Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bugarsko drzavljanstvo

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo

Strane: << < .. 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3484936 | Odgovora: 15711 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

izvrnuta torta
Nis

Član broj: 193721
Poruke: 550
*.exe-net.net.



+48 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 16:38 - pre 84 meseci
Pa kako ces da ga odneses ako je ostao original u DABC?

I ako traze original dokumente u MP kako cu ja da predam i za mene i za sestru ako idemo na caletovu vojnu knjizicu? Ne mogu da izvadim duplikat vojne knjizice...

Sve u svemu ostaje ono sto sam ranije rekao, a na sta su mnogi ovde skocili i napali me, kakva drzava takvi i organi. Znaci dve njihove zvanicne institucije koje se bave istom stvari, ne komuniciraju medjusobno, i ne prosledjuju dokumenta, i nas dovode u nezgodnu situaciju, stvaraju nam i dodatni trosak, koji nije mali. I onda ce neko da mi kaze da se brinu za svoje u tudjini, brinu se k.... moj.
 
Odgovor na temu

smeker90
Nikola Stanojev
Nezaposlen
Dimitrovgrad,Srbija

Član broj: 332809
Poruke: 71
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 16:53 - pre 84 meseci
Citat:
izvrnuta torta: Pa kako ces da ga odneses ako je ostao original u DABC?

I ako traze original dokumente u MP kako cu ja da predam i za mene i za sestru ako idemo na caletovu vojnu knjizicu? Ne mogu da izvadim duplikat vojne knjizice...

Sve u svemu ostaje ono sto sam ranije rekao, a na sta su mnogi ovde skocili i napali me, kakva drzava takvi i organi. Znaci dve njihove zvanicne institucije koje se bave istom stvari, ne komuniciraju medjusobno, i ne prosledjuju dokumenta, i nas dovode u nezgodnu situaciju, stvaraju nam i dodatni trosak, koji nije mali. I onda ce neko da mi kaze da se brinu za svoje u tudjini, brinu se k.... moj.


moj drug je vadio sa vojnom knjizicom i je dobio ukaz i pasos i licnunu kartu tako to je mozda i od najboljih dokaza e sad na njegovo pitanje u MP dal ce da mu bude vracena vojna knjizica posto zeli to da zadrzi za sebe oni su mu odgovorili a da mora da ostane kod njih jer mora da se zna odakle mu drzevljanstvo reko mi je da su mu bas drsko odgovorili kaze samo sam se okrenuo i otiso mogli su da mu vrate al da se prekine procedura ...

tako da ne znam stvarno pitaj posrednika2 mozda zna nesto o tome kako na istu knjizicu da predas i za sestru.
Baja
 
Odgovor na temu

jovanaaa90

Član broj: 333425
Poruke: 65
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 16:56 - pre 84 meseci
Dokazujem uverenjem iz mesne zajednice, tako da mi nije problem da izvadim ponovo.
 
Odgovor na temu

smeker90
Nikola Stanojev
Nezaposlen
Dimitrovgrad,Srbija

Član broj: 332809
Poruke: 71
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 17:03 - pre 84 meseci
Citat:
jovanaaa90: Dokazujem uverenjem iz mesne zajednice, tako da mi nije problem da izvadim ponovo.



ja sam pisao izvrnutA torta a tebi jovana savetujem obavezno ponesi orginali da te ne vracaju na doplnitelno
Baja
 
Odgovor na temu

mario35000
mario mario

Član broj: 318211
Poruke: 42
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 17:21 - pre 84 meseci
Citat:
izvrnuta torta:
@Mario 35000

Nemoj da bunis ljude, Bubi je za proishod predala u Sofiji, a u ambasadi je predala dokumenta za drzavljanstvo i odradila intervju. Trenutno je kao brze u Sofiji da se odradi proishod, mada se i za njega ceka preko 6 meseci. A dokumenta koja dokazuju poreklo ti trebaju svuda, bez toga nema drzavljanstva.

Ovako javljam se sa sluzbene Ip adrese kad se predaje za proizvod mozete biti pozvani za mesec dana neceka se ni 2 meseca znaci posta neide na 6 meseci
bez obzira da li se radi o bilo kakvoj proceduri ide mnogo mnogooooooo 5x brze zalim slucaj za one koji su predali u Sofiju cekce 15 meseci do prozivoda + 12 meseci drzavaljanstvo + koliko bude potrebno za pasos pa izilazi skoro 3 godine
 
Odgovor na temu

Milance077
Milan Lazarevic
nezaposlen
Negotin

Član broj: 336622
Poruke: 4
87.116.180.*



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 18:16 - pre 84 meseci
10***/2015, pin 81****
 
Odgovor na temu

Milanche11
Milan Ivanovic
Student
Fakultet

Član broj: 321835
Poruke: 30
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 18:18 - pre 84 meseci
Intervju odradjen 17.03.2017 u konzulatu u Nis-u, do sada nikakvih informacija u vezi PIN-a...
 
