Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Freelance Tutorial

[es] :: Vodič za posao :: Freelance Tutorial

Strane: << < .. 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 617013 | Odgovora: 1665 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

virtualVoid

Član broj: 161084
Poruke: 698
Via: [es] mailing liste



+28 Profil

icon Re: Freelance Tutorial03.12.2013. u 16:21 - pre 126 meseci
>
Skrill he s***e. Ja sam ugasio account kod njih i nikada vise necu s
njima raditi. Nema live chat, pise podrska unutar 24h a jave ti se nakon
15 do 20 dana, itd itd itd.

Zelim ti svu srecu s novcem!!!
...
 
Odgovor na temu

denny546
Nis

Član broj: 312636
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Freelance Tutorial03.12.2013. u 16:31 - pre 126 meseci
Kad malo razmislim nije losa fora. Danas je recimo 1000 novih korisnika dobilo prve uplate na svoju Skrill karticu. Oni ih zavlace jedno mesec dana, traze im dokumenta. Za to vreme koriste se tim novcem.
To se i kod nas radi u nekim platnim sferama. Bice da je to u pitanju. Ja ne volim da cekam pa cu posavetovati uplatioca da povuce novac a onda neki drugi vid slanja.
Strasno.
 
Odgovor na temu

reiser

Član broj: 7895
Poruke: 2314



+102 Profil

icon Re: Freelance Tutorial03.12.2013. u 16:46 - pre 126 meseci
Ne znam, ja nisam imao nikakvih vecih problema sa njima, mozda zato sto sam na business accountu. Transfer radi fino, skinu 3.9% prilikom transfera i to je to, a posle toga placas na POS terminalima bez provizije + radi u celom svetu.
 
Odgovor na temu

-V-O-Y-A-G-E-R-
EU

SuperModerator
Član broj: 6086
Poruke: 8289

Sajt: MacOglasi.com


+349 Profil

icon Re: Freelance Tutorial03.12.2013. u 18:27 - pre 126 meseci
Citat:
denny546: Ne znam sta se desava. U petak prosle nedelje 29. 11. 2014 imao sam uplatu, istog dana im poslao skenirane dokumente.
Da li postoji neki Live Chat sa Skrill-om ili neki toll free broj?
Jos nisam prakticno ni poceo da koristim Skrill a vec imam probleme. Tehnicka podrska je katastrofa.


Nemoj zaboraviti da je vikend između i da finansijske institucije ne rade, pa ni njihove tehničke podrške. Sve i da odgovaraju u roku od 24h radnim danom.


Citat:
denny546: Kad malo razmislim nije losa fora. Danas je recimo 1000 novih korisnika dobilo prve uplate na svoju Skrill karticu. Oni ih zavlace jedno mesec dana, traze im dokumenta. Za to vreme koriste se tim novcem.
To se i kod nas radi u nekim platnim sferama. Bice da je to u pitanju. Ja ne volim da cekam pa cu posavetovati uplatioca da povuce novac a onda neki drugi vid slanja.
Strasno.


Pusti teorije. Oni imaju osnova da traže dokaz ko si i šta si i to su i uradili. I radiće ti povremeno to i ubuduće. Barem PayPal tako radi.
d520 C35 A40 S45i SL45i ME45i 3650 6600 SX1 P800
S65 P910i Wizard W810i P990i BlueAngel
6280 E61 iPhone Treo750 MioA701 KG275 iPhone3G
5000 E51 iPhone3GS Desire DesireHD E71
7110 iPhone4 Note Nexus Bold9780
100 Nexus4 Nexus5 Q10 Z3C
iPhone5C OnePlus2 S4 S7E HT70 Power5 Mate20Pro S22U Fold4 S23U
 
Odgovor na temu

denny546
Nis

Član broj: 312636
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Freelance Tutorial03.12.2013. u 18:38 - pre 126 meseci
Ja nemam protiv tih provera nista zaista. Problem je u cinjenici da su mi blokirali novac, ne odgovaraju na mail-ove, nemam nikakvu indikaciju kada ce mi to odblokirati.
Bezrazlozno je zbunjen je i posiljaoc.
 
