Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Yahoo! mi izbrisao kompletnu poštu zbog neaktivnosti!

[es] :: E-mail :: Yahoo! mi izbrisao kompletnu poštu zbog neaktivnosti!

[ Pregleda: 2676 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
91.150.96.*



+294 Profil

icon Yahoo! mi izbrisao kompletnu poštu zbog neaktivnosti!06.10.2007. u 23:51 - pre 201 meseci
Moj primarni email je na gmailu. Svu poštu sa gmaila forwardujem na jednu yahoo.com adresu, kao dodatni bekap. Glavni bekap mi je povremeno skidanje preko OE i čuvanje dbx (ili mbx, štaveć) fajlova.

Elem, stigne meni poruka na gmailu

Citat:

This is an automatically generated Delivery Status Notification

Delivery to the following recipient failed permanently:

[email protected]

Technical details of permanent failure:
PERM_FAILURE: SMTP Error (state 16): 554 delivery error: dd Sorry your message to [email protected] cannot be delivered. This account has been disabled or discontinued [#102]. - mta365.mail.mud.yahoo.com


Moolim???, rekoh ja, i pravac na yahoo login, i čeka me sledeća poruka:
Citat:

Yahoo! Mail deactivated your mail account because:

* You have not logged into your mail account during the past four months; or
* You have requested that Yahoo! Mail deactivate your account.

What does this mean?

* All email messages, folders, attachments and preferences have been deleted and cannot be recovered.
* All messages sent to [email protected] are being returned to the sender.
* You can still use your Yahoo! ID to access other registered services on Yahoo!.

Naravno, kod mene je ono boldovano bio slučaj. Sva sreća, štete uopšte nema, jer mi je sva pošta živa i dalje u gmailu i u kućnim bekapima. Ali sam ipak iznenađen ovakvim elegantnim brisanjem nekih par stotina poruka, bez prethodnog upozorenja. Mogli su mi sa yahoo naloga poslati upozorenje na secondary e-mail podešen u mail options, a ta e-mail adresa je, gle čuda, baš ovaj moj glavni gmail account...

Ponavljam, srećom, nije ništa stradalo, al mi pade na pamet, možda ima ljudi koji su "napustili" svoj yahoo account, a nisu sačuvali eventualnu bitnu poštu...






[Ovu poruku je menjao Emil Ranc dana 07.10.2007. u 13:36 GMT+1]
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: Yahoo! mi izbrisao kompletnu poštu zbog neaktivnosti!07.10.2007. u 01:18 - pre 201 meseci
Da izvinite, yahoo je za mene đubre sa gomilom i kršem od spama. gmail
koristim aktivno već dve ipo godine, yahoo mi je davno pao.
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
85.94.112.*



+37 Profil

icon Re: Yahoo! mi izbrisao kompletnu poštu zbog neaktivnosti!07.10.2007. u 10:47 - pre 201 meseci
hmm, ovo jos nisam video. Bas sam trazio po yahoo sajtu da vidim ima li neko obavestenje u vezi toga ali ne, nigde ne pise ako se ne ulogujes u poslednjih par meseci da ce obrisati postu. Samo sam par free mail servisa video da to rade.. pff odmah sve bekapujem nazad na gmail.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: Yahoo! mi izbrisao kompletnu poštu zbog neaktivnosti!

[ Pregleda: 2676 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.