Mozilli07.01.2008. u 10:03 - pre 197 meseci
I mene to nervira :( nema gde nisam trazio i na stranim forumima i u mozzilinom forumu u njhovom helpu, u msn helpu prosto mi je ne moguce da to ne moze da se podesi....da svaki put kada primis postu otvara je IE ...svatsa...a i ovde sve hakeri do mojega....niko ne zna da odgvori na ovu glupost...
 
Odgovor na temu

niks
nikola vasić
zrenjanin

Član broj: 46998
Poruke: 14
85.222.208.*

ICQ: 97448663
Sajt: www.myspace.com/smileydee..


Profil

icon Re: Kako otvoriti primljenu mail poruku sa Windows Live messenger-a direktnim klikom u Mozilli07.01.2008. u 11:59 - pre 197 meseci
Pronasao sam resenje! ;-)
jedna dobra stara fora!
U Firefox instaliras plug-in koji se zove mail notificator (ima ga na mozilla sajtu)
podesis naloge hotmail-a , yahoo-a, gmail-a... itd. i u donjem desnom uglu stoji pisamce koje kad pocrveni i izbaci mali prozorcic javlja da je stigla nova poruka. klikom na pisamce u novom tab-u se otvara automatski poruka!

Uzivajte svi koji ste protivnici Microsoft IE ;-)
 
Odgovor na temu

kristi1

Član broj: 151211
Poruke: 2012
*.ptt.yu.

Sajt: www.mycity.rs/Ambulanta


+88 Profil

icon Re: Kako otvoriti primljenu mail poruku sa Windows Live messenger-a direktnim klikom u Mozilli07.01.2008. u 12:44 - pre 197 meseci
Objasni malo bolje kako da podesim naloge u hotmailu. A i ovaj notifikator nisam naso u plugins. Da nije to extenzija i da li je to tacan naziv??
 
Odgovor na temu

niks
nikola vasić
zrenjanin

Član broj: 46998
Poruke: 14
*.adsl.beotel.net.

ICQ: 97448663
Sajt: www.myspace.com/smileydee..


Profil

icon Re: Kako otvoriti primljenu mail poruku sa Windows Live messenger-a direktnim klikom u Mozilli07.01.2008. u 18:09 - pre 197 meseci
Vrlo je jednostavno za podesavanje, odaberes koje zelis adrese i ukucas user i pass i to je to. Extenzija se zove tacno WebMail Notifier
evo linka:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/4490
 
Odgovor na temu

kristi1

Član broj: 151211
Poruke: 2012
*.ptt.yu.

Sajt: www.mycity.rs/Ambulanta


+88 Profil

icon Re: Kako otvoriti primljenu mail poruku sa Windows Live messenger-a direktnim klikom u Mozilli07.01.2008. u 18:31 - pre 197 meseci
Prva liga odradio sam. Ono je bilo zlo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: Kako otvoriti primljenu mail poruku sa Windows Live messenger-a direktnim klikom u Mozilli

[ Pregleda: 5394 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.