Odgovor na temu

-V-O-Y-A-G-E-R-
EU

SuperModerator
Član broj: 6086
Poruke: 8289

Sajt: MacOglasi.com


+349 Profil

icon Re: Freelance Tutorial03.12.2013. u 21:17 - pre 126 meseci
Nisi trebao pošiljaoca uopšte da cimaš za to. Ne znam koliko ste dobri, ali svaki problem koji imaš, makar se na kraju sveo i na podizanje novca koji je uredno plaćen je ipak cimanje za savesne ljude, ako ništa drugo ne treba mu mental note da ti još nisu pare stigle :)
d520 C35 A40 S45i SL45i ME45i 3650 6600 SX1 P800
S65 P910i Wizard W810i P990i BlueAngel
6280 E61 iPhone Treo750 MioA701 KG275 iPhone3G
5000 E51 iPhone3GS Desire DesireHD E71
7110 iPhone4 Note Nexus Bold9780
100 Nexus4 Nexus5 Q10 Z3C
iPhone5C OnePlus2 S4 S7E HT70 Power5 Mate20Pro S22U Fold4 S23U
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Freelance Tutorial04.12.2013. u 16:30 - pre 126 meseci
Citat:
denny546:
Ne znam sta se desava. U petak prosle nedelje 29. 11. 2014 imao sam uplatu, istog dana im poslao skenirane dokumente.
Da li postoji neki Live Chat sa Skrill-om ili neki toll free broj?
Jos nisam prakticno ni poceo da koristim Skrill a vec imam probleme. Tehnicka podrska je katastrofa.


Call Us When It's Urgent

If you have an urgent issue - you can contact us on:+44 203 514 5562

Operating Hours: Mon-Sun09:00 - 18:00 GMT


https://help.skrill.com/pkb_sc_ContactUs?l=en_GB
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Exodusbgd
Founder
Sourcing Wizards
Beograd

Član broj: 44862
Poruke: 167
95.180.108.*

Sajt: www.sourcing-wizards.com


+98 Profil

icon Re: Freelance Tutorial05.12.2013. u 11:15 - pre 126 meseci
Ja sam generalno navikao da su tehničke podrške u sferi freelancinga katastrofalne, i pomirio sam se sa tim.

Jedino što sam video da valja je oDesk-ova podrška, ali tamo sam batalio rad, tako da mi džaba ta njihova uslužnost...

Skrill, kao što neko spomenu, zna da oteže sa ticketima supportu (meni su se javili posle nedelju dana); Payoneer nije ništa bolji (trebalo im je 4 dana da mi se jave na pitanje zašto imam neku grešku pri transakciji). Takođe, ni Elance nije za pohvalu - treba im samo 2-3 dana da ticket bude uopšte dodeljen agentu, pa tek onda još otprilike 5-7 dana da ti reše ticket, što je katastrofa.
 
Odgovor na temu

virtualVoid

Član broj: 161084
Poruke: 698
Via: [es] mailing liste



+28 Profil

icon Re: Freelance Tutorial05.12.2013. u 19:30 - pre 126 meseci
>
Da ispravim neke stvari iz svog iskustva. O skrillu sve najgore i dosta
toliko od mene.

Payoneer ima odlican live support. Ja veoma rijetko kontaktiram support
preko forme i to onda kada nije hitno i kada mi se ne da pisati. I da,
jave ti se nakon 5 ili vise dana. Ali live chat odmah rjesava stvari.

Elance ima user kategorije koje nisu javne. Kada kod njih odradite X
projekata (ne znam koliko) upadnete u A kategoriju i onda vam se jave
unutar 24 sata. A elance ima i live support koji je odlican.

Koristite live chat kad god mozete. Agenti moraju rijesiti jedan slucaj
unutar 10 minuta tako da su veoma pazljivi da vas sto prije rijese. Ako
neki site nema live chat, bjezite od njega kao od vraga.
...
 
