Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(

elitemadzone.org :: MadZone :: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 25404 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zorpetus

Član broj: 18625
Poruke: 640
77.46.164.*



+3 Profil

icon Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(28.10.2007. u 13:02 - pre 199 meseci

Imate malo "viska" kilograma, niste po JUS-u, i XXL majice/jakne/kosulje/dukserice su vam male...


Zvuci poznato?



Kako se snalazite da nabavite bilo sta iole kvalitetnije (majice, kosulje, dukseve, farmerke, jakne...) u Srbiji?



 
Odgovor na temu

Au197/79
Zlatan Kadragić
Minhen

Član broj: 3556
Poruke: 772
*.adsl.beotel.net.

Sajt: aurelije.blogspot.com


+47 Profil

icon Re: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(28.10.2007. u 18:47 - pre 199 meseci
Nema problema sa kilogramima, ali sam baš danas iz busa video prodavnicu u Beogradu sa reklamom da prodaje odeću za trudnice i dame i gospodu punijeg stasa.
Bolje džaba ležat nego džaba radit.
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.241.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(28.10.2007. u 20:49 - pre 199 meseci
Citat:
Au197/79: Nema problema sa kilogramima, ali sam baš danas iz busa video prodavnicu u Beogradu sa reklamom da prodaje odeću za trudnice i dame i gospodu punijeg stasa.
Sto ne rece gde je ta prodavnica? Ja sam kupovao u dve takve prodavnice, mislim da je bilo isto preduzece (vlasnik), pa su zatvorene, propale. Jedna je bila u Brankovoj, a druga negde Juzni bulevar, tako nesto, ne mogu trenutno da se setim.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

zorpetus

Član broj: 18625
Poruke: 640
77.46.180.*



+3 Profil

icon Re: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(28.10.2007. u 21:37 - pre 199 meseci
Citat:
Au197/79: Nema problema sa kilogramima, ali sam baš danas iz busa video prodavnicu u Beogradu sa reklamom da prodaje odeću za trudnice i dame i gospodu punijeg stasa.


Ima par tih prodavnica sto prodaju, kao, opremu za nas sto imamo malo, ili malo vise, viska kilograma, ali uglavnom je sve to jedna ista roba, bednog kvaliteta, a cena od kojih ti se zavrti u glavi (recimo 3 puta skuplje nego normalni brojevi do zakljucno XXL).
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.adsl-2.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(28.10.2007. u 21:59 - pre 199 meseci
Navigare ili Paul & Shark ima u ponudi 6XL brojeve. Nisam siguran koji od ova 2 brenda, ali pogledaj u njihovim buticima.
U Springfieldu povremeno imas 3XL garderobu, ako ti taj broj odgovara.
 
Odgovor na temu

zorpetus

Član broj: 18625
Poruke: 640
195.178.53.*



+3 Profil

icon Re: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(29.10.2007. u 10:23 - pre 199 meseci
Citat:
Stefano: Navigare ili Paul & Shark ima u ponudi 6XL brojeve. Nisam siguran koji od ova 2 brenda, ali pogledaj u njihovim buticima.
U Springfieldu povremeno imas 3XL garderobu, ako ti taj broj odgovara.


U Springfildu sam jednom, samo jednom, naleteo na 3XL kosulju, i bila je mala. Zapravo, taj 3XL mi se cinio manji nego 2XL nekih drugih proizvodjaca.

A za Navigare / Paul&Shark - hvala na savetu, to nisam gledao do sada, jer u izlog uglavnom stavljaju one manekenski gradjene lutke
 
Odgovor na temu

zorpetus

Član broj: 18625
Poruke: 640
195.178.53.*



+3 Profil

icon Re: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(29.10.2007. u 10:37 - pre 199 meseci

Inace, da li je neko vide igde da se mogu naci neke kvalitetnije jesenjo/zimske jakne/mantili?