Odgovor na temu

Jasminh
jasmin HAJ
BEOGRAD

Član broj: 336640
Poruke: 34
109.122.122.*



+3 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 18:22 - pre 84 meseci
Zna li neko kakva je situacija sa potpisivanjem ukaza,kako idu stvari,da li se uopste nesto potpisuje.?Jel se mozda salju dokumenti koni cekaju ukaz na ponovnu proveru?Ja bas duuuuugoooo cekam za potpis.
 
Odgovor na temu

bubi34
trgovac
privatna
Beograd

Član broj: 335697
Poruke: 250
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 18:24 - pre 84 meseci
Milanche 11
Ja sam imala 15.3 i pre tri dana javili mi pin iz ambasade... bice uskoro ne brini...
 
Odgovor na temu

Milanche11
Milan Ivanovic
Student
Fakultet

Član broj: 321835
Poruke: 30
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 18:31 - pre 84 meseci
Citat:
bubi34: Milanche 11
Ja sam imala 15.3 i pre tri dana javili mi pin iz ambasade... bice uskoro ne brini...

Bubi34
Procitao sam Vas post, pratim temu vec neko vreme, i ocekivao poziv ali ga do sada nije bilo... nadam se da ce uskoro
 
Odgovor na temu

vojkanche

Član broj: 335134
Poruke: 458
5.57.75.*



+20 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 20:02 - pre 84 meseci
Abre ljudi niko se ne hvali da mu je ukaz potpisan
 
Odgovor na temu

vojkanche

Član broj: 335134
Poruke: 458
5.57.75.*



+20 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 20:06 - pre 84 meseci
Citat:
Jasminh:
Zna li neko kakva je situacija sa potpisivanjem ukaza,kako idu stvari,da li se uopste nesto potpisuje.?Jel se mozda salju dokumenti koni cekaju ukaz na ponovnu proveru?Ja bas duuuuugoooo cekam za potpis.

Koliko dugoooooooo čekaš na potpis ukaza?
 
Odgovor na temu

posrednik2

Član broj: 336472
Poruke: 103
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 20:18 - pre 84 meseci
Citat:
mario35000:
Citat:
izvrnuta torta:
@Mario 35000

Nemoj da bunis ljude, Bubi je za proishod predala u Sofiji, a u ambasadi je predala dokumenta za drzavljanstvo i odradila intervju. Trenutno je kao brze u Sofiji da se odradi proishod, mada se i za njega ceka preko 6 meseci. A dokumenta koja dokazuju poreklo ti trebaju svuda, bez toga nema drzavljanstva.

Ovako javljam se sa sluzbene Ip adrese kad se predaje za proizvod mozete biti pozvani za mesec dana neceka se ni 2 meseca znaci posta neide na 6 meseci
bez obzira da li se radi o bilo kakvoj proceduri ide mnogo mnogooooooo 5x brze zalim slucaj za one koji su predali u Sofiju cekce 15 meseci do prozivoda + 12 meseci drzavaljanstvo + koliko bude potrebno za pasos pa izilazi skoro 3 godine

Nemate pojma o proceduri , zbunjujete ljude ovde na forumu...o kakvim proizvodima pisete?
 
Odgovor na temu

Jasminh
jasmin HAJ
BEOGRAD

Član broj: 336640
Poruke: 34
109.122.122.*



+3 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 20:20 - pre 84 meseci
Citat:
vojkanche:
Citat:
Jasminh:
Zna li neko kakva je situacija sa potpisivanjem ukaza,kako idu stvari,da li se uopste nesto potpisuje.?Jel se mozda salju dokumenti koni cekaju ukaz na ponovnu proveru?Ja bas duuuuugoooo cekam za potpis.

Koliko dugoooooooo čekaš na potpis ukaza?

Brate 8 meseci,nemam pojma sta se desava
 
Odgovor na temu

posrednik2

Član broj: 336472
Poruke: 103
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 20:25 - pre 84 meseci
Citat:
smeker90:
Citat:
izvrnuta torta: Pa kako ces da ga odneses ako je ostao original u DABC?

I ako traze original dokumente u MP kako cu ja da predam i za mene i za sestru ako idemo na caletovu vojnu knjizicu? Ne mogu da izvadim duplikat vojne knjizice...