Odgovor na temu

denny546
Nis

Član broj: 312636
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Freelance Tutorial06.12.2013. u 08:09 - pre 126 meseci
Citat:
mr. ako: Call Us When It's Urgent

If you have an urgent issue - you can contact us on:+44 203 514 5562

Operating Hours: Mon-Sun09:00 - 18:00 GMT


https://help.skrill.com/pkb_sc_ContactUs?l=en_GB



Juce sam se odlucio i na taj potez, zvao sam UK ali sam cekao 15 minuta i odustao od daljeg cekanja zbog mogucnosti da tel. racun bude veliki.
Jos uvek cekam na Skrill da mi vrati novac kojim trenutno raspolaze.
Predpostavljam da cu u Ponedeljak reci posiljaocu da povuce uplatu jer nemam nikakvu informaciju iz Skrilla.

Da li mislite da ce me neko iz Skrilla kontaktirati i ako mislite, da li da sacekam jos neko vreme?
Osoba koja je uplatila novac je neko sa kim prvi put radim. Da li je mozda razlog za blokiranje mog racuna mozda to da je
posiljaoc uplatio nekom ne standardnom kreditnom karticom ili je nesto muljao pri upisu podataka?

Posiljaoc je iz USA a do skoro ameri nisu mogli da uplate novac preko Skrilla.
Uplatio je putem ovog linka https://www.skrill.com/about-skrillit/ koji sam mu poslao (prethodno se registrovao)

Izvinite sto vas mnogo gusim mojim problemom ali ako jos neko ima neki savet, zaista bi mi dobro dosao.

 
Odgovor na temu

milos 2
milos ljatkovic

Član broj: 148450
Poruke: 669
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Freelance Tutorial06.12.2013. u 09:51 - pre 126 meseci
E ovako, ja ti mogu reci moje iskustvo sa placanjem od pre otprilike 5 godina kada je to jos bio moneybookers prema prodavcu iz kine. Novac mu je bio dostupan istog sekunda, jer sam mu prebacio $1 USD kao probu.

E sada ne znam kolika je tvoja uplata, i u kojoj je valuti placano, ali nije ni bitno. Ako je suma preko granice za potvrdu identiteta po zakonima velike britanije, onda taj proces mora da prodje, jer ti u sustini imas otvoren virtualni racun u velikoj britaniji, i taj racun podleze njihovim zakonima. Nesto slicno imas i kada saljes western union-om, ako nisu menjali bilo je da moras da dokazujes cak poreklo novca preko 1000 € ili kada menjas novcanicu od $100 USD, a posto ti nisi jedini koji je primio uplatu, a njih tamo nema 100 moras da cekas, pa ako racun jos nije bio na engleskom, moras da cekas da provere tvoj prevod.

Sto se tice drugih firmi koje rade ovaj isti posao razlog zasto ide brze je to sto se ili nalaze u nekoj zoni pogodnoj za ilegalno poslovanje, ili mozes da primis novac na racun samo od firme koja je partner (primer je payoneer), a pored toga si prilikom otvaranja racuna morao da posaljes skenirani pasos, i neku fakturu sa tvojom adresom iz prethodnog meseca, tako da im je ta provera identiteta obezbedjena, tako da si i tu prolazio taj isti proces.

Sto se tice telefonskog racuna, kupi za neke sitne pare 60 minuta prema fiksnoj i mobilnoj telefoniji u UK preko skype-a, kosta neku sicu, a ipak 60 minuta nije malo.
 
Odgovor na temu

denny546
Nis

Član broj: 312636
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Freelance Tutorial06.12.2013. u 09:57 - pre 126 meseci
Citat:
milos 2: E ovako, ja ti mogu reci moje iskustvo sa placanjem od pre otprilike 5 godina kada je to jos bio moneybookers prema prodavcu iz kine. Novac mu je bio dostupan istog sekunda, jer sam mu prebacio $1 USD kao probu.

E sada ne znam kolika je tvoja uplata, i u kojoj je valuti placano, ali nije ni bitno. Ako je suma preko granice za potvrdu identiteta po zakonima velike britanije, onda taj proces mora da prodje, jer ti u sustini imas otvoren virtualni racun u velikoj britaniji, i taj racun podleze njihovim zakonima. Nesto slicno imas i kada saljes western union-om, ako nisu menjali bilo je da moras da dokazujes cak poreklo novca preko 1000 € ili kada menjas novcanicu od $100 USD, a posto ti nisi jedini koji je primio uplatu, a njih tamo nema 100 moras da cekas, pa ako racun jos nije bio na engleskom, moras da cekas da provere tvoj prevod.