Mislim da recimo nesto napravljeno od GoreTex-a ili sl. nema sanse da se nadje

 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
77.46.221.*



+363 Profil

icon Re: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(29.10.2007. u 18:21 - pre 199 meseci
Resenje za klasicna odela ne mora biti u prodavnici. U prodavnicama tekstila se moze kupiti materijal i odneti krojacu da sasije nesto po zelji...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

zorpetus

Član broj: 18625
Poruke: 640
195.178.53.*



+3 Profil

icon Re: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(30.10.2007. u 11:39 - pre 199 meseci
Citat:
fanfon: Resenje za klasicna odela ne mora biti u prodavnici. U prodavnicama tekstila se moze kupiti materijal i odneti krojacu da sasije nesto po zelji...


Za odelo i nije problem.

Ali je problem za majice, dukserice, jakne, mantile, dzempere...

 
Odgovor na temu

dmauka
univerzum, vaseljena...

Član broj: 4309
Poruke: 149
194.79.41.*



+2 Profil

icon Re: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(30.10.2007. u 13:25 - pre 199 meseci
Jakne od Goratex-a imas u Kralja Milana, iznad Slavije...a cene ce da te zabole...mislim da je najjeftinija jakna oko 60.000...
Inace, imate iznad Djeram pijace, u bulevaru dobru prodavnicu velikih brojeva sa duksevima, pantalonama, majcama i sl...
Ne mesam se nikome u privatan zivot jer mi je receno da se drzim podalje i od svog sopstvenog.
 
Odgovor na temu

Au197/79
Zlatan Kadragić
Minhen

Član broj: 3556
Poruke: 772
*.adsl.beotel.net.

Sajt: aurelije.blogspot.com


+47 Profil

icon Re: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(30.10.2007. u 18:45 - pre 199 meseci
Citat:
tdjokic: Sto ne rece gde je ta prodavnica?

Prodavnicu sam video iz 65. stanica ili 2 pre groblja kad se ide ka Zvezdari i to sa druge strane ulice. Nemam pojma kako se zove ta ulica ni prodavnica, nešto sam slučajno tu išau busom, inače to mi je prilično nepoznat kraj.
Bolje džaba ležat nego džaba radit.
 
Odgovor na temu

ssimic
Srdjan Simic
Novi Sad

Član broj: 4965
Poruke: 58
*.eunet.yu.

ICQ: 9098483
Sajt: www.SrdjanSimic.com


+5 Profil

icon Re: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(09.01.2008. u 08:50 - pre 197 meseci
Interesantna tema.

Vece brojeve mozes naci i u "redovnim" buticima, ali samo prvih par dana kada dobiju robu. Znaci, moras ih obilaziti i raspitivati se.

Ja uglavnom kupujem Nike i Tommy Hilfiger jer u njihove stvari ulazim u XXL (naravno ako si malo van JUS-a) kao i Paul&Shark zato sto imaju i vece brojeve. Moze se naci i Benetonova roba, ali redje.
Po buticima se mogu naci i jeftinije stvari, ali posto ja nemam zivaca da obilazim prodavnice onda se baziram na brenidranu odecu za koju znam da mi odgovara. I ako imas filozofiju da nisi dovoljno bogat da kupujes jeftine stvari - to je dobitna kombinacija! Da se razumemo - sto se tice mesecnih primanja uklapam se u prosecnog gradjanina Srbije. Znaci, malo kes, malo kreditna kartica...

Medjutim, ako si malo vise van JUS-a, problematika je drugacija. Butici za punije drze sve nekvalitetne stvari. Preporucio bih ti da pogledas sta imaju u butiku Diadema. Oni su poceli u poslednje vreme da nabavljaju kvalitetniju robu. Npr. kosulje "Leonardo" proizvodjac je iz Arandjelovca su odlicnog kvaliteta. E sad do koje velicine proizvode ne znam. Imas ih u pomenutom butiku. Ako ti nesto znaci je nosim velicinu kosulje 48. Stvari od teksasa koje drze su ok. Didadema je imala 3 butika u BGD-u. Jedan je bio na Juznom bulevaru povise ulice Maksima Gorkog, drugi na poslednjoj stanici 55-ice na Zvezdari... Takodje, imaju jedan u NS u Safarikovoj.
Sto se tice odela, uzimam iskljucivo zapadnih proizvodjaca. Zasto? Oni su odavno prevazisli koncept prodaje odela u kompletu. Njihova odela kada kupujes kupujes posebno sako, a posebno pantalone (pantalone mi trebaju broj vece od sakoa). Ako mozes sebi da priustis potrazi u BGD-u odela proizvodjaca DIGEL (Nemacka). Cena je oko 300EUR, ali veruj mi - vredi svaku paru! Ako navracas u NS, DIGEL mozes naci u butiku Strand u Fruskogorskoj ulici.

