Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mini dv kasetice

[es] :: Digitalne kamere :: mini dv kasetice

[ Pregleda: 2072 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lukaigane
dragan todorovic
čačak

Član broj: 158425
Poruke: 20
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon mini dv kasetice06.10.2007. u 15:13 - pre 201 meseci
Kakva su vam iskustva sa kaseticama mini dv ? Čuo sam da se mnogi žale,naprimer na sony premium i tdk. Mnogi kažu da ih više ne bi nikada stavili u kameru. Videh u jednom američkom katalogu da sve kasetice osim Panasonic dv 63 PQ I 83 DV PQ tretiraju kao amaterske. pITAO SAM SE ŠTA JE SA sONY EXCELLENCE,ALI I ONE SU U AMATERSKOJ PONUDI. šTA MISLE KOLEGE O OVOME? Pozdrav iz Čačka
 
Odgovor na temu

Egaleo
Bgd - Athens

Član broj: 113577
Poruke: 18
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Re: mini dv kasetice07.10.2007. u 17:59 - pre 201 meseci
Mnogo se tu bajki prica. Ja koristim jeftine Maxell, TDK i Panasonic kasete i nikada nisam imao nikakvih problema. To znaci da je kvalitet uvek bio odgovarajuci za prikazivanje na tv-u. Razlika postoji ako tu istu kasetu koristis milijardu puta pa su one profi (tvrdo pakovanje) dugovecnije. S obzirom na cenu, meni je prakticnije da vazniji sirov materijal cuvam na kasetama nego da se zezam sa arhiviranjem.
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: mini dv kasetice07.10.2007. u 18:11 - pre 201 meseci
Citat:

[...] meni je prakticnije da vazniji sirov materijal cuvam na kasetama nego da se zezam sa arhiviranjem.

... i ja ih čuvam sirove (na mini dv kasetama), ali ... da li ćemo za 10-15 godina imati čime da pregledamo taj sirovi materijal (kad nam se kamere ukvare) ?
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: mini dv kasetice

[ Pregleda: 2072 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.