Sto se tice drugih firmi koje rade ovaj isti posao razlog zasto ide brze je to sto se ili nalaze u nekoj zoni pogodnoj za ilegalno poslovanje, ili mozes da primis novac na racun samo od firme koja je partner (primer je payoneer), a pored toga si prilikom otvaranja racuna morao da posaljes skenirani pasos, i neku fakturu sa tvojom adresom iz prethodnog meseca, tako da im je ta provera identiteta obezbedjena, tako da si i tu prolazio taj isti proces.

Sto se tice telefonskog racuna, kupi za neke sitne pare 60 minuta prema fiksnoj i mobilnoj telefoniji u UK preko skype-a, kosta neku sicu, a ipak 60 minuta nije malo.



Svaka cast. To sam hteo da saznam od pocetka.
Ostaje samo problem tehnicke podrske koja bi morala da po prijemu dokumenata koje sam poslao, samo posalje dokaz da je sve primljeno i da je u procesu.

Hvala na savetu!
 
Odgovor na temu

denny546
Nis

Član broj: 312636
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Freelance Tutorial09.12.2013. u 16:33 - pre 126 meseci
Samo da vas obavestim da mi je Skrill danas odobrio koriscenje njihove Prepaid kartice.


We are writing to inform you that the restrictions which were temporarily applied on your account were lifted. All payment options available to you prior to the restriction have been enabled again, so that you can continue paying simply and securely online.
We apologize for any inconvenience caused. If we can assist you any further, please do not hesitate to contact us.

Best Regards,
Skrill Customer Service


Mozda ce jos nekome koristiti ovaj info o problemu koji sam imao.

Hvala svima koji su mi pomogli svojim savetima

 
Odgovor na temu

Exodusbgd
Founder
Sourcing Wizards
Beograd

Član broj: 44862
Poruke: 167
95.180.108.*

Sajt: www.sourcing-wizards.com


+98 Profil

icon Re: Freelance Tutorial19.12.2013. u 01:14 - pre 126 meseci
Kakvi su vaši utisci na ovu vest? Meni se ovo ništa ne sviđa ...

Citat:
We’re excited! Today we announced that we’ve signed an agreement to merge with Elance.

News

Submitted 7:45 pm (5 hours ago)
Gary S. 10 posts - United States

We’re excited! Today we’re announcing that we’ve signed an agreement to merge with Elance.

First things first: we’ll continue to serve you on odesk.com, and Elance customers will continue to work on elance.com. In other words, oDesk and Elance will operate separately and as usual, even after the merger is complete.

Why, then, are we putting the two companies together?

The answer is pretty simple: we think we can do a better job this way. We are both inspired by a similar vision: to deliver online work experiences that create freedom and boundless opportunity for clients and freelancers everywhere.

The merger has not yet closed, but here are the kinds of things you can look forward to:

- Significant technology investments. This includes tools for more successful hiring, seamless online collaboration, better mobile support and freelancer skills development.

- Higher quality results. With our combined expertise in engineering and data science, you will enjoy a host of quality improvements, such as superior job and freelancer recommendations over time.

- Participation in how we evolve. Please join us in crafting the future together. Email me personally at [email protected]. Tell me your likes, dislikes, suggestions and comments about oDesk -- and about Elance if you’ve tried it too. We’ll reflect feedback in future innovations and share back what you’ve taught us in an upcoming forum post.

I also have a personal announcement. I’ve decided that after the merger closes I will step aside and hand the reins of the merged company to Fabio Rosati, Elance’s CEO. I will remain involved as a strategic advisor. We have been spirited business rivals over the years, but I have always respected Fabio. I could not possibly imagine a more dedicated and capable CEO to oversee the merged company. oDesk executive chairman Thomas Layton will also be a leader of the new combined company, continuing his same role.

We’ve prepared a Q&A in case you have more questions. Please note that the closing of the merger, expected to occur in Q1 2014, is subject to the satisfaction of certain closing conditions (including regulatory review and approval). In the meantime, I am so proud of what this community has accomplished and excited to reach new heights by teaming with Elance. You have my promise that we will work harder than ever to make sure that YOU, our customers truly love the way you work!