Nadam se da sam malo pomogao.

Srdacan pozdrav.
 
Odgovor na temu

zorpetus

Član broj: 18625
Poruke: 640
195.178.53.*



+3 Profil

icon Re: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(10.01.2008. u 14:51 - pre 197 meseci
Citat:
ssimic:  Npr. kosulje "Leonardo" proizvodjac je iz Arandjelovca su odlicnog kvaliteta. E sad do koje velicine proizvode ne znam. Imas ih u pomenutom butiku. Ako ti nesto znaci je nosim velicinu kosulje 48. Stvari od teksasa koje drze su ok. Didadema je imala 3 butika u BGD-u. Jedan je bio na Juznom bulevaru povise ulice Maksima Gorkog, drugi na poslednjoj stanici 55-ice na Zvezdari... Takodje, imaju jedan u NS u Safarikovoj.
...
(Nemacka). Cena je oko 300EUR, ali veruj mi - vredi svaku paru! Ako navracas u NS, DIGEL mozes naci u butiku Strand u Fruskogorskoj ulici.

Nadam se da sam malo pomogao.



Pomogao si mi PUNO. Hvala ti.
I ja tako resavam problem kao i ti: zamolim prodavacicu (cokolada pomaze) da me pozove na mobilni ili pusti poruku kada stigne roba gde ima i velikih brojeva.
I to uglavnom radi posao. Ali tako ne mozes recimo da se pouzdas da ces bas u narednih 10 dana uspeti da kupis novi dzemper ili kosulju - zato sto recimo ni jedan od butika nema nista vece od "L" ;-(

Digel odela nisam vidjao po Beogradu, probacu da ih nadjem, trebace mi uskoro novo. Kod njih moze da se kombinuju razlicite pantalone i sakoi?
 
Odgovor na temu

zorpetus

Član broj: 18625
Poruke: 640
195.178.53.*



+3 Profil

icon Re: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(22.01.2008. u 14:38 - pre 197 meseci
Citat:
zorpetus:
Digel odela nisam vidjao po Beogradu, probacu da ih nadjem, trebace mi uskoro novo. Kod njih moze da se kombinuju razlicite pantalone i sakoi?



Nisam uspeo da ih nadjem, a pitao sam u 10-tak butika. Ako neko zna gde se mogu naci, pogotovo u velikim brojevima - neka mi kaze, bicu mu zahvalan.
Moze i na private poruku, da ne ispadne da je reklama.
 
Odgovor na temu

zorpetus

Član broj: 18625
Poruke: 640
213.244.235.*



+3 Profil

icon Re: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(15.04.2008. u 15:20 - pre 194 meseci
Citat:
zorpetus: Nisam uspeo da ih nadjem, a pitao sam u 10-tak butika. Ako neko zna gde se mogu naci, pogotovo u velikim brojevima - neka mi kaze, bicu mu zahvalan.
Moze i na private poruku, da ne ispadne da je reklama.


Jos uvek nisam uspeo da ih nadjem (Digel odela). Ako neko zna gde se mogu naci u BG - neka mi javi na private poruku. Ili ako zna za neka druga odela koja se prave u velikim brojevima - neka javi, bicu mu zahvalan :)
 
Odgovor na temu

zorpetus

Član broj: 18625
Poruke: 640
79.101.210.*



+3 Profil

icon Re: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(15.05.2008. u 20:47 - pre 193 meseci
Citat:
ssimic:
Ja uglavnom kupujem Nike i Tommy Hilfiger jer u njihove stvari ulazim u XXL (naravno ako si malo van JUS-a) kao i Paul&Shark zato sto imaju i vece brojeve. Moze se naci i Benetonova roba, ali redje.