Sve u svemu ostaje ono sto sam ranije rekao, a na sta su mnogi ovde skocili i napali me, kakva drzava takvi i organi. Znaci dve njihove zvanicne institucije koje se bave istom stvari, ne komuniciraju medjusobno, i ne prosledjuju dokumenta, i nas dovode u nezgodnu situaciju, stvaraju nam i dodatni trosak, koji nije mali. I onda ce neko da mi kaze da se brinu za svoje u tudjini, brinu se k.... moj.


moj drug je vadio sa vojnom knjizicom i je dobio ukaz i pasos i licnunu kartu tako to je mozda i od najboljih dokaza e sad na njegovo pitanje u MP dal ce da mu bude vracena vojna knjizica posto zeli to da zadrzi za sebe oni su mu odgovorili a da mora da ostane kod njih jer mora da se zna odakle mu drzevljanstvo reko mi je da su mu bas drsko odgovorili kaze samo sam se okrenuo i otiso mogli su da mu vrate al da se prekine procedura ...

tako da ne znam stvarno pitaj posrednika2 mozda zna nesto o tome kako na istu knjizicu da predas i za sestru.


Origanali ko sto su vojna knjizica i slicni dokumenti se uvek vracaju i naravno da mogu vise osoba da se pozovu na jedan te isti dokumenat.To sto su drugu drsko odgovorili je verovatnije da drug nezna ni deset reci bugarskog pa nije razumeo sta su mu rekli...
 
Odgovor na temu

posrednik2

Član broj: 336472
Poruke: 103
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 20:29 - pre 84 meseci
Citat:
Jasminh:
Zna li neko kakva je situacija sa potpisivanjem ukaza,kako idu stvari,da li se uopste nesto potpisuje.?Jel se mozda salju dokumenti koni cekaju ukaz na ponovnu proveru?Ja bas duuuuugoooo cekam za potpis.


Potpisuju se otprilike po 50 ukaza dnevno zato sto ih pregledavaju ponovo i mogu da kazem jos jedno svi koji su predali dokumente sa nesumnjivim poreklom neka ne brinu a ostali gde ima i mrvica sumnje bice dati na dopunsku proveru...
 
Odgovor na temu

posrednik2

Član broj: 336472
Poruke: 103
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 20:31 - pre 84 meseci
Citat:
Jasminh:
Citat:
vojkanche:
Citat:
Jasminh:
Zna li neko kakva je situacija sa potpisivanjem ukaza,kako idu stvari,da li se uopste nesto potpisuje.?Jel se mozda salju dokumenti koni cekaju ukaz na ponovnu proveru?Ja bas duuuuugoooo cekam za potpis.

Koliko dugoooooooo čekaš na potpis ukaza?

Brate 8 meseci,nemam pojma sta se desava


Nesto nije u redu posaljite mi broj predmeta na pp pa da vidimo,nemoguce da cekate toliko a da je sve ok...
 
Odgovor na temu

Jasminh
jasmin HAJ
BEOGRAD

Član broj: 336640
Poruke: 34
109.122.122.*



+3 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 20:33 - pre 84 meseci
A hoce li se status za proveru menjati da je na dodatnu proveru?
 
Odgovor na temu

posrednik2

Član broj: 336472
Poruke: 103
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 20:35 - pre 84 meseci
[quote]smeker90:
Citat:
izvrnuta torta:
Meni su u DABCU uzeli originale mog i caletovog izvoda, kao i overene i legalizovane prevode, a vojnu knjizicu su samo pogledali i vratili mi i original i prevod. Sad mi bas nista nije jasno.


Neznam stvarno druze to je super samo sto sad imas dodatni troskovi opet prevodi i legalizacija istih papira ja sam to izbego zato sto sam im dao u dapcu samo kopije sa prevodom i legalizaciju a originali samo na uvid a ti sad opet treba to da prevodis i legalizujes da predas originali u MP nije strasno cim su ti vratili vojnu knjizicu samo treba opet prevodi za dokumenti i legalizacija

s posrednikom2 nema takvih za*e*ancija,platis fiksno i sto rece neko od forumasa ranije "prst u nos" i ne boli te nista...
 
Odgovor na temu

vojkanche

Član broj: 335134
Poruke: 458
5.57.75.*



+20 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo19.05.2017. u 20:39 - pre 84 meseci
Citat:
posrednik2:
Citat:
Jasminh:
Citat:
vojkanche:
Citat:
Jasminh:
Zna li neko kakva je situacija sa potpisivanjem ukaza,kako idu stvari,da li se uopste nesto potpisuje.?Jel se mozda salju dokumenti koni cekaju ukaz na ponovnu proveru?Ja bas duuuuugoooo cekam za potpis.

Koliko dugoooooooo čekaš na potpis ukaza?

Brate 8 meseci,nemam pojma sta se desava


Nesto nije u redu posaljite mi broj predmeta na pp pa da vidimo,nemoguce da cekate toliko a da je sve ok...

Kuku majko ja mesec ipo čekam na potpis,znači još naj manje sedam meseci......auuuu
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo

Strane: << < .. 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3484936 | Odgovora: 15711 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.