Gary Swart
oDesk CEO

Q&A

Why did oDesk and Elance decide to merge?
Both companies are leading innovators driving the adoption of online work. Combined, we will have the resources to invest in products and services that better meet our customers' needs.

For example, specific expected benefits of the merger include:

- Significant investments in technology, including tools for more effective online hiring, seamless virtual collaboration, improved mobile accessibility and job skills development.
- Higher quality results. Combining our engineering and data science expertise will deliver quality improvements including better-matched freelancers for clients and superior job recommendations for freelancers.
- Accelerated growth and scale. The overall global demand for staffing is enormous and is transitioning online. Combined, the companies will be able to help accelerate this transition.

What is the vision for the new combined company?
Just as Amazon reinvented retail, and Apple iTunes transformed the music industry, together oDesk and Elance will revolutionize the way we work. This merger will create unprecedented freedom for people to find job opportunities regardless of their location, and will allow businesses of all sizes to more easily access the best available talent.

What does this mean for current clients and freelancers on oDesk and Elance?
Both odesk.com and elance.com will for now continue to operate as separate, independent services. Your accounts and profile records will not be impacted.

For freelancers, your profile and work history and other aspects of your online reputation will not be affected.

For clients, you will still be able to hire, manage and pay exactly as you have in the past.

After the merger closes, expect accelerated product and quality innovations that help both oDesk and Elance serve you better.

How are you evolving the two platforms so they become more differentiated?
We are inviting feedback from customers on both odesk.com and elance.com, and will be actively incorporating this feedback into differentiating innovations on the platforms moving forward.

Will there be more competition for good jobs among freelancers as a result of this merger?
As both odesk.com and elance.com will continue to operate as separate, distinct online work marketplaces for now, we don't anticipate any changes in freelancer competition due to the merger. We will also continue to invest to attract more businesses to hire online and increase the number of jobs available for freelancers.

How much work is happening on oDesk and Elance?
Freelancers will earn about $750 million on the two sites in 2013.

How does this company fit into the overall market for hiring and staffing?
Global staffing is a $422 billion market (according to Staffing Industry Analysts) that we believe is ripe for reinvention. Online work, any type of work that can be done via the Internet, is an emerging sector within it that SIA predicts will reach $5 billion by 2018.

Who will lead the new company?
oDesk executive chairman Thomas Layton will continue in the same role at the combined company, and Elance CEO Fabio Rosati will serve as chief executive officer.

What will the new combined company be called?
As the merger is not yet complete, it’s too early to say. The name will be announced after the deal closes.

Will any of the features I’m used to go away?
We update our platforms on a regular basis and will continue to do so, but clients will still be able to hire, manage and pay as they have in the past, and freelancers’ profile, work history, etc. will not be affected. Login information will remain the same.

Will there be any change in fees or membership structures?
None are planned.

What’s the timeline for concluding the deal?
The closing of the merger is subject to regulatory approval and other closing conditions, and is expected to occur in the next four months.
 
Odgovor na temu

Burgos
Nemanja Borić
Amazon Web Services
Berlin

Član broj: 12484
Poruke: 1947
..178.212.adsl.dyn.beotel.net.

Sajt: stackoverflow.com/users/1..


+480 Profil

icon Re: Freelance Tutorial19.12.2013. u 10:57 - pre 125 meseci
Ovo očekujem već godinu (dve?) nakon što je freelancer.com "pojeo" sve ostale agencije. Ono što mi se sviđa, a što su odradili drugačije je:

Citat:
First things first: we’ll continue to serve you on odesk.com, and Elance customers will continue to work on elance.com. In other words, oDesk and Elance will operate separately and as usual, even after the merger is complete.
 
Odgovor na temu

Kurt2
SCG

Član broj: 79835
Poruke: 153
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 156109951


+9 Profil

icon Re: Freelance Tutorial19.12.2013. u 11:25 - pre 125 meseci
Koliko vidim, kažu da neće biti bukvalnog spajanja, ali čitajući sve njihove izjave od kada su ovo objavili, svuda provejava vremenska odrednica "za sada"; znači, verovatno će u nekom trenutku da se spajaju u jedno, samo ne tako brzo. Ovim oni postaju ubedljivo najjači sajt za freelancing, što može potencijalno da znači manje konkurencije i samim tim možda i lošiji uslovi za njihove klijente, odnosno freelancere.
 