Po buticima se mogu naci i jeftinije stvari, ali posto ja nemam zivaca da obilazim prodavnice onda se baziram na brenidranu odecu za koju znam da mi odgovara. I ako imas filozofiju da nisi dovoljno bogat da kupujes jeftine stvari - to je dobitna kombinacija! Da se razumemo - sto se tice mesecnih primanja uklapam se u prosecnog gradjanina Srbije. Znaci, malo kes, malo kreditna kartica...


Bio juce u Paul&Shark radnji: klasicna polo majica (ona s kragnicom, i dzepom) koja mi se svidela kosta 16.800 dinara !!!! (preko 200 eura!). Da, jedna jedina majica. A bilo je i za "samo" 13.800 dinara. Jeste to kvalitetno, ali cena ne da je preterana nego nemam reci.
 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
79.101.208.*



+294 Profil

icon Re: Imate visak kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(15.05.2008. u 23:28 - pre 193 meseci
Hehehe, sad se setih, ne tako davno tražio sam jaknu (tanku, prolećnu), i vidim u izlogu jedne radnje jednu lepu jaknicu, uđem unutra, devojka uslužna, donese mi jaknu. Ja je obučem, pogledam se - pa i nije mi se dopala nešto. Skidam je, pitam devojku, čisto informativno, koliko košta (očekujem cenu u rasponu 2-5 hiljada), kad ona kaže - trideset i četiri hiljade jedva sam izdržao da ne puknem od smeha!

Zahvalim se, izađem iz radnje, i pogledam gde sam bio: Paul & Shark - yachting. Fala lepo.
 
Odgovor na temu

zorpetus

Član broj: 18625
Poruke: 640
213.244.235.*



+3 Profil

icon Re: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(16.05.2008. u 13:40 - pre 193 meseci
Citat:
Emil Ranc: Hehehe, sad se setih, ne tako davno tražio sam jaknu (tanku, prolećnu), i vidim u izlogu jedne radnje jednu lepu jaknicu, uđem unutra, devojka uslužna, donese mi jaknu. Ja je obučem, pogledam se - pa i nije mi se dopala nešto. Skidam je, pitam devojku, čisto informativno, koliko košta (očekujem cenu u rasponu 2-5 hiljada), kad ona kaže - trideset i četiri hiljade :) jedva sam izdržao da ne puknem od smeha!

Zahvalim se, izađem iz radnje, i pogledam gde sam bio: Paul & Shark - yachting. Fala lepo.


U izlogu nemaju ni jednu cenu, kao ni na policama.

Jedino na onoj etiketi koja je prikaceni na svaki artikal, koju uvuku unutar majice/kosulje/jakne... pa ne moze da se vidi cena dok se artikal ne uzme u ruku i "raspakuje" iz onog slozenog stanja.

Verujem da to nije slucajno.

U svakom slucaju, za Paul&Shark, makar beogradski - topla preporuka za zaobilazenje zbog PAPRENIH cena (osim ako vam cena nije bitan faktor).
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.rcub.bg.ac.yu.



+5251 Profil

icon Re: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(16.05.2008. u 14:53 - pre 193 meseci
Tako je na zapadu, kada vidis izlog koji nema cene, produzi dalje ako nemas gold ili platinastu karticu..

I kada se na to doda da su, kod nas, cene 30-50% vece..

Poz.
 
Odgovor na temu

Nikola M
Češka

Član broj: 11660
Poruke: 360
*.dynamic.sbb.rs.



+25 Profil

icon Re: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(16.05.2008. u 19:48 - pre 193 meseci
A kako se snalazite s obućom?
Mislim na brojeve 47 pa naviše...?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Imate "visak" kilograma? Imate li problema sa odevanjem u Srbiji? :(

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 25404 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.