Odgovor na temu

Exodusbgd
Founder
Sourcing Wizards
Beograd

Član broj: 44862
Poruke: 167
95.180.108.*

Sajt: www.sourcing-wizards.com


+98 Profil

icon Re: Freelance Tutorial19.12.2013. u 13:30 - pre 125 meseci
Pa ne sviđa mi se jer je Elance već sad krenuo putem da moraš da plaćaš pretplatu da bi bio konkurentan, ovako kada se združe sa Odesk-om, cene pretplate će samo skakati.

Samo je pitanje meseca, dobro, možda godine, kada će se i zvanično spojiti. Nego, čudno mi kako je Odesk-ov menadžer postao glavni baja nove firme - ja koliko sam upoznat, Elance je dosta jača firma u finansijskom smislu.
 
Odgovor na temu

ognjeni
Argentina

Član broj: 138776
Poruke: 84



+3 Profil

icon Re: Freelance Tutorial19.12.2013. u 13:45 - pre 125 meseci
Sto se mene licno tice, nista gore nije moglo biti..Iz razloga sto ma koliko elance bio bolje (finansijski bolje ) mesto za rad..njihova licemerna interna politika podela clanova i ocajan support je po meni dovoljno da mi se ovo nimalo ne svidja....zato sto sam siguran da ce i odesk postati takav .
 
Odgovor na temu

virtualVoid

Član broj: 161084
Poruke: 698
Via: [es] mailing liste



+28 Profil

icon Re: Freelance Tutorial19.12.2013. u 17:46 - pre 125 meseci
>
Da podijelim malo instajderskih informacija, ekskluzivno :).

Ovo spajanje nece trajati godinama, nego od 4 do 6 mjeseci. Dalje se
suska da bi se oDesk trebao specijalizirati za hourly poslove manje
vrijednosti, a elance za escrow poslove vece vrijednosti. Meni je jasno
zasto se odesk zeli rijesiti fixed-price poslova, ali nije mi vjerojatno
da ce se elance odreci hourly poslova jer im oba pale.

Takodjer nikome nije jasno kako je oDeskov sef postao novi sef, a
elanceov zamjenik te neki tumace da se garant odesk odrekao neceg velikog.

Razlog udruzivanju je lagani, ali konstanto napredovanje
specijaliziranih freelancer sajtova druge generacije. Ja sam dobio poziv
ja jedan i nesluzbeni sam clan ali ne smije jos reci o kojem se servisu
radi. Ali ukratko, ti servisi sklapaju ugovore s velikim firmama amerike
i onda po freelancing sajtovima kontaktiraju kvalitetne individualnce
koji nisu iz indije, pakistana, kine, i te azije. Samim time mi smo
takvim servisima veoma zadovoljni. Meni su ponudili pristup velikim
klijentima gdje smatram da bi cijene sata mogle biti i duplo vece nego
na odesk/elanceu, a da ne govorim o dugorocnosti projekta.
...
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Freelance Tutorial22.12.2013. u 19:55 - pre 125 meseci
Citat:
denny546:
Citat:
mr. ako: Call Us When It's Urgent

If you have an urgent issue - you can contact us on:+44 203 514 5562

Operating Hours: Mon-Sun09:00 - 18:00 GMT


https://help.skrill.com/pkb_sc_ContactUs?l=en_GB



Juce sam se odlucio i na taj potez, zvao sam UK ali sam cekao 15 minuta i odustao od daljeg cekanja zbog mogucnosti da tel. racun bude veliki.
Ocekivao sam da ces koristiti Skype ili Google call i da te nece skupo izaci, zaboravih to da ti napomenem, mada vidim da si vec dobio tu informaciju.
Poziv prema UK sa takvog servisa je vrlo jeftin (1.7 evro centi / minutu), a pogotovo u odnosu na regularni fiksni tel.

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Freelance Tutorial

Strane: << < .. 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 617013 | Odgovora: 1665 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.